Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

@Yano

 

No właśnie te Tower Defense zapowiada się ekstra to taka horda Girsowa.

 

Co do dodatku singlowego tam chyba piszą, że późną jesienią. To może rzeczywiście wypuszczą w listopadzie na Halloween.

Albo październik bo wrzesień na pewno odpada.

 

Tak czy srak 21 września Liar Dice w multi hihihi.

Ekstra, że połączyli te dodatki i szok, że Free Roam miał być darmowy (brawo).

 

Już widzę setki Marstonów biegających po multi ;] oby był Seth.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

ej no ludzie po tym chamskim naciagajacym dlc zapowiadaja sie mega za(pipi)iste! (ktore zrekąpesuja kase wydaną na to poprzednie;p)

pogadajmy o tym jeszcze! o filmie gadaliscie cala strone a o takim super bajerze 4 posty?:P

Pogadajmy o tym, że na multi widziałem Cię ostatni raz tydzień temu :yucky: Musisz podgonić trochę, bo ja jutro na 2 legendę przechodzę :turned:

 

@Yabollek Nie, jeszcze nie jest potwierdzona. I to samo tyczy się Ciebie. Dawno nie graliśmy! :)

Odnośnik do komentarza

Ta "horda" w dodatku z zombie jest juz potwierdzona?

Podobny już tryb pojawi się w tym dodatku.

 

Mnie to bardziej zastanawia o co chodzi z tymi nowymi terenami łowieckimi na którym pojawią się dzikie zwierzęta :blink:

 

Jeżeli ten dodatek będzie taki zaje.bisty jak na papierze to w pełni wybaczam poprzedni ;].

 

A tego singlowego dodatku to nawet sobie nie wyobrażam bo mnie przerasta.

Jakie nowe zwierzęta, jaka historia, jaka lokacja jak te zombie rozwiążą no po prostu masakra.

 

Szkoda tylko, że na I (w zasadzie II dodatek) trzeba jeszcze tyle czekać i akurat wyjdzie przed DR2 ;/.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

może wymarłe Tumbleweed ożyje. w sumie fajna miejscówka na takie akcje. zombie to nie wiem, może zemsta indian? oni się znali na czary mary itd :D też mnie ciekawi jak to zainicjują. wątpię żeby dali jakieś racjonalne wyjaśnienie, w końcu same zombiaki są mało racjonalne.

z tymi terenami to może po prostu dadzą nowe zwierzaki na konkretne miejscówki. niedźwiedzie miały górskie lasy, bizony pola koło tall trees. teraz coś nowego będzie dostępne wzdłuż rzeki albo w górach meksyku. kij wie. może wypłyną informacje choć pewnie. zresztą dodatek niedługo to się samemu obada :)

Odnośnik do komentarza

może wymarłe Tumbleweed ożyje. w sumie fajna miejscówka na takie akcje. zombie to nie wiem, może zemsta indian? oni się znali na czary mary itd :D też mnie ciekawi jak to zainicjują. wątpię żeby dali jakieś racjonalne wyjaśnienie, w końcu same zombiaki są mało racjonalne.

z tymi terenami to może po prostu dadzą nowe zwierzaki na konkretne miejscówki. niedźwiedzie miały górskie lasy, bizony pola koło tall trees. teraz coś nowego będzie dostępne wzdłuż rzeki albo w górach meksyku. kij wie. może wypłyną informacje choć pewnie. zresztą dodatek niedługo to się samemu obada :)

 

No właśnie podobnie kombinuje ;]. To może o to chodzić niedźwiedzie w Armadillo :turned: nie no oczywiście żartuje ale też tak myślę.

Że po prostu zwierzęta na terenach na których prędzej ich nie było.

 

A nowa broń hmm explosive rifles, poza tym jestem ciekaw jak zaje.biście będzie grało się w Liar Dice z żywymi osobami już widzę jak śmiechowo będzie hehe.

 

Co do zombie hehehe zemsta Indian nooooo albo wszystkich typów których zabiliśmy przez całą grę włącznie z członkami gangu itd.

Odnośnik do komentarza

 

Pogadajmy o tym, że na multi widziałem Cię ostatni raz tydzień temu :yucky: Musisz podgonić trochę, bo ja jutro na 2 legendę przechodzę :turned:

bylem zapracowany i zmeczony wieczorami, wchodizlem na 15 min ale nie chcialem sie wkrecic i kisic do 2 w nocy ;p

 

Podobny już tryb pojawi się w tym dodatku.

masz na mysli tą defense cos tam? rzeczywiscie moze byc lekkie podobienstwo, epwnie ebdzie cos ws tylu gdy w forcie w meksyku trzeba sie bronic przed wojskiem jak sie nabija trophy;p tylko ze bedą ludzie atakowac, pewnie bedzie spoko

z zombiakami niby bardzo podobnie musi byc, chociaz akurat fort wydaje sie zbyt łatwy, malo zaszczucia gdy zombi maja niewiele dróg dotarcia i mozna je zdejmowac zbyt latwo, ale np zaszczucie w rozwalonym domu w tumbleweed gdzie z kazdej storny przez dziury w scianach idą zombie :D

w ogole jaks ei wyobrazam pakowanie kulki w zombie, albo dynamitem, musi byc super :D

milo by bylo gdyby dalo sie rozwalic na kawaliki (dynamit) albo odstrzelic glowe np buffalo rifle)

