Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie do tych, ktorzy zaliczyli wszystkie wyzwania:

 

Ile Wam zajelo szukanie zwierzatek? Bo ja wczoraj szukalem dzikow chyba z 1,5h. W koncu to zaliczylem ale bez jaj. Kiedy sie z tym meczylem atakowalo mnie stado pum. A teraz kiedy mam znalezc pumy i je wypatroszyc to oczywiscie nie ma. Szukam w miejscach, gdzie one wystepuja (rysunki zwierzat na mapie). To chyba najslabsza czesc singla bo nudne jak (pipi) :angry2: :ninja:

Odnośnik do komentarza

Ha ja to już dawno wymyśliłem sobie teorie, że gra - konsola wie jakie zwierzęta akurat szukasz i ich celowo nie daje ;p.

 

No przecież masakra zawsze jak szukałem dane zwierze to akurat go nie było za każdym razem to samo.

Taki mały pro tip nie szukaj zwierząt koniecznie tam gdzie są tylko ich rysunki często konkretne zwierzaczki wychodzą poza ten obszar.

 

No i skorzystaj w razie czego z reddead.wiki tam jest dokładnie napisane (plus pokazane) gdzie są konkretne gatunki.

 

Ale mimo wszystko uwielbiam/uwielbiałem polowania szczególnie w lasach w WE. I ta radość jak w końcu pojawiło się wypatrywane zwierze.

 

@Kazuun, Orson

 

Specjalnie dziś po odpaleniu RDR zacząłem patroszyć zwierzęta i ani razu nie powiedział mi tego tekstu, ani razu.

Może to dlatego, że gram na piracie na PS3 :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

a ja mam do was pytanie natury technicznej zwiazanej z trofeum - mam pewien problem. Zwiazany on jest z trofeum gdzie zdobywamy 5000$ grzywny za siebie i musimy to splacic. Mam 5000 zielonych, zabijam co popadnie zdoywajac 5000$, ide zaplacic i nie wyplaca mi trofeum :(

 

 

Pieniadze zdobywam na jednym z dachow w Blackwater, zabijam ludzi, konie czyli wszystko co sie rusza. Zdobywam 5000 i kilka $, czekam jak zejdzie WANTED i ide placic i nic, probowalem 3 razy i ciagle to samo, co moze byc bledem?? Jakis bug czy moj blad??

 

PS. specjalnie pisze to tu, a nie w dziale trofea

Odnośnik do komentarza

Słupek, coś czuję, że tym razem muszę z tobą zagrać. Inni to zrobili, więc ja gorszy nie będę ;) A co do dodatku: chciałbym, żeby jedną z tych map była możliwość gry w Blackwater. Wyobraźcie sobie shootout'y w ciasnych uliczkach miasta :teehee:

Odnośnik do komentarza

Słupek, coś czuję, że tym razem muszę z tobą zagrać. Inni to zrobili, więc ja gorszy nie będę ;) A co do dodatku: chciałbym, żeby jedną z tych map była możliwość gry w Blackwater. Wyobraźcie sobie shootout'y w ciasnych uliczkach miasta :teehee:

Z miłą chęcią tym bardziej, że z Yano właśnie się ustawiamy na dlc ;]

 

Ja już lada godzinę będę miał platynę więc będzie można na spokojnie obadać dodatek.

Kurde szkoda tylko, że to nie jest dlc z zombie albo mini grami (kostki rlz ;p).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

10 sierpień - dzień w którym pojawi się pierwszy dodatek do RDR "Legends and Killers"

 

http://uk.ps3.ign.co.../1110120p1.html

 

Ja łykam to DLC z miejsca :thumbsup:

 

Oh yeah ! good vibration :dance: jak zawsze w odpowiednim miejscu i czasie bo w dzień zapłaty :D

 

p.s.

Dzisiaj skupił moją uwagę pilarz tnący drzewo, przyglądałem się jak mu to idzie i co ciekawe rozbawił mnie w pewnym momencie przerywając zajęcie dość ostrożnie rozglądając się na boki zaczął drapać się po jajach, co jak co ale tego w grach jeszcze nie było :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi w tym debilnym multiplayer'ze. Za kazdym razem gram meksykaninem i jego wiernym kompanem oslem ( to chyba najnizszy poziom od ktorego zaczynamy- progress taki jak w KZ2?). Wchodze na serwa, laduje na polanie przy miasteczku, i po 10 sekundach ubija mi jakis kowboj na koniu, za pomoca Winchester'a. WTF!!!! Chce rownych szans! Nie kumam tego multi. Zreszta TPP nie nadaje sie na multi! Jakie sa tryby, jakie zasady?

