Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dokladnie, ale Rozi placze, bo nie stac ją nawet na replike takiego zegarka. Polactwo w temacie!!

 

Podniecanie sie podrobkami to polactwo. Nie stac cie na Rolexa, Breitlinga, lub Longines? Siegasz po Patek Phillipe, Choparda, Brequetta lub Jaquet Droza. Nie stac cie na wymienione wczesniej? Bierzesz Carl Butcherera, BVULGARI, Boucherona lub Blancpain. Nie stac cie na te? Kupujesz RADO, Swatch, Oris lub Tissota. Ale nigdy nie kupujesz repliki, bo to podrobki.

 

 

Fajnie że jesteś światowcem, pewno w życiu przez ręce przewinęły ci się dziesiątki zegarków firm które wymieniłeś, a o których ja pierwsze słyszę, ale rozkmiń też, że zegarek mogłem nabyć nie dlatego że ma Tag Heuer na cyferblacie tylko dlatego, że zwyczajnie mi się podoba. Nazywaj to polactwem, cebulactwem, biedą czy czym tam chcesz - ja nie mam bólu dupy przez to.

 

 

 

Jak Cię kur.wa nie stać na oryginalną rzecz, to się nie kupuje, a nie tłumaczy podróbek 'replikami'.

 

Nigdzie niczego nie tłumaczę, od razu napisałem że to replika, mi się podobał i będzie pasował do garnituru.

 

Może jak wyrośniesz z robienia zdjęć ze szlugiem w mordzie to zrozumiesz, że replika zegarka który jest wart parenaście tysięcy to trochę inna sprawa niż podróba kolorowych ciuchów i butów gimba w których gustujesz, wiec przestań się kur.wa wozić i wracaj do odpowiedniego tematu postować swoje tęczowe buty klauna, a nie komentować na co wydaje pieniądze spaślaku.

XDDD

 

Muszę cię rozczarować, ale wszystkie ubrania które kupuję są w stu procentach oryginalne i nie mam potrzeby chodzić w replikach XDDD 

 

 

Kompletnie nie zrozumiałeś to czego napisałem, ale czego się spodziewać w końcu tegoroczny maturzysta :teehee:

Odnośnik do komentarza

Sa ludzie, dla ktorych nie liczy sie produkt, tylko wazna jest marka i ludzie, dla ktorych wazne jest wykonanie oraz jakosc. Zdziwilbys sie ile mozna kupic dobrych, wspanialych zegarkow za grosze.

Ja bym kupil Tag Heuera za to, ze to najdokladniejszy zegarek na swiecie, a nie dlatego ze mi sie podoba replika. Bez obrazy Mazzeo, kazdy ma inne priorytety i wazne, ze tobie sie podoba.

 

e: I wcale nie uwazam tego za cebulactwo, to taka luzna odpowiedz na post Jerome, wiec nie zaciskaj zwieraczy. ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Kazdy kupuje to co mu sie podoba i co chce sobie kupic przytym na co go stac. Mazzeo chce replike to bierze replike.

 

PS: Ta kobitka Rozi znow sie lamie. Ach te kobiety.

 

Dobra, posmiales sie to teraz wypierdalaj.

Odnośnik do komentarza

To nie w moim styluninpierwszy taki post na ponad 3 tyś. Naprawdę idź sobie, odpocznij kilka dni, wróć po cichu, zacznij się normalnie zachowywać to może ktoś cię tu zaakceptuje. W każdym temacie jak się pojawiasz siada dyskusja, to już chyba podchodzi powoli pod bana... :)

Odnośnik do komentarza

Jerome - serio,weź (pipi)j z tego forum,bo naprawdę nikt cie tu nie chce,do tego walisz takie czerstwe posty,że oczy krwawią :nuke:

A dla amatorów replik,mam jedną bardzo ważną wiadomość - te zegarki to totalny badziew,nie dość,że się psują,to jeszcze nikt tego naprawiać nie chce,lub najczęściej się nie da. Mój kumpel jest zegarmistrzem i często ten temat się przewija,więc naprawdę wiem co piszę.Jeśli ktoś chce kupić,to spoko,ale to pieniądze wyrzucone w błoto.

Odnośnik do komentarza

Ja nie wiem skąd to oburzenie tym zegarkiem mazzea. Rozumiem że ta nazwa "replika" to jest trochę niefortunna sprawa, ale co kogo obchodzi czy ktoś chodzi w oryginale czy podróbce? Jak nazwać człowieka, który kupuje zegarek za 16 tys po czym w(pipi)ia się niemiłosiernie, że ktoś obok idzie w podobnym, tylko wartym 120 zł? Imo porządny facet bez kompleksów jest ponad to, ni go ziębi, ni grzeje, zna swoją wartość i wie co nosi, a to że ktoś obok się podnieca podróbką go nie boli, bo on wie, co sam nosi.

