Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehehe z tym karabinem, łuskami przeczytałem 2 razy ale i tak nie kumam o co chodzi hehe.

Ale się uśmiałem ;p


 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/4801/the_brands_of_red_dead_redemption The Brands of Red Dead Redemption

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5421/western_weaponry_of_the_early_20th_century_%28the_true_west_-_history_that_helped_inspire_red_dead_redemption%29 Western Weaponry of the Early 20th Century (The True West - History that Helped Inspire Red Dead Redemption)

Odnośnik do komentarza

Faranell gdzie masz napisane w jakich okolicach jest skarb ? :blink:

 

No właśnie dlatego też wolę się pomęczyć z szukaniem ale mieć większą satysfakcję ;]


 

Multi raczej nic rewelacyjnego szczególnie dla osób grających w gry multiplayerowe. Pokroju Cod-y czy Bf-y ale na pewno usprawnione względem GTA.

 

No i mi się tam podoba - bardzo (a ogólnie nie jestem fanem multi). Nie ma lagów, szybko i sprawnie znajduje mecze. Poza tym klimat westernowy dodaje uroku i klimatu.

No i rewelacyjny freeroam jak dla mnie. Rozbijanie gangów - świetna sprawa. Szkoda tylko, że polowania są banalne. Nie są żadnym wyczynem, mało tego zwierzęta padają szybciej niż w singlu.

 

A i za ponad 2 tygodnie co-op, mniam ;]

 

 

Słupek - jak wchodzisz w challeng'e i tam najedziesz na Treasure Huntera to na dole masz opis co masz zrobic,i zawsze jest napisane w jakiej okolicy znajduje sie skarb;) Tak jak powiedzmy w Hunterze masz zabij 5 kojotow,to tu masz znajdz skarb ktory jest niedaleko Rio Bravo etc. Nie zauwazyles tego?:D

 

EDIT: Yano - na drugiej mapie tez masz napisane, wszystkie tak znalazlem. Jak dojechalem na druga mape, kupilem w sklepie mapki regionow,abym mial na mapce napisane co gdzie jest. Patrzysz sobie w opisie challengu gdzie znajduje sie skarb,potem otwierasz mape skarbu,porownujesz co tam jest co widac na mapie glownej,bo zawsze jakis punkt jest oznaczony(skala,murek itp.)

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza

Heh czytam temat właściwie od początku jego istnienia, na grę niestety jeszcze czekam(brak kopi dla mnie:/ , ale już jedzie:)), schize jaką zafundował mi Yano chyba nic nie przebije:P WTF:P:P:P:P "poważne błędy" nie ma co:P Ludzie odejdźcie od tej gry ponieważ wam sie klepki poprzestawiają;P

 

Yano gratz za inwencje i pomysłowość:thumbsup:. pozdrawiam was maniacy:)

 

 

A jak poza paroma bugami potraficie znaleźć tylko błędy typu amunicja:) to naprawdę gra musi być co najmniej bardzo dobra.

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

ej niektorzy podziwiają inni sie dziwią i wysyłają na dwór - bez przesady przecież to nie jest taka akcją jaką opisalem że ktoś policzył gwiazdki na mapie ktora popiewa gdzieś w grze, on ma prawie na każdym obrazku ten pas, zarowno na okładce gry jak i w necie pełno tego, najpierw to olewalem ale w koncu za ktoryms razem zwrocilem uwage i pomyslalem ze cos tu jest nie tak :P

 

dowod ze karabin maszynowy z gry mial zupelnie inną taśme amunicyjną

Browning%20and%20his%201917.jpg

 

to co ma marston na okładce serio jest wspolczesne i nie pasuje do gry xD

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Jak bardzo trzeba miec zryta czache, zeby szukac takich (pipi) w grach? Yano?

 

 

Po prostu się zajawił RDR a i jest pasjonatem.

 

 

Jak bardzo trzeba mieć ograniczony światopogląd by tego nie rozumieć?

Odnośnik do komentarza

ej niektorzy podziwiają inni sie dziwią i wysyłają na dwór - bez przesady przecież to nie jest taka akcją jaką opisalem że ktoś policzył gwiazdki na mapie ktora popiewa gdzieś w grze, on ma prawie na każdym obrazku ten pas, zarowno na okładce gry jak i w necie pełno tego, najpierw to olewalem ale w koncu za ktoryms razem zwrocilem uwage i pomyslalem ze cos tu jest nie tak :P

 

dowod ze karabin maszynowy z gry mial zupelnie inną taśme amunicyjną

Browning%20and%20his%201917.jpg

 

to co ma marston na okładce serio jest wspolczesne i nie pasuje do gry xD

 

 

Bo to dlatego ze

John jest z przyszlosci!! Zobaczysz Yano,na bank w DLC to ujrzymy...;D

Nie no tak na serio, kogos to moze faktycznie razic,bo jesli tak jest,to troche wtopa.

