Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

No to dołączam do ludzi z platyną w RDR, czyżby druga na forum? Ba, nawet 100% zrobiłem.

Zrobiles 100% a pewnie jeszcze wyjdzie milion DLC, ktore zmniejszy Ci te procenty i bedziesz musial grac na sile multi.

Wqrwia mnie cos takigo w dzisiejszych czasach.

wg. mnie każde DLC powinno naliczać ponad 100% a nie odejmować, jak dotychczas.

Odnośnik do komentarza

Jako ogólny przeciwnik dlc (bzdurnych) muszę powiedzieć, że te dlc daje radę i to bardzo. I nie chodzi o to, że to RDR ;p ale misje są ciekawe, dosyć długie a i niektóre potrafią dać w kość, szczególnie jak się gra tylko we dwóch.

 

Podobają mi się i tyle ;] Byłbym w stanie za nie zapłacić jeżeli byłby to płatny dodatek.

 

PS. Gdzie można zobaczyć jakie misje zaliczyło się na złoto? Chodzi o te z dodatku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słyszałem ze ma być nowe DLC jakieś nowe stroje ,nie wiem czy to prawda..

Wie ktoś coś na ten temat??

Rzeczywiście już jakiś czas temu zapowiadali to, całkiem zapomniałem.

 

To miały być 2 dodatkowe stroje (prędzej dostępne w pre orderach w Gamestopie) i chyba jakieś nowe Bounty, albo GH w multi. To miała być rekompensata za zbugowany a Mon Var z limitki. Póki co cisza w temacie, jedyne z tego co pisali niedawno to to, że kolejne dlc ma wyjść w wakacje jeszcze. Ale cholera wie czy chodzi o te darmowe czy jakieś nowe zupełnie.

 

Jakby to był jakiś problem udostępnić te stroje jak najszybciej ;/

 

PS. Orson raczej po dup.ie dostawaliśmy a nie graliśmy hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mają dodać stoj sprzedawcy i myśliwego, te stroje brały udział w konkursie na ddoatkowy stroj dodawany do preorderów (wygral stroj mordercy) , teraz 2 pozostale maja być jako DLC, ale z tego co wiem nie podali jeszcze żadnej daty konkretnej

 

edit spoznilem sie ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nie wiem co napisać. No po prostu nie wiem, co napisać. Druga gra tej generacji, której daję celującą ocenę - pierwsza, której tą ocenę stawiam głównie za fabułę.

Już od pierwszych chwil, gdy poznajemy Johna Marstona będącego w podróży pociągiem, której akompaniamentem jest złowieszczy utwór "Exodus in America" (łagodna melodia, zakłócana niespokojnymi, niskimi tonami - nawiązanie do muzycznej strony "There Will Be Blood"), wiedziałem, że ukończę grę niezwykłą. Oczywiście miałem rację - po przejściu stwierdzam, że w nic lepszego w tym roku ani w poprzednim nie grałem (Uncharted 2 jest jednak dla mnie grą lżejszego kalibru). Poziom historii (tak jak w każdej grze R*) cały czas zwyżkuje, aż w końcu dochodzi do finału, który mi osobiście wyżarł kawałek serca. Tak, tak, wiem, że takich fabuł już się trochę namnożyło ale w żadnej z nich

nie mordowali mnie. No bo to przecież ja byłem przez te ponad 20 godzin Johnem Marstonem.

 

Absolutnie każdy fragment odkupienia jest przemyślany, wciągający i niezwykle zaprojektowany. Rockstar kolejny raz dowiódł, że jest niezwykłym obserwatorem świata a zarazem niezwykłym sędzią historii ale i teraźniejszości, który ma odwagę powiedzieć rzeczy o których innym autorem nie śniłoby się nawet napomknąć.

Edytowane przez Mr. Blue
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jak mnie irytuje to Spurred to Victory, przelazłem na jednym moim koniu paręnaście misji, oszczędzałem go a jak przypadkiem ginął to odpalałem save'a. A tu jak mnie przerzuciło do Meksyku to dostałem nowy i co karrwa, znowu mam 20 misji przechodzic? No nie kumam tego.

 

Kiedy wam to wpadło?

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Jeszcze trochę zachwytu nad grą. Końcowy otwór RDR

Deadman's Gun

powoli staje się moim ulubionym kawałkiem z gier ever. Bez trudu dołączył do mojej osobistej listy arcy genialnych szlagierów gamingu: "Late Goodbay"(Max Payne 2), "Calling To The Night" (MGS: PO), "The Best Is Yet To Come" (MGS1).

Na uwagę zasługuje też fakt, że RDR dorobił się aż 4 dedykowanych piosenek(każda co najmniej bardzo dobra), co także dobitnie potwierdza wielkość tego arcydzieła panów z R*.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze trochę zachwytu nad grą. Końcowy otwór RDR

Deadman's Gun

powoli staje się moim ulubionym kawałkiem z gier ever. Bez trudu dołączył do mojej osobistej listy arcy genialnych szlagierów gamingu: "Late Goodbay"(Max Payne 2), "Calling To The Night" (MGS: PO), "The Best Is Yet To Come" (MGS1).

Dodał bym jeszcze The way to fall by Starsailors (MGS3 credits song)

 

 

Możesz podać tytuły tych piosenek ?

Trzy z nich znam, czwartej nie kojarzę bo tylko tyle trzymam na HDD.

 

 

Deadman's gun by Ashtar Commands (credits song) -

 

Far away by Jose Gonzales (przy wjeździe do meksyku) -

 

Bury me not on the lone praire by William Elliot Whitmore -

 

 

Jeżeli mnie pamięć nie myli to Bury me not odpala się po zabiciu Dutcha, jak wracamy do Blackwater..... ale mogę się mylić.

 

Odnośnik do komentarza

do spoilera powyzej , myslisz sie - włacza sie compass:

[nie słuchać przed dojsciem do tego miejsca w grze]

 

jak dla mnie tio włąsnie ta piosnka była najfajjniejsza, i gdy sie odpaliła a ja jechalem w koncu.. tam gdzie chcialem [staram sie unikac spoilerow a jednoczesnie nie zakrywac calego tekstu]

 

tak czy siak to byl mój ulubiony moment z gry (koncówka była bardziej poruszająca i budzila wiecej emocji, ale ro byly tez złe emocje, a ten moment byl cudownie błogi)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...