Jump to content

Kanapki


ojejcu

Recommended Posts

Palę kamele. A właściwie to mi dwa wicki zostały, bo się z kumplem złożyłem.

Jestem ciekaw kiedy do góry pójdą, bo jak na razie przestój chwilowy. Pewnie dlatego, że w magazynach jeszcze mają te z zeszłego roku. Boję się tegorocznych cen.

Link to comment
  • Replies 28
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Kenty podrożały w Nowym Roku o złotówkę. Nowe opakowania mają na spodzie napisane 9,20, ale jak pogadałem z panią to mi sprzedała po starej cenie 8,20 zł. Tym razem mi się fuksło. W każdym razie z moich badań wynika, że należy się przygotować na wzrost cen o złotówkę, a w przeciągu całego roku 2009 - o jakieś 2 zł.

Link to comment
Guest _Be_
RGB. Nowe fajki. W sumie ciekawe, niby lekkie ale dość konkretne, gdyby nie to pedalskie opakowanie, to może bym nawet kupił sobie paczkę.

Chyba RGD.

Link to comment
Bo ja wiem, mnie cena nie motywuje żeby rzucić. ;/

 

Siara_iwj, no weź, nie da się palić tych najtańszych (chociażby RONSONY - o kur/wa jakie to ścierwo jest niedobre ; /)

 

 

...a ne ne ne...ja nie zejde ponizej pewnego poziomu, powiedzmy, ponizej L&M, jak zajdzie potrzeba...badz, co badz, ja sie czasem cenie ;)

 

Link to comment

CO to za topic? Wchodzę tutaj, bo tak patrzę "kanapki", "oo, to może jakiegoś smaka mi zrobią na jakąś pyszną kanapkę, a może jakieś fajne zdjęcia pysznych kanapek wrzucą?" - pomyślałem. A tu - bęc - pierdzielenie o fajkach!

Panie Moderatorze, proszę natychmiast zrobić z tym pożądek! Tak być nie powino.

Link to comment

Kupiłem dzisiaj te RGD czerwone. Babka mnie w sklepie pouczyła, że nie ma czerwonych - są pomarańczowe. Nie wiem, o co w tym chodzi.

 

W każdym razie, kupiłem, paczka zeszła do wieczora. Jak dla mnie to średnie. Jako jakaś odmiana mogą być. Nie są drogie. Niecałe 7 zeta.

Link to comment

W biedronce L&M są po 7,48zł

W tabakierniach camele po 8zł

zaś Iguany po 6,5zł

 

Iguany wg. mnie są najlepszymi szlugami w swojej cenie, nie mają sobie równych. Jak będzie jakaś oficjalna podwyżka, to sobie kupię karton jeszcze po starej cenie.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...