Skocz do zawartości

Kanapki


ojejcu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kenty podrożały w Nowym Roku o złotówkę. Nowe opakowania mają na spodzie napisane 9,20, ale jak pogadałem z panią to mi sprzedała po starej cenie 8,20 zł. Tym razem mi się fuksło. W każdym razie z moich badań wynika, że należy się przygotować na wzrost cen o złotówkę, a w przeciągu całego roku 2009 - o jakieś 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Bo ja wiem, mnie cena nie motywuje żeby rzucić. ;/

 

Siara_iwj, no weź, nie da się palić tych najtańszych (chociażby RONSONY - o kur/wa jakie to ścierwo jest niedobre ; /)

 

 

...a ne ne ne...ja nie zejde ponizej pewnego poziomu, powiedzmy, ponizej L&M, jak zajdzie potrzeba...badz, co badz, ja sie czasem cenie ;)

 

Odnośnik do komentarza

CO to za topic? Wchodzę tutaj, bo tak patrzę "kanapki", "oo, to może jakiegoś smaka mi zrobią na jakąś pyszną kanapkę, a może jakieś fajne zdjęcia pysznych kanapek wrzucą?" - pomyślałem. A tu - bęc - pierdzielenie o fajkach!

Panie Moderatorze, proszę natychmiast zrobić z tym pożądek! Tak być nie powino.

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj te RGD czerwone. Babka mnie w sklepie pouczyła, że nie ma czerwonych - są pomarańczowe. Nie wiem, o co w tym chodzi.

 

W każdym razie, kupiłem, paczka zeszła do wieczora. Jak dla mnie to średnie. Jako jakaś odmiana mogą być. Nie są drogie. Niecałe 7 zeta.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...