Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

kurczak jest kwadratowy jak za czasów psx! nie kupuje tej gry!

 

 

a na serio to dziwi mnie czemu ten kruk wyglada lepiej niz jelen i kurczak razem wziete ;p (kura ma kwadratowa klate a jelen kwadratowe kopyta, a kruk swietne tekstury piór i nawet widac pazurki na nogach)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No ale nie powiecie, że te obrazki ze zwierzętami nie są podrasowane ? mnie to i tak w sumie grzeje ale dla rzetelności trzeba coś takiego wyłapać :)

 

edit: szczególnie biorąc pod uwagę opinie ludzie / recenzentów, że są poszarpane krawędzie tu nic takiego nie widzę

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Ja wam powiem, ze daje sobie bana na wszelkie nowe newsy i filmiki z RDR - zaluje ze do tej pory je ogladalem / czytalem.

 

Slupek pisze ze to sandbox, ze tu nie ma to az takiej wagi, bo to jest obszerna gra.

 

Moze i tak - ale nie wiem jak wam, ale dla mnie w takich gierkach najwieksza frajde daje odkrywanie nowych rzeczy. A teraz juz np. wiem, ze mozna rabowac domy itp. itd. Czytajac jakies playtesty, czytamy o pomyslach innych osob - kiedy samemu sie je bedzie wykonywac nie bedzie to mialo juz takiego smaczku.

 

 

I wlasnie dlatego wg. mnie czytanie / ogladanie takich rzeczy moze niektorym popsuc zabawe niewiele bardziej, niz w przypadku "zwyklych gier.

 

Juz nawet w takim San Andreas niesamowita frajde dawalo mi odnajdywanie nowych terenow. Po pol roku grania w ta gre caly czas spotykalem nowe samochody! Kazde takie spotkanie dawalo mi satysfakcje, pokazywalo ze w grze jest duzo do odkrycia.

 

 

Ale to tylko ja - poprostu mam taka odkrywcza ciagote. Na ziemi odkryto juz wszystko co sie da, to dla mnie pozostalo tylko robienie tego samego w gierkach :P

Odnośnik do komentarza

Jutro mam spotkanie z RDR u ziomka, więc zdam relację. Chcecie coś konkretnego wiedzieć?

heh czlowiek ktory pare stron temu pisał że gra ma beznadziejna grafike i inne farmazony zobaczy gre przed tymi ktorzy serio mają na to ochote ... nie ma sprawiedliwosci na tym świecie

 

moze zamiast RDR zobaczysz RROD ;)

Odnośnik do komentarza

Jutro mam spotkanie z RDR u ziomka, więc zdam relację. Chcecie coś konkretnego wiedzieć?

heh czlowiek ktory pare stron temu pisał że gra ma beznadziejna grafike i inne farmazony zobaczy gre przed tymi ktorzy serio mają na to ochote ... nie ma sprawiedliwosci na tym świecie

 

moze zamiast RDR zobaczysz RROD ;)

Akurat tak sie sklada, ze estel praktycznie nie wypowiadal sie na temat grafiki, tylko wstawil sie za wolnoscia slowa i mysli :) Tym heretykiem, ktory wszystko zaczal bylem ja :)

Od razu chcialbym sprostowac, ze nie pisalem, iz grafika w DRD jest beznadziejna. Przedstawilem tylko swoje luzne przeczucia i dywagacje na temat rozdzielczosci w wersji na PS3.

Anyway, na innym forum ludziska znalezli cos takiego:

http://www.gamefaqs.com/boards/957922-red-dead-redemption/54751176

 

"RESOLUTION:

Xbox 360 - 720p native

PlayStation 3 - sub-HD (1152x640)

 

ANTI-ALIASING:

Xbox 360 - 2x multisampling anti-aliasing

PlayStation 3 - 2x quincunx anti-aliasing (with blur)

 

PERFORMANCE (FRAMERATE):

Xbox 360 - uncapped, 26-30FPS+ (minimal screen tearing, generally smoother FPS),

PlayStation 3 - v-synced, 26-30FPS (no screen tearing, some FPS hiccups), loading times are slightly quicker in-game

 

GRAPHICS:

Xbox 360 - smoother edges, cleaner looking textures (up-close), pop-in textures issues, texture rendering issues, post-processing effect dithers textures

PlayStation 3 - less pop-in textures, better texture streaming, better looking effects (explosions, weather, etc.), better lighting/shadows effects, better contrasting, some aliasing (jagginess) issues, bothersome blur on textures making textures look less detailed

 

Xbox 360 & PlayStation 3 - same draw distance, no freezing issues whatsoever, framerate tends to struggle during intense moments

 

*PlayStation 3 version requires a mandatory hard drive disk install whereas Xbox 360 version is optional"

 

Zastrzegam, ze nie wiadomo czy te zrodlo jest wiarygodne, ale jesli te informacje okaza sie prawdziwe to heretyk mial dobre przeczucie ;)

Mimo wszystko nie ma co plakac, gdyz wedlug mnie skalowanego 1152x640 zwykly smiertelnik i tak nie zauwazy. Jest nawet ponoc AA, ale widocznie srednich lotow, skoro i tak ludzie widza zabki. Jest staly framerate, lepiej wygladajace efekty wybuchow, czy warunki pogodowe na PS3, lepsze oswietlenie, brak problemow ze screen tearingiem, wiec jak na sandboxa jest wiecej, niz bardzo dobrze :) Smialo kupowac i grac do upadlego. Cheers ;)

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

Jutro mam spotkanie z RDR u ziomka, więc zdam relację. Chcecie coś konkretnego wiedzieć?

heh czlowiek ktory pare stron temu pisał że gra ma beznadziejna grafike i inne farmazony zobaczy gre przed tymi ktorzy serio mają na to ochote ... nie ma sprawiedliwosci na tym świecie

 

moze zamiast RDR zobaczysz RROD ;)

Yano, Yano przecież już od jakiegoś czasu wiadomo, że estel

gra na piratach

więc .....

...

 

http://www.livestream.com/thevidyarage spoiler - misja BRUTALITY :wub:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...