Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Bywa ;) Powinieneś się cieszyć, że sprawdził - w longrunie jesteś z przodu.

Wczoraj byłem świadkiem jak gość dwa razy z rzędu przełamał asy preflop :D Raz moje AA vs AJo - łapie tripsa, następne rozdanie z innym przy stoliku: AA vs KQs - łapie dwie pary już na flopie, ale dla pewności dochodzi mu full na riverze ;) Mnie takie rzeczy tylko śmieszą, a gościa dodaję do buddy listy, bo wiem, że to bankomat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja pogrywam z kumplami w szkole na lekcjach i przerwach oraz okienkach o smieszne sumki 5/10gr =D w Texasa.

Ogolnie to jest nas 7 i czasami jedna dziewczyna sie dolaczy ktora raczej sponsoruje nam gre ^^

niby takie sumki ale ostatnio 16zl natrzaskalem i moglem sponsorowac napoje po lekcji wychowania fizycznego.

Mama sie zdziwila czemu zamiast na bulki prosze o drobniaki ^^

Odnośnik do komentarza

Ostatnio pierwszy raz grałem w pokera nie licząc grania bez hajsu z moją laską, którą chciałem nauczyć zasad. Zajarany i z myślą, że już prawie rozwalam przeciwników w aplikacji na iPhone'a zdecydowałem się na grę za hajs. Wstępnie 5 zł. Cóż, moja partnerka, która w połowie gry pytała się mnie co to kareta i jak wygląda strit zgarnęłaby 14 zł, a ja 9. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na zrezygnowanie z wypłaty, bo wódka się skończyła i były ważniejsze priorytety ;]

Odnośnik do komentarza

204sb.jpg

 

 

Wynik finansowy może mało imponujący, zwłaszcza patrząc na nagrody za wysokie miejsca (14 000 za pierwsze), ale patrząc na ilość osób i poziom, myślę, że jest ok. Dobrze szło do czasu bad beata. Potem się dwa błędy zdarzyły i zostałem shortem. A to już ciężka gra. Odpadłem po próbie steala.

Odnośnik do komentarza

Ale z tego co sie orientuje, to na starsach dostaje się od PS tylko 50$, a np. na takim FTP dostaje się 50+100, więc warto się obeznać zanim się gdziekolwiek wpłaci. Fakt, że P*** to najlepszy room i jeśli się gra pod winrate a nie pod bonusy (nie licząc Supernovy Elite), to jest to jedyny słuszny wybór. Ale jeśli na początek można dostać 150$, a nie 50$, to wiadomo, że lepiej wybrać coś innego.

Ponoć FTP jest bardzo dobry, ale ja nie mam dobrych wspomnień z nim związanych i nie polecam. Sick soft.

Jeśli na Everest masz 50+100, to na początek bym go polecał. Tam na niskich limitach jest MASA donków, chętnych oddać pieniądze. Nie dość, że winrate można srobić srogi, to jeszcze bonus od PS dostaniesz większy. Jedynym minusem jest soft, trzeba się przyzwyczaić i ściągnąć Donkresizera, zeby przypasować okienka do ekranu, bo sam soft nie pozwala pomniejszać :| Ale ogólnie to polecam, bo można nazbierać pieniędzy. Jak zbuduję odpowiedniego rolla, to sam się tam wybieram.

PartyPoker nie znam, bo nie grałem tam, ale czytałem, że jest w uj shortów i ciężko grać, a soft daje dupy i sprzedaje suckouty.

Cake należy do sieci iPoker i są tam gracze z np. Titana i Mansiona, więc donków się znajdzie, ale również sporo shortów. Ten room to raczej później, dla wyrobienia wysokiego bonusu (zdaje sie, że 1k $ jest).

Pacific, bet365 oraz Betfreda nie znam i się nie wypowiadam na ten temat, poczytaj forum PS.

 

pozdro ;]

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...