Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

soabl4.jpg

 

Masakra... Je.bany soft FTP :confused: 6h gry i tylko 30$ plus... Większego oszustwa nie widziałem chyba. Grywalnych rąk miałem może z 15 przez cały czas trwania turnieju, z czego połowę spasowali na preflopie. Czekałem ponad 1h na coś dobrego i się doczekałem. KK, które przegrało z AA i zostało mi kilka BB. Odbiłem się od dna i miałem jakoś 15BB, kiedy przyszło kolejne KK, które przeje.bałem z... AA, odpadając jednocześnie z turnieju <_< Nienawidzę mojego pecha. Gdybym ufarcił jeden turniej takiego kalibru, to bym rzucił studia i został pokerzystą zawodowym. A tak ciągle się w(pipi)iam...

Odnośnik do komentarza

no ja w maju za duzo czasu na granie juz nie mialem, dzis zasiadlem do kompa i zgarnalem okolo 1000$ (z czego 700$ w okolo godzine), coz jestem zaje bisty (swoja droga to osobisty rekord, bo chyba najwiecej to w jeden dzien 800$ zgarnalem)

 

 

zabawne, ze wlasnie dzis przyszedl pin do karty N+

 

 

a rekord bedzie zylowany, bo wlasnie siedze na stole na 10 playerow i jestem na +90, troche dluzej sie czeka na dobre karty, ale i stawki wieksze;]

Odnośnik do komentarza

Graczy FL uprzejmie prosi się o nie zabieranie głosu.

 

Od wtorku do czwartku miałem dobrą serię turniejową.

Wtorek drugie miejsce na party, środa wygrana na party i czwartek drugie miejsce na Paradise, oszukańczo wtopione najpierw A8 na A4 - 4 na turn. Rozdanie później 88 na A6 w kierach, flop z ósemką i trzema kierami <ok>.

Odnośnik do komentarza

Mógłby ktoś opisać krok po kroku jak zacząć taką zabawę ? Ile trzeba zainwestować, gdzie założyć konta etc. :) będę wdzięczny

 

Ale rzeczywiście PokerStrategy to dobre miejsce, żeby zacząć. Odpowiedzi na quiz można znaleźć w necie, potem wystarczy przesłać skan dowodu i gramy. Jak ktoś chce przeje.bać te $50, to jego sprawa, a jak ktoś odnajdzie przyjemność w pokerze, to masa dobrych artykułów/filmików/treningów pomoże w osiągnięciu zadowalających wyników. Wystarczy tylko stosować się do zawartych tam rad.

 

Sam zaczynałem od PS i przy małym nakładzie czasu (gram ok. pół roku, rzadko więcej niż 10-12 godz. tygodniowo) z tych $50 zrobiłem $500.

 

Gdyby się znalazł chętny, to mogę odpowiednio pokierować, przynajmniej w początkowych fazach (mikrolimity).

 

Mój reflink: http://www.pokerstrategy.com/uZVISY , ale oczywiście ze strony głównej też się można rejestrować ;)

 

Przejrzyj ten temat, trochę się już o początkach pisało.

Odnośnik do komentarza

Olchu pie.rdol ftp i p* jak masz zamiar grać mtt, bo grywa tam po kilka koła ludzi i trzeba wuchte czasu siedzieć żeby coś ugrać wartego wzmianki.

Lepiej jakiś mniejszy room typu party albo coś z sieci ipoker.

 

jak kesz tylko to w sumie bez różnicy, poszukaj sobie gdzie dają lepszy rakeback albo jakieś fajne pierdoły za punkty.

 

no i zapraszam na forum pokerkings.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...