Odnośnik do komentarza

Jak bardzo trzeba miec zryta czache, zeby szukac takich (pipi) w grach? Yano?

oj baaaaaaardzo

tak bardzo ze wystarczy odrobine sie znać na wspolczesnym uzbrojeniu, i porownac sobie okładke z wyglądem marstona z gry ;p

 

a dla tych co jeszcze maja wątpliwosci

na okładce jest to czego uzywal rambo

rambo.jpg

 

a tu pas na naboje gdzie sie poprostu przechowuje naboje, (tak samo jak na pasie z kaburą ktory widac po lewej na dole)

300px-John_Marston1.jpg

i ten pas jest jak najbardziej ok

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Yano ten pas wyglada jak najnormalniej IMO tak sobie zerknąłem na necie i pierwsze lepsze zdjecie http://en.wikipedia.org/wiki/File:Pancho_Villa_bandolier.jpg - podobne czasy wiec jak dla mnie nie jest to az tak razace:)

zobacz sobie powiekszenie tej foty co dałeś

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/95/Pancho_Villa_bandolier.jpg

to jest taki pas jak marston ma w grze, czyli skurzany pas z przegródkami na naboje ktore sie wyciąga wrazie potrzby i ładuje do karabinu

 

a to coś z okładki to taśma amunicyjna którą w całosci wsadza sie do wspolczesnych karabinów (wchodzi z jednej strony i wychodzi z drugiej pusta), a naboje są połączone klamerkami

http://farm2.static.flickr.com/1011/536867371_1fa8cc9f33_o.jpg

 

 

Ciekawy jestem kto oprócz Yano przy grze podobnego kalibru wpatruje się w okładkę. Moje pudełko szybko wylądowało na półce i od premiery tam leży :turned:

u mnie tez plyta byla w czytniku od premiery, dopiero wczoraj wyciagnalem , ale mam juz ponad 70godizn nabite w grze wiec juz troche musze szukac pobocznych atrakcji xDD

ale serio to przecież nie jest jakiś jeden pixel schowany w grze, to sie rzuca w oczy z każdego arta w necie i z okładki na półce :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

caluj w wazne punkty, np glowa albo broń, i naciskaj R2 gdy celowniczek jest biały i "ścisniety" , wtedy najwiecej paska napełnisz

 

ogolnie u mnie w wiekszosci wypadków wystarczylo jedno dobre wycelowanie w broń przecienika i odrazu caly pasek sie napełniał i wygrywalem

tylko w kilku nietypowych duealach to nie dzialalo i musialem caly magazynek w glowe wpakować xD

Odnośnik do komentarza

A idź pan w pizdu z takim zakończeniem!

 

 

Jak w GTA IV mielismy wybór, i wybrałem drogę, gdzie ginie Roman to byłem wściekły i odloadowałem. Wolałem żeby Katie umarła. A tutaj? Tutaj nie ma wyboru. John umiera i tyle. Czy to, że armia go zabiła to była kara za stare grzechy? W końcu pomógł im eleminując Sancheza, Willamsona i Dutcha.

 

Jestem kompletnie nie usatysfakcjonowany tym, że teraz mam prowadzić się Jackiem. Tym przydupasem co tylko w książkach siedzi? To po co ja starałem się o te wdzianka, żeby teraz je Jack nosił? Nie podoba mi się też, że w etapie opiekowania się farmą nie mogę zmienić stroju - FUUUUUUUUUUUUUU! Ja chcę wrócić do Meksyku z panczo...

 

Jako takie, to zakończenie fabuły w ten sposób jest dobre. Ale smutne i i frustrujące dla kogoś, kto prowadzi tego samego człowieka przez 30-40h, przyzwyczaił się do jego głosu i charakteru.

 

Poza tym to ja nie wiem czy to dobre rozwiązanie - mam chyba ze 2-3 misje od nieznajomych rozpoczęte, ale nie zakończone. No i jak to teraz? Np. obiecałem dla gościa z meksyku, że wrócę i zobacze jego lot paralotnią. I nie zobaczę? Czy mam zakończyć to jako Jack? Chyba panowie z R* o tym nie pomyśleli.

 

W (pipi)e to mam. Wrzucam load i nie przechodzę tej misji ukończę grę na 100% będąc Johnem, a nie jego synusiem.

 

 

Mimo wszystko dla takich gier warto być graczem :potter:

Odnośnik do komentarza

caluj w wazne punkty, np glowa albo broń, i naciskaj R2 gdy celowniczek jest biały i "ścisniety" , wtedy najwiecej paska napełnisz

 

ogolnie u mnie w wiekszosci wypadków wystarczylo jedno dobre wycelowanie w broń przecienika i odrazu caly pasek sie napełniał i wygrywalem

tylko w kilku nietypowych duealach to nie dzialalo i musialem caly magazynek w glowe wpakować xD

Zauważ, że wskaźnik pulsuje od czerwonego do białego. Grunt to namierzać, kiedy ten jest biały (ręka - dobry bohater, głowa i jądra - zły, oraz w zależności od fabuły - jedno albo drugie).

 

 

Senkiu :) A jednak ma drugie dno, podejrzewałem coś ale jak mogłem tego nie zauważyć :blush:

 

EDIT:

Męczyłem się z wytrąceniem broni "u dobrego" za każdym razem ukracając moje cierpienia, celował idealnie kulką w mój łeb, dzięki Wam mam teraz przewagę :whoops:

 

:banana:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Co do wytrącenia, jestem przy "The Wronged Woman"

akcje rozwiązałem zabijając faceta w czasie pojedynku.Miał ktoś pojedynek z wytrąceniem wspomnianej wyżej broni ? Też akcja kończy się na cmentarzu?

czysta ciekawość 8) , której już nie sprawdzę robiąc save w tym samym miejscu co przed akcją :geek:

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Co do wytrącania, jestem przy "The Wronged Woman"

akcje rozwiązałem zabijając faceta w czasie pojedynku.Miał ktoś pojedynek z wytrąceniem wspomnianej wyżej broni ? Też akcja kończy się na cmentarzu?

czysta ciekawość 8) , której już nie sprawdzę robiąc save w tym samym miejscu co przed akcją :geek:

ja chyba z 8 razy probowalem mu wytrącic broń z reki ale zawsze umierałem , chyba w tym wypadku trzeba bylo go poprostu zabić

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...