Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.gamikaze.pl/Aktualnosci/Need_fo...rld_Online.aspx

Electronic Arts szykuje się do poważnej zmiany podejścia do serii Need for Speed. Elektroniczny gigant przygotowuje oto nie jedną, ale trzy nowe gry, każda dla odrobinę innego odbiorcy. Po kolei to NfS: Shift, NfS: Nitro oraz NfS: World Online.

 

Need for Speed: Shift ukaże się na PC, Xboksie 360, PS3 i PSP jeszcze tej jesieni, podobnie jak Need for Speed: Nitro na Wii oraz DS-a. Need for Speed: World Online to zaś produkt wpierw na komputerowy rynek azjatycki (tam premiera latem), który być może zimą zawita i w innych rejonach świata.

 

Za NfS: Shift stoi Slightly Mad Studios odpowiedzialne m.in. za gry GT Legends czy GTR 2. Wspomoże ich Michael Mann z EA Black Box wraz z Patrickiem Soderlundem z EA Games Europe. Tytuł ma być symulatorem, nie tylko jazdy, ale i zachowania kierowcy (!). Czyli np. widokiem będzie w sposób niezwykle realistyczny rzucać na boki przy zakrętach. Ciekawe.

 

Teraz to już oficjalnie 3+1 gier (tajemniczy, czwarty NfS w produkcji). I tak co roku będzie? Plus dodatki? :huh:

Odnośnik do komentarza
NFS to była kiedyś taka prosta zabawa w wyścigi wypasionych fur. (Czasami nawet trochę dopakowanych) Teraz robi się z tego Gran Turismo... :(

 

Moim zdaniem idą w dobrym kierunku, tryb arcade został opanowany przez Project Gotham, Burnout, Grid. NFS nie miał tam szans (przy obecnym poziomie). A jeżeli weźmiemy NFS Porsche to tam sobie całkiem ładnie poradzili i gdyby do tego kierunku wrócili byłbym na tak.

 

Odnośnik do komentarza

Jak to nie ma szans... problemem w nowych NFS jesto to za bardzo "rozbudowane" - dziwnie to brzmi ale ja czekam aż wrócą do korzeni taki prawdziwych.. nie szajsowatych underground tylko NFS 3 lub 4... po prostu wybieramy piekny samochód, wybieramy piekną trase i sie scigamy.. bez pieciokrotnych salt, dopalaczy, mega kraks itp bo to juz jest nudne... ale tego nie zrozumie osoba która ma naście lat i nie grała w NFS3 w czasach świetności. Dalej wspomina te czesci i czesto słucham soundtracku z NFS4.

Odnośnik do komentarza

Mnie zastanawia jedno. Po ostatnich perturbacjach z marką NFS raczej wątpliwe jest że te gry są już w zaawansowanym stadium produkcji. Pewnie dopiero teraz zaczynają je robić... A skoro mają wyjść jeszcze w tym roku to ja pytam jakim cudem?! To nierealne zrobić dobrą grę w parę miesięcy, więc na 99% będzie to shit nad shity... :/

Odnośnik do komentarza
NFS to była kiedyś taka prosta zabawa w wyścigi wypasionych fur. (Czasami nawet trochę dopakowanych) Teraz robi się z tego Gran Turismo... :(

 

Moim zdaniem idą w dobrym kierunku, tryb arcade został opanowany przez Project Gotham, Burnout, Grid. NFS nie miał tam szans (przy obecnym poziomie). A jeżeli weźmiemy NFS Porsche to tam sobie całkiem ładnie poradzili i gdyby do tego kierunku wrócili byłbym na tak.

 

Gdyby nie zaszaleli z tuningiem przy NFSU nfs dalej by pozostał gra arcade.

 

Jedyny ratunek dla serii to studio odpowiedzialne za burnouta i black`a

 

ponoć z gry...jeżeli to tak będzie wyglądało hyyym

http://www.eurogamer.net/gallery.php?game_...d=397023#anchor

 

jesli to ma być screen z nowego nfs`a to dziekuje. Grid wystarczy i nadchodzacy race pro

Odnośnik do komentarza

Do tego, że EA wydaje gry taśmowo już się zdążyłem dawno przyzwyczaić. Jednak teraz to chyba lekka przesada. Nie potrafią stworzyć jednego dobrego tytułu a biorą się za 4...

Dla mnie seria NFS zdechła dawno temu i jeśli chodzi o kolejne odsłony to nie mam żadnych oczekiwań. Zamiast jednego crapu dostaniemy 4

Odnośnik do komentarza

A ja uwazam, ze firma EA wie co robi. Mielismy przebudzenie FIFY, mielismy Mirrors Edge i pare innych tytulow, ktore pokazaly, ze EA nie mysli tylko o zysku, ale rowniez o klientach. Potrafia wyciagnac wnioski i mam nadzieje, ze po totalnie casual'owym Undercover (moja dziewczyna, ktora nigdy nie grala w gry prawie przeszla tego NFS'a!!) Shift bedzie, tak jak obiecuja - dobrym symulatorem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

A ja zupełnie inaczej o tym myślę. Super się grało w 3, 4 czy Porche na PSXie - w takie arcade'owe ścigałki, bo wtedy innych tak dobrych nie było (tak mi się wydaje). Teraz NFS jest grą o picowaniu samochodów, a nawet czasem sobie pojeździsz. Jeżeli chcesz sobie pograć w arcade'ówkę to jest Burnout, jeżeli nie jesteś zdecydowany - GRID, a jak chcesz sobie pograć na 'serio' masz Forze czy GT. A tak dobry tuning masz tylko w NFSach. Gra się zmieniła przez te lata. Niestety ostatnie części były kiepskie od strony technicznej (framerate) i gameplay'u (gupota z jeżdżeniem po skarpach, gupie rozwalanie police carów czy inne zupełnie gupie i niepotrzebne tryby).

Ale jakby się zebrali i zrobili dobrego ścigacza, pół-arcade, pół-real z bardzo dobrymi możliwościami tuningu to kto wie czy bym się nie skusił. (ostatni mój kupiony NFS to Underground, potem pograłem w dwójkę u kumpla, Most Wanted pożyczyłem, a w Carbonie pojeździłem ze dwie godziny i podziękowałem)

 

Ale jeżeli zrobili by super-mega-wypas realną wyścigówkę to nie mam nic przeciwko - bardzo taki gry lubię. Ale jak znam EA to wyjdzie pewnie kolejna komerchowa kaszana (chociaż ostatnio mnie zaskakują - Mirror's Edge, Dead Space).

 

Kto wie...

 

OT: Moją pierwszą ścigałką był Lotus na Amigę... Jeździło się jak w ścigaczach na komórkę teraz - samochód stoi, porusza się tło. Ileż ja w to grałem...

 

W Midnight Club nigdy nie grałem i nie wiem.

Edytowane przez Mirumoto
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Wyobraźcie to sobie...

 

Przepiękne trasy z całego świata (wąskie i kręte Alpy, francuska Riwiera, sycylijskie miasteczka we Włoszech, żółte liście spadające na drogę i wznoszące się od fal pędu dzikich maszyn... w Polsce.), niesplamione tuningiem samochodowe cuda (Porsche, Vajron, Zonda, "Konik", Ferrari, Viper...) i wspaniały, świetnie wyważony arcadowy silnik jazdy. A to wszystko w Full HD.

 

A tak, prawdopodobnie dostaniemy marny quasi symulator, których pełno na rynku.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...