Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Porownanie IGN

 

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=21355476&postcount=704

porownanie z forum Neogaf, ale nie wiem co o tym myslec gosciu zjechal wersje na ps3 za wszystko twierdzi ze framaryte jest gorszy niz w GTA IV(PS3)

(czasami dostawalem oczoplasow od tego szarpania), gra miala juz dzisiaj zawitac w czytniku , ale jak pogloski o dzialaniu gry okaza sie prawdziwe to sprzedam PS3 i kupie Wii :) , anyway czekam na opinie tych co grali .

Odnośnik do komentarza

wlazłem na chwile na multi, i szczerze mówiąc nie polecam pchać sie tam na siłe zbyt szybko

nie dlatego że ejst zły, tylko dlatego że ma inne zasady niż single, moze rzucac w miejsca niedostepne odrazu w singlu, dawac bronie i rzeczy ktorych nie zdobylismy itp, ogolnie troche jak czitowanie, może zbyt szybko pokazać rzeczy ktorych nie widzielismy podczas fabuły, mi osobiscie to troche psuje zabawe wiec szybko wyszedłem, wole najpierw zagłebic sie w singla, poznac świat, i ge, obczaic rozne funkcje samemu , zeby potem "ah tak teraz moge ze znajomymi" a nie odwrotnie ze znam ze 20% sigla a tu nagle "hej zobacze jakei tam sa fajne rzeczy roz(pipi)iemy bande niedzwiedzi" ;p wole rozne smaczki odkrywac na spokojnie, wiadomo ze multi to wiekszy pospiech, brak pauzy, brak czasu do namyslu itp

dlatego raczej nie bede wchodzil na multi przez conajmniej kilka dni

 

ale ogolnie to wydaje sie bardzo fajne, wspolne "jazdy" po dzikim zachodzie wygladają naprawde zachęcająco

ale trzeba troszke uważać żeby nie skonczyć jak w GTA4 - wchodzac do gry z obcymi debilami mozemy trafic poprostu na akcje gdzie kazdy każdego atakuje bez ładu i składu i przy odrobinie pecha ginie sie co 20 sekund nie bedac w stanie zrobic czegokolwiek, ale za to gdy bedzie sie grało z sensownymi osobami to jest naprawde ogormny potencjał :D

 

jest masa rzeczy do odblokowania jesli chodzi o postacie i konie, jest okolo 12 "gatunków" postaci i kazda ma okolo 10 modeli (tak na oko kompletnie) np 10 rodzajów wojska, 10 bandytów itp, wiec wybór jest ogromny, oczywiscie trzeba odblokować wiekszosc, na pcozatku jest zwykle po jednym ludziki z kazdej frakcji (chociaz mexykanców jest odrazu sporo dostepnych)

 

co dziwne jest też masa zwierząt, mysalem ze beda w sumie ze 3-4 rodzaje "konia" od słabego osła poprzez habete aż do porzadnego rumaka, tymczasem mozna odblokowac chyba z 15 rodzajow "wierzchowców" i to nie tylko konie!!!!

przy nieodblokowanych widać tylko czarne sylwetki ale widać ze bedzie mozna jezdzic na

 

bykach itp!

 

 

gra miala juz dzisiaj zawitac w czytniku , ale jak pogloski o dzialaniu gry okaza sie prawdziwe to sprzedam PS3 i kupie Wii :) , anyway czekam na opinie tych co grali .

nie sugeruj sie debilnymi tekstami fanbojów xboxa, gra jest świetna!

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Chyba mnie powalilo bo kupiłem grę za 240 (dziadowski MM) jestem własnie w drodze do domu i już się nie mogę doczekać kto chętny wieczorem na multi ?

 

To teraz na ulicy jest dostęp do neta?

 

Nie wiem czy wiesz,ale niektorzy maja takie cos jak telefon komorkowy albo laptop.

 

Nie wiem czy wiesz ale na moim telefonie (LG KU990) forum psx się nie uruchamia. Nie wiedziałem że wszyscy chodzą z lapkiem do MM. Chyba że kupił sobie laptopa i RDR za jednym razem :potter:

Odnośnik do komentarza

a mi net w komórce działa dobrze i też wczoraj chcialem napisać że juz wracam ze sklepu ale olałem to żeby nie robić innym przykrości :P

 

a swoją drogą kolejny raz nie polecam wchodzić na multi zbyt szybko po rozpoczeciu gry, nie dośc że bedziecie lamić to mozecie sobie obrzydzić gre, serio lepiej jest poznać swiat na singlu zanim sie wlezie na multi

 

 

btw w jednej ze skrzynek znalazlem przedmioty do PS home, sombrero i koszulke, w sumie średnie ale mam nadzieje że to nie jedyne, miły dodatek

Odnośnik do komentarza

Te porównania to oni chyba z nieba biorą, przed chwilą skończyłem grać kilka pierwszch misji na ps3 i nie zauważyłem żadnych spadków animacji żadnych problemów technicznych POPROSTU NIC co by dyskwalifikowało ten tytuł na ps3, grafa wygląda niesamowicie, bez kitu animacja jest niesamowita zresztą sam motyw przywiązania konia do właściciela jest wypas, człowiek dba o konia, chroni go itp. nie jak w gta gdzie samochód można było zmieniać co 5 minut i go nie szanowałeś bo wiedziałeś że zaraz dostaniesz nowy. KLIMAT w tej grze jest niesamowity, motyw gdy jedziesz przez pustkowia a przed tobą ukazuje się widok jakiejś zapyziałej wioski na tle zachodzącego słońca i kowbojskiej muzyki jest nie do opisania. Ludzie kupujcie ten tytuł i błagajcie by R* robił więcej takich hitów.

