Skocz do zawartości

Antony and the Johnsons


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowany pozytywnymi recenzjami, sięgnęłem z tydzień temu po debiut kultowej- wśród nowojorskiej bohemy- kapeli. To co uderza przede wszystkim Antony Hagerty, prawdziwy głos lidera . W zasadzie cała reszta często jest tylko dodatkiem do tego co on śpiewa czy deklamuje. Jeśli chodzi o warstwę instrumentalną to na płytach jest raczej oszczędnie i nie ma tutaj natłoku dźwięków. Główną rolę gra fortepian i naprawde "robi". Nie można tego słuchać za dużo, bo moze zlać się w całość a takie oskarażenie byłoby policzkiem dla "poetyzującego" Hagerty`ego. Z tego co słyszałem to odkrył go Lou Reed a to też o czymś świadczy, ten Antony chyba nawet w 2007 grał z nim "Berlin". Generalnie jeśli wam nie przeszkadza, że poruszana jest w tekstach tematyka transgenderyczna a wokalista jest chyba teraz wokalistką to śmiało ściągajcie!

 

Ich debiut Antony and The Johnsons. Dwa pierwsze songi są genialne.

 

http://rapidshare.com/files/30075384/Anton...he_Johnsons.rar

 

Epka:: I Fell in Love with a Dead Boy. Teraz będe jej słucham to później powiem coś więcej.

 

I_Fell_in_Love_with_a_Dead_Boy.jpg

 

http://rapidshare.com/files/9238958/_2001_...Boy_EP.rar.html

 

 

Antony & The Johnsons-I Am A Bird Now. Drugi album.Z tej płyty pochodzi jak narazie mój drugi ich ulubiony kawałek czyli "Hope there's someone"

 

http://rapidshare.com/files/33559890/aab1rn0w.rar

 

Password: nodatta.blogspot.com

Nie wrzucajacie okładki pierwszej płyty, bo mi się nie podoba. Zdjęć Antonego też nie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Gość _Milan_

1 plyta jest genialna, ciagle odkrywam nowy swietny kawalek.

 

teraz number uno jest atrocities, i deeper than love, no i jeszcze twilight, cripple... i zabawny hitler in my heart, moze znajdzie sie jeden slaby kawalek.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz

Oni chyba w zasadzie całą dyskografię mają równą, może poza drugą płytą, która ma genialne momenty, ale i dosyć średnie. Fakt faktem muszę się bardziej wsłuchać- narazie rozkoszuję się trzecim LP, Aeon jest wspaniałe. Niech ktoś powrzuca te wszystkie EPki, których brakuje aby leżała tutaj cała dyskografia. Ewentualnie jeśli dalej będą słuchać tego tylko trzy osoby na forum to ja to wrzuce ;]

Odnośnik do komentarza

s/t dosłuchałem do drugiego kawałka i utknąłem, boski jest, zwłaszcza końcówka jak saksofon wchodzi. nieważne, że wokal należy do transwestyty. mozna nawet powiedzieć, że dzięki temu tym bardziej prawdziwe te teksty są, uniwersalne. ; ] no i po prostu dobre, w zasadzie to poezja śpiewana.

 

mam nadzieję, że jutro dojdę dalej niż do cripple and the starfish i będę mógł coś więcej napisać.

Odnośnik do komentarza
Antony to pizda przy:

 

psychictv0079-1.jpg

 

;)

 

No ale Genesis to legenda muzyki a Antony to jakis gruby parch, ktorego nawet nie mam zamiaru sluchac, bo wystarczy mi jego wyglad by ocenic muzyke. Ta sama sytuacja z Gossip:

 

 

bethdittoLIVE_450x598.jpg

 

 

W takich przypadkach zasada, ze liczy sie muzyka a nie wyglad wokalisty/okladka/nazwa/itp. nie obowiazuje.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
osiagnelismy 5 stopien spedalenia kapitanie

 

Nie, spoko jest. Antony to wokalistka teraz oO

Nie wiem, czy wiesz, ale bycie kobietą naprawdę nie czyni cię mniej pedalskim.

 

Jak kobieta może być pedalska ? Antony był po prostu kobietą uwięzioną w ciele mężczyzny Oo

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość _Be_

Z koncertu w wwa.

 

Setlist:

 

1. Where Is My Power?

2. Her Eyes Are Underneath the Ground

3. Epilepsy Is Dancing

4. One Dove

5. For Today I Am a Boy

6. Kiss My Name

7. Daylight and the Sun

8. Another World

9. Shake That Devil

10. The Crying Light

11. I Fell in Love With a Dead Boy

12. Everglade

13. Fistful of Love

14. You Are My Sister

15. Twilight

16. Aeon

 

Encore:

17. Cripple and the Starfish

18. Hope Mountain

19. Hope There's Someone

 

 

 

 

 

Bootleg available - http://hennwill.blogspot.com

Odnośnik do komentarza

Właśnie słucham. Dobra wrzuta. Zatrzymałem sie na Hitler in my heart Oo

 

 

Dobra nie, edit. Od I Fell In Love With A Dead Boy idzie zwymiotować, dodatkowo zobaczyłem zdjecie tego typa w googlach.

 

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...