 

 

nie no co ja czytam tu dzisiaj XD

to jak kupuje muzyke na torrentach i wydrukuje sobie covera wsadzę w pudełeczko i zrobie nadruk na płycie to też replika? prosze was.

nie stać mnie na ferrari, to moge wyklepać poloneza na ferrari?

 

zagarek na ręce, nie jest niezbędny do życia, a obstawiam że w cenie "repliki" można kupić równie fajny budżetowy zegarek a nie farbowanego lisa.

 

o matko ale sie uśmiałem XD niech ktoś przyklei to do tematu polactwo i rodzyny

 

Ale jak kupujesz muzykę na torrentach w 192 kbps to już nie masz bólu du.py, że słuchasz nieoryginalnej muzyki?

 

Żeby nie było, również wolałbym kupić tańszy zegarek, ale oryginalny i mieć gwarancje dobrego działania (jak większość luksusowych towarów, jakie kupuję), niż brać niepewną "replikę" jakiegoś kosmicznego zegarka. Ale to się tyczy mnie, totalna wyj.ebka, że ktoś będzie chodzić w podróbie. No chyba rozpatrujemy aspekt ekonomiczny, że podróbki zabijają rynek itd., no ale w tej dyskusji chyba nie o prawilność chodzi.

Odnośnik do komentarza

tureckie rolixy po 5 Euro były jak byłem na urlopie xDDD, ciężkie bardzo, nawet nawet to wyglądało, ale ponoć czepiają się na lotniskach jak się kupi tego kilogram. Officine Panerai po 200zł są w internetach, cena niewygórowana a mało który cebulak zna tą firmę, zegarek prezentuje się zacnie można się po disco wozic jak alfons.

 
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

No niestety, odkąd zarabiam na siebie nie robie zakupów na torrentach (tak wiem trudno w to uwierzyć) robie czasami wyjątek z Filmami jak teraz z Only god forgives, dlatego że juz tego nie grają w wawce, a premiera dvd za kilka miechów, film i tak kupie na dvd, więc sumienie mam czyste.(albo tak sie oszukuje).

 

wracając do tematu zegarków:

chodzi mi głównie oto: JAK MOŻNA TO NAZYWAĆ REPLIKĄ. totalne nadużycie, jak by gościa posuwającego karlice nazwać pedofilem bo to też małe i ciasne.

JAK MOŻNA kupić REPLIKE zamiast innego zegarka orginalnego w podobnym przedziale cenowym, mi to sie w głowie nie mieści.

jak bym miał do wyboru kupno fiata punto przerobionego na ferrari i zwykłego fiata punto.

Odnośnik do komentarza

No niestety, odkąd zarabiam na siebie nie robie zakupów na torrentach (tak wiem trudno w to uwierzyć) robie czasami wyjątek z Filmami jak teraz z Only god forgives, dlatego że juz tego nie grają w wawce, a premiera dvd za kilka miechów, film i tak kupie na dvd, więc sumienie mam czyste.(albo tak sie oszukuje).

 

wracając do tematu zegarków:

chodzi mi głównie oto: JAK MOŻNA TO NAZYWAĆ REPLIKĄ. totalne nadużycie, jak by gościa posuwającego karlice nazwać pedofilem bo to też małe i ciasne.

JAK MOŻNA kupić REPLIKE zamiast innego zegarka orginalnego w podobnym przedziale cenowym, mi to sie w głowie nie mieści.

jak bym miał do wyboru kupno fiata punto przerobionego na ferrari i zwykłego fiata punto.

 

Pamiętaj, że niekóre "repliki" można kupić u Turka na straganie za 150 zł, a w Chinach poniżej 100 zł i wtedy zaczyna się problem. Chyba za tyle nic oryginalnego się nie kupi ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Casio sie kupi. Tyle ze mozna dyskutowac czy te modele do 200zl sie podobają. Imo wole miec najtanszego casio, niz replike. Nie oto chodzi czy kogos nie stac na dobry zegarek, rozumiem to, ale kupic replike, to jak kupic podrobke iphona czy galyxy 4 z allegro, za te 800zl kupisz inny telefon. Moze zadam inne pytanie co ma na celu kupienie repliki? Jak nie pokazanie ze na reku ma sie towar ktory imituje sprzet za gruby hajs?

Odnośnik do komentarza

Mi tego nie tłumacz, ale z drugiej strony ja posiadacz kilku oryginalnych zegarków (oczywiście nie na poziomie budzików Sławka Nowaka), jak zobaczyłem tą replikę z Tajlandii TH Grand Carrera to zakochałem się w tej marce od razu, róznica jest jednak straszna, może kiedyś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...