 

Ale cenega powinna dostać po mordzie za sposób wydania tej gry u nas, braki w sklepach, brak dostaw na czas, brak choćby polskiej instrukcji czy tylniej okładki ( bo spolszczenia gry bym nie chciał) zasługuje na tytuł FAILA ROKU w przypadku takiego tytułu.

 

Narazie tylko tyle potem opiszę coś więcej bo idę grać grać grać.

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
człowiek dba o konia, chroni go itp. nie jak w gta gdzie samochód można było zmieniać co 5 minut i go nie szanowałeś bo wiedziałeś że zaraz dostaniesz nowy.

w sumie to tu też mozna co chwile kraść nowego konia, chociaż rzeczywiscie ma sie jednego "własnego" ktory przybiega na zawołanie

właśnie mi przed chwilą puma zabiła konia na ktorym jezdzilem od 4 godzin :P poprzedni spadł ze skarpy.. zagwizdałem stojąc nad przepaścią i tak sie rozpędził ze nie wyhamował i spadł (nie zrobilem tego specjalnjie;p)

 

ale mimo przywiązania to jednak po smierci konia dostaje sie nowego , wiec nie ma tak że gdy utkniemy na srodku pustkowia to trzeba bedzie na piechote wracać, mam mieszane uczucia co do tego czy to plus czy minus, minus jesli chodzi o realizm, ale plus bo to ratuje życie, jak stracilem konia przez pume i zabilem ją to po chwili przybiegła druga i prawie mnie zabiła (za pierwszym razem trafila w konia, druga odrazu mnie zaatakowala) gdyby nie to że udalo mi sie przywoać nowego konia to by mnie tam zeżarły, ledwo uciekłem

 

 

 

2 spostrzeżenia po juz dluższym ograniu

+ praktycznie zawsze mamy do wyboru mase rzeczy do zrobienia, nie jest tak że sa 2-3 misje na mapie, zawsze jest z kilkanascie aktywnosci , mozemy isc na misje, zapolowac na cos, poszukać ubrań, pograć w karty albo inne rzeczy, porobic misje poboczne, albo przypadkowe spotkania , poszukac skarbów, wykonywach challenge roznego rodzaju, zawsze jest cos do roboty, i wiekszość tych zajęć daje jakieś kożycsci (kasa/sława/i inne)

- (minus) mimo ze po zabiciu zwierzat mozna zebrac ich mieso to ogolnie jedzenie jest niepotrzebne, tzn sprzedajemy je tylko, nie trzeba jeść ani pić żeby utrzymac dobre zdrowie itp, szkoda bo bylo by ciekawe urozmaicenie i zwiekszenie realizmu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

i jak, przesyłki dotarły? ajk wrazenia z wersji ps3?

Wrażenia takie, że te screeny z neogafa to totalna farsa i fotomontaż. Gra jest ostra, ze świetną grafiką. Za sobą mam 5 godzin gry, 15% głównego wątku, z czego nie grałem tylko misji - ich wykonałem 12. Gra jeżeli chodzi o rozbudowanie, urywa jajca. Animacja postaci i konia jest wypaśna. Co prawda grę dręczą małe bugi i glitche, to prawda. Sam już spotkałem ich kilka, ale naprawdę, nie przeszkadza to w odbiorze całości. Teraz postawiłem sobie na celu odblokowanie kilku ubrań dla Marstona. Na razie mam 3 ;)

 

P.S. Podoba mi się motyw przywiązania do konia - wierny rumak przybędzie, by pomóc panu wyjść z opresji ;) Od Ultimy dostałem kod na Warhorse i powiem, że wygląda przepięknie - czarny koń ze śniadą grzywą i ogonem. Wypas ;]

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

aaaaaaach :verymad: przeklęci ze *ram.pl napisali że mi zabrakło gry. no cóż jutro 70 km do Kalisza trza jechać z rana by mi nie wykupili :confused:. w każdym razie dla serwisu gram.pl znaczek jakości: :down:

 

ech na takie rzeczy nonsensopedia jest dobrym lekarstwem.

 

 

Dokładnie też się na tych bucach zawiodłem :down:, jednak cena to nie wszystko<_<. BTW na ultimie to teraz przegięli :whistling:.

Odnośnik do komentarza

Niech mi ktos uczciwie powie, jak jest z frameratem na ps3? Jezeli jakosc grafiki mnie srednio interesuje tak jesli chodzi o plynnosc jestem uczulony na zwolnienia. Slyszałem wiele opinii, i jak to u polaków bywa, 2 osoby, 3 rozne poglądy. Raz slyszalem, ze z fr nie ma zadnych problemów a innym razem slyszalem, ze jest do D. Jak jest naprawde?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...