Skocz do zawartości

Need for Speed: Shift


TomisH

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej nie byłem zainteresowany Shiftem i liczyłem raczej na Dirt'a 2, ale teraz już to się zmieniło. Po przeczytaniu zapowiedzi w pewnym czasopiśmie naprawdę się na tą grę napaliłem. Dla mnie jedynym minusem jest brak możliwości całkowitego rozwalenia samochodu, tak jak np. w "Gridzie". Pre-ordera nie zamówię, ale jak recenzje będą dobre, to chyba się skusze.

Edytowane przez Matt90
Odnośnik do komentarza

Tuning wnętrza :lol:

Wiele ludzi pytało jak zmieni się kokpit samochodu po zastosowaniu opcji "Upgrade Cockpit" Odpowiedz na to pytanie przyszła w postaci kilku screenów, prezentujących samochody przed i po modyfikacjach. Autami tymi są Lamborghini Gallardo LP560-4, Ford Focus ST i Porsche Cayman S.

Całość wygląda naprawdę imponująco. Zmiany jakie możemy zauważyć to nowa kierownica, wskaźniki, zmieniona konsola centralna i kilka innych drobiazgów.

Ktoś może uznać ze są to niepotrzebne dodatki, lecz wielu osobom naprawdę sprawią przyjemność.

Screeny

http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=1492

Edytowane przez gacugac
Odnośnik do komentarza

Z jednej strony nowy Dirt, z drugiej Forza 3, gdzieś tam na horyzoncie majaczy GT5, wcześniej na PSP ląduje GT Portable. Demko jak w przypadku Dirta 2 przydało by się, żeby ustalić pewien priorytet zakupowy, a tak to już nie wiem czy wpierw brać w dniu premiery, czy później gdy cena nieco spadnie, ale za to będzie ciaśniej z uwagi na konkurencję.

Odnośnik do komentarza

NFS:Shift Tour

 

za I miejsce: kierownica Logitech G25

za II miejsce: kierownica Logitech G25

za III miejsce: kierownica Logitech G25

 

Dodatkowo będzie można wygrać mniejsze upominki w trakcie wyścigów.

 

 

Warszawa, Marki M1 ? 3/4 września, czwartek, piątek, 9:00 ? 21:00

Warszawa, C.H. Złote Tarasy ? 12/13 września, sobota 10:00 ? 22:00, niedziela 10:00 ? 20:00

Warszawa, C.H. Arkadia ? 18/19/20 września, sobota 10:00 ? 22:00, niedziela 10:00 ? 21:00

Poznań M1 ? 26/27 września, sobota 9:00 ? 21:00, niedziela 10:00 ? 20:00

Kraków, Galeria Krakowska ? 3/4 października, sobota 9:00 ? 22:00, niedziela 10:00 ? 21:00

Gdańsk, Galeria Bałtycka ? 10 /11 października, sobota 9:00 ? 21:00, niedziela 10:00 ? 20:00

Poznań, Poznań Game Arena ? 16/17/18 października

Czeladź, C.H. M1 ? 24/25 października, sobota 9:00 ? 21:00, niedziela 10:00 ? 20:00

Katowice, Silesia Center ? 7/8 listopada, sobota i niedziela 10:00 ? 21:00

Łódź, Galeria Łódzka ? 14 /15 listopada, sobota 9:30 ? 21:00, niedziela 10:00 ? 20:00

Odnośnik do komentarza

Celebryci testowali NFS SHIFT przed premierą.

I mamy kolejną informację prasową dotyczącą gry Need For Speed Shift, tym razem możecie poznać szczegóły i obejrzeć zdjęcia z eventu zorganizowanego z okazji przedpremierowego pokazu gry, w którym uczestniczyło wiele znanych osobistości (m.in. Agnieszka Popielewicz, Iga Wyrwał, Maciej Rock, Maciej Dowbor).

iga.jpg

http://www.ps3site.pl/celebryci-testowali-nfs-shift-przed-premiera/20757/

 

 

Polska nuta w NFS Shift!

Lokalizacje gier w naszym kraju nabierają coraz większych rumieńców, ale tym razem nie o tym będzie mowa. Przynajmniej nie dosłownie, bo co powiecie na to, że Jamal z swoim utworem Pull up pojawi się w najnowszej odsłonie serii Need For Speed? Zapraszam do oficjalnej notki prasowej na ten temat:

http://www.ps3site.pl/polska-nuta-w-nfs-shift/20753/

Odnośnik do komentarza

Dobrze wyczytałem, że na ścieżce dźwiękowej będzie Pull Up? (Jamal)

 

http://www.youtube.com/watch?v=sfAoo44mE04

 

Nie znam twórczości Jamala. Fajnie, że polska nuta w NFS, ale dla mnie ten kawałek totalnie nie pasuje do tego tytułu. Nie jestem fanem takiej muzyki dlatego nie podam żadnych przykładów, które mogłybyć ciekawsze. Jednak nie raz słyszałem kawałki o wiele lepsze od tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...