Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie liczy się ilość tylko jakość. Jak masz mniej samochodów to są one lepiej odwzorowane i prowadzą się podobniej do rzeczywistych odpowiedników. W GT4 było ponad 700 samochodów. Co z tego skoro wiele prowadziło się bardzo podobnie, wręcz identycznie. No i jeszcze słynny fakt o 50 modelach Skyline'a :).

Edytowane przez PiotrB
Odnośnik do komentarza
Nie liczy się ilość tylko jakość. Jak masz mniej samochodów to są one lepiej odwzorowane i prowadzą się podobniej do rzeczywistych odpowiedników. W GT4 było ponad 700 samochodów. Co z tego skoro wiele prowadziło się bardzo podobnie, wręcz identycznie. No i jeszcze słynny fakt o 50 modelach Skyline'a :).

 

Obecnie inne ścigałki mają o WIELE więcej samochodów a i jakość stoi na wysokim poziomie. Wątpie by jakość z NFSa mogła rywalizować np. z Forzą 3.

 

I nie zgadam się, że z opinią, że jak jest dużo samochodów to tylko kilka jest wartych uwagi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja bym Dirta do Shifta nie porównywał... Na filmikach z GC Shift wygląda świetnie, trochę jak dopasiony Grid. Myślę ze Shift może być pierwsza gra od EA która kupie w dniu premiery, co jest niestety nieopłacalne bo gry od EA i Ubisoft strasznie szybko tracą na wartości :(. No i jeszcze GT na PSP dwa tygodnie po Shifcie ma swoja premierę. Ciężko będzie się zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Grid i wczesniejsze gry Race Dribver, miały jedna dużą wade tj. było wiele klas, rodzajów wyścigów (GT, WTCC itd.) a w kazdej tylko 2 samochody i 2-3 trasy... dla mnie to padaka. mam nadzieje że w Shiftcie będzie bardziej to rozbudowane.

Grid przeszedłem dwa razy głownie dla świetnych wyścigów wtcc i drift. W Shifcie podobno drift jest swietnie zrobiony a i maszyn z wtcc tez jest sporo wiecej. Im więcej oglądam filmików z tym bardziej sie na nią napalam. Widok z wnętrza wydaje sie byc lepszy niz ten z gt5 prologue. Kierowca nawet łopatek używa, widać nierówności drogi i twarde zawieszenie każdego samochodu, odchylenia, przybliżenia i oddalenia głowy od kokpitu w trakcie hamowania i przyspieszania wyglądają tak jak na relacjach z wyścigów na Eurosporcie :). Ja już postanowiłem, mój budżet na wrzesień uszczupli sie o jakies 350 zl bo Shifta i GT PSP biorę w dzień premiery(może sie nawet uda parę dni przed :) )

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...