Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

http://img40.imageshack.us/img40/9456/uffo.jpg

http://img31.imageshack.us/img31/231/333gbt.jpg

 

W tym drugim strasznie pechowo :/ Przez całe FT byłem chipleaderem, do HU podchodziłem z minimalną stratą, ale wyszedłem na 5,7 - 3,5 (stosunek stacków). Kluczowe rozdanie przyszło.

 

ATs vs A8o, all in preflop

 

xxx8x :(

 

a później A6s vs K5o

 

x6xxx ... flush od jednej karty złapał :|

 

Nvm, jestem podjarany :D Odbicie od dna jest.

 

<ok>

Odnośnik do komentarza

Ok , rowniez zalapalem 50$ z pokerstrategy. Czytałem juz w tym temacie rozwody na temat które poker room wybrać , jednak jeszcze nie jestem pewien co wybrać.

 

1)jak to jest z tymi bonusami. na FTP dostane 150$ , na Party Poker chyba tez. A jak jest z everstem i pokerstars?. Dla mnie z ich stron nie idzie się wyznać bo wszyscy piszą na głównych o jakichś depozytowych bonusach.

2)rok temu grałem przez jakiś czas na pokerstars (długo juz nie grałem). Chcąc pozyskać $$$ od strategy musiałbym utworzyć nowe konto. Nigdy nie grałem na innym serwisie niz pokerstars. Czy różnią się one tak od siebie , iż kwestia wyglądu lub przyzwyczajenia moze byc kryterium decyzji ?

3)Jak wygląda teraz sprawa z wpłatami / wypłatami dla ludzi nie mających kart kredytowych ? da się sie wysztko załatwić zwykłym kontem bankowym i serwisami typu przelewy24?

 

z gory dzieki za rozjasnienie

Odnośnik do komentarza

1) Sam już nie wiem jak to jest, musisz poczytać na forum Pokerstrategy, ja niewiele pomogę, brak mi wiedzy na tą chwilę.

2) Konta na PokerStars już nie założysz, bo dwa konta na jedną osobę są banowane, więc nie ma co ryzykować. Przyzwyczajenie robi swoje, ale skoro mówisz, że dawno grałeś, to już pewnie nie pamiętasz jak się grało itd. Myślę, że zmiana pokerroomu teraz nie zaszkodzi komfortowi gry. FTP ma dobry soft (jeśli chodzi o wygląd i stabilność, bo jeśli chodzi o oszukiwanie, to jest u mnie na pierwszym miejscu).

3) Od zawsze tak samo się wypłacało. Room -> Moneybookers/Neteller -> bank. Teraz również nic się nie zmieniło. Przelewy24 też ponoć dają radę. Osobiście korzystam z Moneybookers.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

PokerStars No-Limit Hold'em, 4.4 Tournament, 400/800 Blinds 75 Ante (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

 

BB (t58048)

UTG (t13344)

MP (t9254)

Hero (Button) (t13090)

SB (t52474)

 

Hero's M: 8.31

 

Preflop: Hero is Button with Aspade.gif, Adiamond.gif

UTG bets t2000, MP raises to t9179 (All-In), Hero raises to t13015 (All-In), 3 folds

 

Flop: (t21933) 9spade.gif, 3club.gif, 9club.gif(2 players, 2 all-in)

 

Turn: (t21933) 6club.gif(2 players, 2 all-in)

 

River: (t21933) Kdiamond.gif(2 players, 2 all-in)

 

Total pot: t21933

 

Results:

Hero had Aspade.gif, Adiamond.gif (two pair, Aces and nines).

MP had Qclub.gif, Aclub.gif (flush, Ace high).

Outcome: MP won t21933

 

 

 

3h gry i kur.wa 4$ na plus... zaje.biście mnie to kur.wa cieszy. złodzieje pier.dolone.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...