 

 

Mnie to bardziej zastanawia o co chodzi z tymi nowymi terenami łowieckimi na którym pojawią się dzikie zwierzęta

wydaje mi sie to beda jakies okreslone tereny gdzie zwierzeta bedą sie masowo respawnowały, tylko pytanie czy to beda np kroliki;p czy np wilki/niedzwiedzie/pumy - bo w tym drugim wypadku moze byc bardzo podobny survivalowy klimat jak w tym omawianym wyzej rpzypadku z obrona przed zombie :D pytanie tylko czy to bedzie jakis mini osobny tryb czy 100% we freeromie walka z chorami zwierzat (oby jakis exp byl bo nawet nie da sie ich wycinać miesa w multi przecież)

A tego singlowego dodatku to nawet sobie nie wyobrażam bo mnie przerasta.

Jakie nowe zwierzęta, jaka historia, jaka lokacja jak te zombie rozwiążą no po prostu masakra.

tez jestem w pozytywnym sozku, oby to nie byla marketingowa gadka - tzn nie np 2 misje z 10 sekundowymi filmikami (jak w coopie) i to ma oznaczac tą nową fabule itp

 

ogolnie myslalem że to bedzie coś małego, że poporostu miejscowki gangow beda mialy zombi do zabicia, a okazuje sie że to nowa fabuła (oby chociaz kilka pozadnych misji) , nowe bronie i jakies "mechaniki gry" nono

odtrutki, ciekawe jak maja dzialac, czy do ratowania ludzi czy leczenia siebie w razie ugryzienia

 

moja wyobraznia troche idzie w kosmos ale marzy mi sie żeby w tym trybie (moze to bedzie osobny tryb a nie wpleciony w zwyklego singla tylko osobny zeby nie zasrywac swiata zoambiakami) było coś troche jak w dead risin - ze caly swiat (zwlaszcza miasta) beda iopanowane rpzez zombie i bedzie masa postaci na ekranie, w miasteczkach sporo, a na drogach na pustyni pojedyncze jednostki wąłesajace sie po drogach :D yl by super klimat :D

 

dodatkowo zwierzeta zombie XDD jakis misiek zombie,, kurde brzmi odjechanie :D

 

tylko dziwi mnie ze jakies "mityczne stwory" mają być , to sugeruje inne rzeczy oprocz zombie, moze to tylko duchy, ale moze jakies smoki, czy kurde nie wiem diabły? hmmm to zaczyna brzmiec dziwnie ale jednoczesnie ciekawie jesli dobrze wyjdzie to bede zszokowany ze z za(pipi)istej gry o dizkim zachodzie potrafią wpelść jakies fantasy zombiakowe i tez bedzie dobre, wyobracie sobie ze rdr jakiego znacie zamienia sie w zupelnie inna gre? :D moze by c super (oczywiscie jako dodatek a nie zamiast orginalu) , oby wyszlo tak fajnie jak mowią :D

 

 

edit - ma być aż 15 nowych postaci z faobuły dostpenych w multi, to sporo, jak tak na oko policzylem rozne postacie ziwazne z fabula to tych najwazniejszych bylo ponizej 15 wiec raczej dostaniemy prawie wszystkie!

licze na ricketsa i na pomocnika willimsona (normana deeka

300px-Rdr_norman_deek_%28better%29.jpg

chociaz na deeka malo licze bo byl dosyc podobczny

ale wiekszosc glownych powinno sie zmieścic

 

zapomnialem ejeszcze- ciekawe jakie beda kryjowki gangów nowe, oby były jakieś na 3 mapie, bo lubie ją, mogły by byc np w rozbitym parowcu, albo na farmie i pewnie gdzieś w lesie też :D

 

brakuje mi jeszcze w multi pociągu :D (chociaz niewiel by bylo z nim do roboty)

mogli by tez lasso dodać

oooraz - w jakims dlc mogli by dać mozliwosc kierowania samochodem xD pewnie by byl o wiele slabszy od konia ale i tak by byla ciekawa odmiana :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Coś się zryło w tej grze. 3 dni z rzędu próbujemy ze znajomymi zrobić misję The Escape, na Adv. i nie jesteśmy w stanie. Nie dość, że i tak jest wystarczająco trudno, to w momencie w którym zatrzymamy powóz następuje koniec. Konie nie jadą, można tylko skręcać powozem w lewą stronę. A więc taktyka z zatrzymywaniem się i zabijaniem jest niewykonalna co prowadzi do tego, że misja również staje się bardzo trudna do wykonania :(

Odnośnik do komentarza

O co chodzi z trofeum Spurred to Victory? Wystarczy zaczynać misje na tym samym koniu czy trzeba cały czas na nim jeździć, nie zmieniając nawet na sekunde?

Swoją drogą to nieźle poryte trofeum, tyle koni, a oni zmuszają do tłuczenia się na jednym przez 1/3 gry fabularnej ech.

http://reddead.wikia.com/wiki/Spurred_To_Victory

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...