Skocz do zawartości

Zegary


_Kamaz_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Musi być noszony codziennie a to juz nie zawsze jest wygodne jak ma sie np kilka zegarków. Mój automat nie jest moim ulubionym i teraz łapie się na tym, że go unikam, bo wiem, że gdy go wyciągnę po paru dniach to będzie stał i będe musiał nim machać lub chwile ponosić zanim w ogóle go ustawie. Kupując automat warto przyjrzeć się czy ma możliwość dokręcenia koronką bo nie każdy to ma.

Odnośnik do komentarza

http://www.avi-8.co.uk/collections/hawker-harrier-ii/products/av-4040-03-hawker-harrier-ii

 

Przymierzam sie, na Amazonie ostatnio po 180 funtow chodzi. Automatyczny, zadnych baterii tylko zakladasz na reke i zapominasz. Do tego fani lotnictwa beda mieli podwojna radoche, polecam inne zegarki tej firmy.

 

Zegarek ładny, wygląda super, ale jak dla mnie dyskwalifikuje go brak informacji jaki ma mechanizm (kaliber). Jest tylko info że mechanizm jest  japoński, ma 3 wskazówki i datę. 180 funtów to jakieś 1100 zł. Za tą cenę kupisz dobrego Orienta lub Seiko 5. Oba w automacie. Przecena o 60% - z 450 funtów na 180 też jest trochę podejrzana i nie wróży dobrze jakości tego zegarka.

Ale co ja się tam znam, sprzedaję zegarki dopiero 21 lat...

Odnośnik do komentarza

Mam Orienta od prawie 6 lat, dostałem na 18 urodziny, noszę codziennie. Wrzucałem kiedyś foto w temacie. Wygląd wiadomo - kwestia gustu, mi się bardzo podoba, ale trzeba zaznaczyć, że jest bardzo wytrzymały i dobrze wykonany. Tyle raz, ile mi spadł, albo nim uderzyłem, a nawet rysy nie ma. Pasek zmieniłem 2 miesiące temu, ale znalazłem prawie identyczny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Na chwilę obecną zegarek ma wyglądać, a nie pokazywać godzinę. Takie czasy, że aktualna godzina gdzieś zawsze jest w zasięgu wzroku i zegarek z przedmiotu użytkowego stał się elementem ubioru, dodatkiem, jedyną biżuterią faceta. Dla wielu klientów wygląd jest priorytetem podczas zakupu. Bylibyście mocno zdziwieni, ile osób po kupnie zegarka mówi: "mam zegarek, mogę iść w miasto" lub "z takim zegarkiem każda dziewka we wsi moja" albo "wezmę ten błyszczący, bo w klubie będzie bardziej widoczny". Nie, to nie żarty. To codzienny chleb sprzedawcy zegarków.

Odnośnik do komentarza

W dobie komorek to nie ma sie co dziwic.

Nie do końca... Zdziwiłbyś się, ile osób kupuje zegarki bo nie chce im się komórki wyciągać. Nie mówię tu o gimbazie, która komórki ma do rąk super glue przyklejone. Im komórki większe, tym mniej wygodne do sprawdzenia godziny.

Ten Nixon całkiem fajny - prosty, elegancki, czerwony sekundnik robi...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...