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi w tym debilnym multiplayer'ze. Za kazdym razem gram meksykaninem i jego wiernym kompanem oslem ( to chyba najnizszy poziom od ktorego zaczynamy- progress taki jak w KZ2?). Wchodze na serwa, laduje na polanie przy miasteczku, i po 10 sekundach ubija mi jakis kowboj na koniu, za pomoca Winchester'a. WTF!!!! Chce rownych szans! Nie kumam tego multi. Zreszta TPP nie nadaje sie na multi! Jakie sa tryby, jakie zasady?

Nie bardzo wiem jak można nie rozumieć multi w RDR< no ale.....

 

Jak się logujesz do gry to lądujesz w świecie znanym Ci z singla - to jest swoiste lobby. Tutaj możesz sobie jeździć, zabijać wszystko i wszystkich. Robić Challenge wszelakie itp.

W miastach (i przy ważniejszych spotach) masz ikonki. Np koło od wozu - travel (czyli taki fast travel jak przy ognisku w singlu). Możesz się zapisac na jakieś typowe mecze na zamkniętych mapach. Do nich masz dostęp również poprzez SELECT -> menu.

 

Team Deathmatch

Deathmatch

Drużynowe łapanie worków przeciwnika (bez skojarzeń :P) ze złotem (takie swoiste CTF)

Łapanie worków ze złotem ale solo (każdy na swój rachunek)

 

Coś pominąłem? Pewnie taaa...

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos powiedziec o co chodzi w tym debilnym multiplayer'ze. Za kazdym razem gram meksykaninem i jego wiernym kompanem oslem ( to chyba najnizszy poziom od ktorego zaczynamy- progress taki jak w KZ2?). Wchodze na serwa, laduje na polanie przy miasteczku, i po 10 sekundach ubija mi jakis kowboj na koniu, za pomoca Winchester'a. WTF!!!! Chce rownych szans! Nie kumam tego multi. Zreszta TPP nie nadaje sie na multi! Jakie sa tryby, jakie zasady?

 

jesteś meksykańcem bo taką masz defaultową postać na początku. nabijesz levele to odblokujesz nowe, to samo jest z osłem. jak będziesz miał parę leveli to walnij select i w opcjach wejdź w outfiter.

 

multi jest freeroamowe więc nie dziw się, że jakiś przygodny gracz zasadził Ci headshota na dzień dobry. sam tak robię innym :ninja:

resztę Kazuum ładnie opisał. pograj trochę to z czasem załapiesz co i jak. sporo jest tam opcji i zanim ogarniesz wszystko to minie troszkę czasu.

Odnośnik do komentarza

odrazu jest do wyboru kilka innych postaci, chociaz z czasem mozna odblokowac o wiele wiecej (przy wzroście poziomu dostajesz stroje, konie, i bronie , kilka pierwszych leveli wpada bardzo szybko wiec polecam sie odrobine chociaz podszkolić)

nacisnij select a potem kwadrat zeby wejsc do opcji customizacji, tam wybierasz skina dla postaci i konia itp

 

 

mozesz podlgądac levele innych i jak widzisz ze ktos ma blisko 50 to pewnie skopie ci mocno dupe

ogolnie niestety jest sporo chamow ktorzy zbaijaja każdego kogo zobaczą, ale jak sie gra z kimś to mozna takich maltretowac (samemu tez ale na pierwszym lvl to nie łatwe)

 

mozesz znalesc wiele roznych bronji w skrzynkach albo zabrac przeciwnikom (ludziom i komupterowym) i te bronie zostają przy tobie aż nie wyjdziesz z gry, za to ze wzrostem levela dostajesz nowe bronie na stałe do ekwipunku i zawsze mozesz je wybrać (dopoki ich nie odblokujesz musisz je zdobywac na przecinikach albo skrzyniach)

Odnośnik do komentarza

To ja jeszcze w sprawie multi, ale w kwestii technicznej.

 

Gdy się łącze z free roam, to bardzo często wyskakuje mi komunikat, że wystąpił problem z połączeniem innych użytkowników (coś w tym stylu) i ponownie mnie łączy z nową grą. Tak kilka razy (5, a nawet więcej). Gdy już jestem we free roam i chce pograć w innym trybie (select -> wybieram na przykład FFA, czy co-op), wyskakuje taki sam komunikat i przenosi mnie do free roam, a w nim ponownie ten sam komunikat i nowy FR. Tak kilka razy zanim wszystko się 'ustabilizuje'. Tracę na to zawsze jakieś 5-10 min co trochę irytuje. Też tak macie? To wina mojego internetu? Z innymi grami w multi nigdy nie miałem żadnych problemów.

 

Czy w multi gra tak mało osób? Rzadko gram więcej niż z 5-6 przeciwnikami. Często zdarza mi się, że w meczach drużynowych (również ffa) gram w 2-3 osoby.

 

Do platyny brakuje mi jeszcze dwóch trofeów. Posse Up! i How the West Was Won (Reach the top rank for multiplayer experience). Ile tak orientacyjnie potrzeba czasu na to drugie? Mam 30 level i nie wiem czy dotrwam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...