Skocz do zawartości

Szukam szmaty,


Harbuz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Na lato się dobrze sprawdzają, przewiewność i te sprawy. 

 

Zajrzałem na stronę Carry, ale ch.uj wielki jest, a jak już to z nadrukami. Zapomniałem wspomnieć, że brak nadruków jest ważny. 

 

Ale zajrzę jeszcze do stacjonarnego Carry jak będę w pobliżu. Dzięki. 

 

to jeszcze od biedy Reserved, tam mogą mieć jeszcze coś luźniejszego

 

 

Unikam tego skur.wiałego sklepu jak ognia, ale jak się coś trafi to pewnie wciągnę.

 

Dzięki Waldku!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie wiedziałem gdzie zapytać, więc zrobię to tutaj. Gdzie szukać jakichś fajnych, tanich okularów przeciwsłonecznych ? Nie zależy mi na jakichś pro z filtrami, takimi fachowymi medycznymi tylko normalnymi, co by słonko tak po gałach nie waliło. Mam dość wrażliwe ślepia i czasem po prostu nie idzie normalnie funkcjonować w słoneczne dni. 

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo wrażliwe oczy i bardzo mało kasy, chodzę w okularach tanich z jakiegoś sklepu "modowego", ogólnie ciężka sprawa, dylemat w takie dni jak dziś pomiędzy sporym bólem a... troszkę innym sporym bólem, nie polecam.

 

 

Oczywiście okulary z filtrem wcale drogie nie są. Okulary z oznaczeniem CE (główny wyznacznik zdrowia) można kupić i za 10 zł. Sklepy modowe sprzedające bez filtra to po prostu ciule. Nawet nie wiem, czy to nadal jest legalne, gdzieś słyszałem, że nie, ale nie pamiętam źródła.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Assassine mądrze mówi.

 

Ja kupiłem okulary u optyka 4 lata temu, zapłaciłem za nie ok.180 zł, firma mało znana - Exess. Spadły mi setki razy, leżały już chyba wszędzie i nie mają nawet ryski. Są z polaryzacją, więc dobrze prowadzi się w nich auto, szkliste powierzchnie nie rzucają błysków. Naprawdę warto dołożyć, inwestycja na lata.

Odnośnik do komentarza

Szukam bokserek, które dobrze trzymają to i owo na miejscu. Pytam serio, bo ostatnie trzy pary, które kupiłem to porażka i wszystko wychodzi bokiem. Mam kilka ulubionych, ale się rozlatują i dodatkowo uciąłem metki. Polećcie jakieś firmy, czy coś.

 

http://www.reserved.com/pl/pl/man/all/lingerie/w8366-90x/two-pack-boxer-shorts

 

nie wiem jaki masz rozmiar bo zaraz mi powiesz, że masz węża +/- 25 kilogramów. Wtedy zostają Ci tylko pasy z dopinaniem klamrowym. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tu raczej chodzi, żeby jajca nie latały jak żyd po pustym sklepie. Wydaje się, że projektanci zapominają, że to noszą faceci, a najważniejszym kryterium przy robieniu majtów jest głupkowata grafika.

 

Bo za duze kupujesz misiu. Kup numer mniejsze i nic nie bedzie latac.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...