Skocz do zawartości

Poker


Mathiu

Rekomendowane odpowiedzi

Najwięcej grywam na unibecie (z ligi), a poza tym to czasami paradajs.

Na unibecie sporo frirolów+polski poker w poniedziałki, na paradajsie od poniedziałku do czwartku masz lige studencką ;] więc można pograć za darmo i przy odrobinie szczęścia i samozaparcia coś wygrać.

 

no i polecam foruma pokerkings.pl <ok>. dużo promocji mają [/reklama]

Odnośnik do komentarza

alienator - własnie na bubblu można najwięcej pozbierać grając agresywnie. Gramy po to, żeby wygrać, prawda? Kiedy wszyscy zawężają zakres rąk, to jest najlepszy moment na liczne kradzieże blindów i różne tego typu sztuczki.

 

 

Ja ostatnio gram MTT i niby jakieś sukcesy mam, ale niezadowolony jestem ze swojej gry. Sporo jeszcze muszę popracować, żeby osiągnąć poziom jaki mnie satysfakcjonuje. Książka na temat SnG prawie przeczytana, potem poszukam czegoś do turniejów.

Odnośnik do komentarza

Z okazji wolnego i wyplaty pogralem se na srednich stawkach

 

pokdec.jpg

 

Zasadniczo moze byc, nie liczac ulanskiej fantazji od 1 do 3 rano, gdy juz bylem jednak troche zbyt naje bany i przeje balem lekka reka z 400$ ( po czym zastosowalem moj rytual 2-krotnego wychodzenia ze stolu przy jakiejkolwiek wygranej)

 

 

Posiedzenie z wczoraj/dzisiaj troche wku rwiajace, bo trwalo to jakis czas, a koniec koncow skonczylo sie na 1$ do przodu (za duzo pechowych riverow).

 

 

Ogolem +360$

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ale informuj może, że Twój link to refer.

 

Ale rzeczywiście PokerStrategy to dobre miejsce, żeby zacząć. Odpowiedzi na quiz można znaleźć w necie, potem wystarczy przesłać skan dowodu i gramy. Jak ktoś chce przeje.bać te $50, to jego sprawa, a jak ktoś odnajdzie przyjemność w pokerze, to masa dobrych artykułów/filmików/treningów pomoże w osiągnięciu zadowalających wyników. Wystarczy tylko stosować się do zawartych tam rad.

 

Sam zaczynałem od PS i przy małym nakładzie czasu (gram ok. pół roku, rzadko więcej niż 10-12 godz. tygodniowo) z tych $50 zrobiłem $500.

 

Gdyby się znalazł chętny, to mogę odpowiednio pokierować, przynajmniej w początkowych fazach (mikrolimity).

 

Mój reflink: http://www.pokerstrategy.com/uZVISY , ale oczywiście ze strony głównej też się można rejestrować ;)

Odnośnik do komentarza

Lol jak walczą o poleconego :D Zawsze jakiś grosz wpadnie w sumie, więc warto :)

 

Dzisiaj wróciłem na Pokerstars i załączyłem 3 turnieje . Jeden skończyłem na 10 miejscu, tuż przed FT :( Kilka razy dopisało mi szczęście, ale skończyło się one na samym końcu i nie miałem czym grać, a blindy mnie jadły. Odpadłem AK vs JJ, standardowo nic nie doszło. Jestem wkurzony :(

Odnośnik do komentarza

Nie do konca, tzn. ja bym to zagral i modlil sie , by pojawila sie jakas para na stole. Fajnie tak sie niszczy gosci z kolorem, ktorzy podbijaja. Nie mozna pasowac z trojka asow na reku. Inna kwestia czy figlarz przebijal;] Ja gram dosc ostroznie, a juz na pewno jak widze na flopie 3 karty jednego koloru. Za duzo sie naogladalem rozdan, gdzie przy takim ukladzie wygrywal typek z dwojka w kolorze na reku.

 

 

pokko.jpg

 

 

Dawno sie tak nie wku rwilem;/ Mialo byc lekkie +300$ maksymalnie do 3 rano, co udalo mi sie dopiero nad ranem po dosc chu jowym poczatku. Ogolny bilans z wczoraj/dzisiaj +294,63$ (doliczyc tez trzeba jakies 30$ za summit points, ktore przez ten czas sie uzbieralo za sam fakt, ze gralem)

 

 

 

No, ale se chociaz "Przystanek Alaska" o 4 rano obejrzalem jednym okiem, ahh memories.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...