Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Kto by pomyslal - Tokaruś taki luj,a taki ladny zegareczek znalazl. Dzisiaj kupilem zegarek z datownikiem w biedronce za 34zlote, urzekla mnie bransoletka z plecionki, co w przypadku gmerania lapami przy szafach elektrycznych pozwoli uniknac zbednego luku elektrycznego tak jak to moze sie stac z metalową.

 

 

 

Ale jakis porzadny zegarek i tak musze kupic.

Odnośnik do komentarza

bardzo piękny zegarek Tokar

 

 

 

 

patrzę na zegarki Parnis, idealne, kupuje.

po chwili się okazuje, że to REPLIKI zegarków IWC

 

z jeden strony myślę sobie, a kto to będzie wiedział jeśli ludzie z którymi się spotykam kompletnie się na tym nie znają, zegarków raczej nie noszą a jak już to jakiegoś casio za 160 zł, no a z drugiej strony wyobraziłem sobie, że za każdym razem jak będę sprawdzał godzinę to w szybce zegarka będę widział cebulaka który kupił podróbę :(

 

 

jak wygram w lotka miliony to pierwszą rzeczą jaką zrobie będzie kupienie tego:

645798d1331169779-iwc-portuguese-chrono-

Edytowane przez sosnaa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Klasyczne IWC sa slabe, te Parnisy to dno. Jesli juz mialbym isc w ta strone to wolalbym sobie kupic klasycznego Breitlinga. A ze nie jestem lotnikiem to nie kupilbym Chronographa, tylko poszedlbym juz konkretnie w klasyke i kupilbym Patek Phillippe. Ale co kto lubi, mi sie osobiscie ten IWC co wkleiles nie podoba. W ogole nie rozumiem ludzi, ktorzy na codzien nie maja zegarka z datownikiem, ale za to nosza sie z fajnymi bajerami do latania. Rozumiem, ze z zegarkiem kupilbys sobie odrzutowiec i licencje na pilota?

 

e: Fajne te Victorinoxy, ale w tym wypadku bede troche jak Rozi i napisze, ze podoba mi sie ten czarny.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Żaden mi się nie podoba. Lubię prostotę, a tam albo nas.rane na cyferblacie, albo jakieś wiejskie dodatki w stylu śrubek, czy napisu na pasku. Ja polecam od zawsze Adriatice, super zegarki, bardzo eleganckie i solidne, z tym że paski maja do dupy, bo od wewnątrz są z miękkiej skórki, która chłonie pot i jak go pochłonie to nieźle je.bie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...