Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest zgoda - wydrzeć telefon z kieszeni, otworzyć etui, wcisnąć guzik, sprawdzić godzinę, wcisnąć guzik znowu żeby wyłączyć ekran, zamknąć etui, wsadzić telefon do kieszeni.

 

 

Podnieśc rękę, zamaszyście, żeby rękaw sam się podwinął, sprawdzić godzinę, opuścić rękę, spojrzeć w stronę zachodzącego słońca odbijając je w ciemnych okularach. Każda moja.

Odnośnik do komentarza

wkładam rękę do kieszeni, palec automatycznie ląduje na przycisku z tyłu telefonu w celu włączenia ekranu, zwinnie wyciągam telefon z kieszeni klikając wcześniej namierzony przycisk.

fast look na phone, obaczajka godziny, kolejny klik na przycisk i chowamy telefon do pocket. czas akcji 3 sekundy 

 

ale i tak wolę zerknąć na zegarek.

Odnośnik do komentarza

Jako ze to temat o zegarkach wiec, zamierzam zakupic do Apple Watch'a bransolete mediolanska w kolorze zlotym poniewaz bedzie pasowac do mojego Watcha bo tak samo jest w kolorze gold. Myslicie, ze takie podrobione bransolety beda dobrze sie trzymac i zegarek nie zleci z adaptera ?

Kupuje podrobiona bransolete poniewaz oryginal jest jedynie w jednym kolorze srebrnym i by nie pasowalo wygladem do mojego smartwatcha.

 

2015-Luxury-For-Apple-Watch-Band-Strap-C

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

G Shocki są nie do pobicia, jesli chodzi o codzienne używanie, zwłaszcza w pracy ( w dość ciężkich warunkach), gdzie zdarzyło mi sie załatwic niejeden zegarek. Oczywiście to gadżet typowo uzytkowy, żaden tam elegancki dodatek. Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez zegarka na ręce, taki nawyk, co poradzisz :dunno:

Z tej serii moge polecić

http://www.casio-polska.pl/casio-awg-m100a-1a-p-10315.html#prettyPhoto

Skurwiel nie do zajechania, panel słoneczny, sterowany sygnałem radiowym, praktycznie bezobsługowy sprzet. Wyrwałem rok temu na necie za jakieś 450 zł,.

Odnośnik do komentarza

G Shocki są nie do pobicia, jesli chodzi o codzienne używanie, zwłaszcza w pracy ( w dość ciężkich warunkach), gdzie zdarzyło mi sie załatwic niejeden zegarek. Oczywiście to gadżet typowo uzytkowy, żaden tam elegancki dodatek. Ja nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez zegarka na ręce, taki nawyk, co poradzisz :dunno:

Z tej serii moge polecić

http://www.casio-polska.pl/casio-awg-m100a-1a-p-10315.html#prettyPhoto

Skurwiel nie do zajechania, panel słoneczny, sterowany sygnałem radiowym, praktycznie bezobsługowy sprzet. Wyrwałem rok temu na necie za jakieś 450 zł,.

 

Czy te są dość eleganckie?

MRG-G1000-690x518.jpg

 

MTGS1000D-1A_xlarge.pngMTGS1000BD-1_xlarge.png

 

sec00_img01.png

 

 

Ja "do koszuli" tam mam takie coś: 

 

GW-A1100FC-1A__1.jpg

 

 

A na co dzień do tłuczenia GWN-1000B-1BER. Nie do zajechania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...