Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Szukam torby mającej zastąpić plecak. W jakich sklepach szukać? No i najważniejsze pytanie, które wstydziłbym się zadać poza internetem - czym się charakteryzuje torba powszechnie uważana za męską? Ma mieć określone proporcje czy coś takiego?

 

 

e: niepotrzebny pytajnik

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Szukam torby mającej zastąpić plecak. W jakich sklepach szukać? No i najważniejsze pytanie, które wstydziłbym się zadać poza internetem - czym się charakteryzuje torba powszechnie uważana za męską? Ma mieć określone proporcje czy coś takiego?

 

 

e: niepotrzebny pytajnik

 

 

masz 6 rodzajow toreb, ktore moga nosic mezczyzni. ja osobiscie toleruje tylko 3-4 rodzaje, ale do rzeczy:

 

1 rodzaj - briefcase: na dokumenty.

 

49y8GKy.jpg

 

2 rodzaj - messenger bag: torba na codzien do pracy.

 

hnxYEmD.jpg

 

3 rodzaj - holdall: torba do podrozy.

 

g3bJGNC.jpg

 

4 rodzaj - camera bag: torba na aparat fotograficzny.

 

suEYW1L.jpg

 

5 rodzaj - tote: podobno nowozytny twor majacy zastapic 1 rodzaj, czyli neseser. osobiscie nie polecam, dla mnie wyglada jak reklamowka z materialu z dodatkami skory.

 

KEc6dpR.jpg

 

6 rodzaj - newsboy bag: bekart zrodzony z messenger bag. tania podroba z materialu dla biedakow ludzi bez gustu.

 

jDDM4pb.jpg

 

 

mam nadzieje, ze sie na cos przydalem. :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

polecam mimo wszystko kupic sobie jakies tanie, za 25-30 zl - starczaja na sezon letni idealnie i jbc mozna miec kilka par na zmiane co by sie nie opatrzyly tobie i ludziom wkolo. dzis dorwalem fajne czarne jokerki za wlasnie 25 ziko i jestem z nich szczerze zadowolony, glownie tez z faktu ze jak na nich usiade albo mi spadna albo za(pipi)ie ktos, to nie bede sobie plul w brode ze kosztowaly wiecej. z wygladu normalne lustrzanki ale mniejsze nieco, czarny metal, czarne szklo, wygladaja full wypas :)

Odnośnik do komentarza

(pipi)e (pipi) za 25 zł, kupiłem takie w zeszłym roku to krzywe się okazały i się rozklekotały jak stary rower, co jest o tyle istotne, że jak zasuwam na rowerze właśnie, to nie chce musieć uważać, żeby mi się z nosa nie zsunęły. Dziękuje za imput, ale szukam czegoś ze średniej półki, ale jak to z zakupami, których dokonuje się raz na parę lat, nie mam bladego pojęcia czego szukać.


 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

zobaczymy ile moje wytrzymaja, wczesniejsze rzeczywiscie, bo jednym wiekszym melo cale chodza w zawiasikach, no ale jakos sie trzymaja, jak mowie to okulary ktorych sie nie zaluje. ciekawe ile te nowe beda mialy sztywne zawiasy. przymierzalem na ryju kilka i kilka lezalo krzywo, a te akurat dobrze, sa masywne a nie takie zylkowe, wiec nie powinny sie przekrzywic :)

 

nie wspomniales ze na rower, tak tez taka propozycja, sorry man :)

Odnośnik do komentarza

Pięknisiu, nie polecaj mi rajbanów, mówiłem z średniej półki. Jeszcze z tego roweru nie spadłem, żeby płacić pół tysia za okulary.

 

Miałem kilka sezonów fajne szkła za jakieś 150 zł kupione w jakimś sieciowym optyku, ale zgubiłem, a teraz jak szukam, to ceny są dalekie od rozsądnych. :(

Odnośnik do komentarza

Moja rada - kup sobie tanie okulary jakie ci się podobają, wywal plastikowe szybki, przejdź się do optyka i spytaj czy nie dorabiają dobrych jakościowo szkieł do własnych oprawek. Czasem dorabiają i wychodzi to nieźle z ceną.

 

W podobny sposób mam parę aviatorów z ciemnymi szkłami korekcyjnymi. Jestem wesół, bo przynajmniej coś przez nie widzę i wiem, że nie dobijają mi dodatkowo wzroku.

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...