Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

zastanawialem sie, dlaczego nie ma pokera w multi w podstawce. dowiedzialem sie.

 

 

rockstar to kur.wy.

 

kolejny zachlanny koncern ktory probuje po najnizszej linii oporu wyciagnac pieniadze od gracza

 

przeciez idea DLC mialo byc latwa dystrybucja swiezych pomyslow do juz istniejacych fundamentow a nie wycinanie z gry elementow i pobieranie za nie dodatkowej oplaty.

 

Wszystko albo nic.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

WSTYD trailer wisi od kilku godizn i nikt nic nie mowi?!

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-liars-red-dead/704471

 

zapowiada sie jeszcze bardziej za(pipi)iscie!! kurde ! no kurdE!

 

wydaje sie że explosive rifle to nie wyrzutnia granatów tylko coś co po trafieniu w czlowieka wybucha.. człowiekiem xD caly czlowiek wybucha i pewnie też rani okolicznych przecieniwkow , wyglada to dziwnie ale zapewne ejst mocarne :D

 

i nie wiem czy dobrze zrozumialem ale gość mówi o expie w związku z kartami!

tyle że "more u play more experience u get" może oznaczać "im wiecej grasz tym wiecej expa dostajesz" albo "im wiecej grasz tym lepiej umiesz grac[czyli zdolnosci gracza a nie jego postaci]"

wolal bym żeby był exp za karty jako dodatkowy bonus :D

EDIT przy drugim obejzeniu skojazylem ze mowi "experience points" czyli na 99% chodzi o expa w grze a nie nabieranie doswiadczenia przez gracza! wiec za(pipi)iscie!

 

kurde jest za(pipi)iscie!!

 

R* robi nawet zaje.biste trailery dlc heh.

 

Na forum RDR piszą, że będzie exp za karty ale nie jest to pewne info; oby. Ważne żeby za kości był.

Explosive rifle to bardziej przypomina RPG ;p to za naboje hehe.

 

Nie no wszystko super, ekstra tylko kurde czemu premiera w przyszłym tygodniu akurat 2-3 dni przed DR2 ehhh.

Mogliby już je wypuścić.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Od razu odpaliłem Pleja co by sprawdzić no i ufffff ... nie jest źle ;].

 

Nie ma za legendę to najważniejsze, standardowo wszystko można na ustawce zrobić tylko tak jak napisałeś trochę "roboty" będzie i przede wszystkim z 4 osoby co najmniej będą potrzebne.

Ja oczywiście też już się piszę więc jest nas już dwóch ;p.

Odnośnik do komentarza

hmhm niektore rzeczywiscie troszke upierdliwe ale chyba i tak o wiele łatwiejsze niż wczesniej

 

napewno nie zamierzam robic ustawe w pokerze i kościach, chce to wygrac legalnie i naprawde :D

 

wyscigi konne i defense to nie wiem, zalezy czy bedzie fajne

 

 

chcial bym żeby to dlc spowodowało że fajnie bedzie mozna poprostu POGRAĆ znowu w rdr, a nie tylko ustawic sie kilka razy na trofy a po zrobieniu ich znowu olac gre

 

chce w koncu pograc normalnie a nie tylko ruchać trophy, to to pograc ogolnie a nie tylko w pokera i kosci

 

swoja droga nie ma trophy za nowe gang hideoutsy a chetnie bym je porobil dla samej przyjemnosci a przez brak trophy pewnie nie ebde zbytnio oblegane

Odnośnik do komentarza

Trofea nie są za trudne, ale bez ustawki się nie obędzie :whistling:. Szczególnie demotywuje mnie trofea za pokera i 50,000 posse points (cokolwiek to jest). Słupek możesz dopisać i mnie.

Edytowane przez TheRozi
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy mi sie cos nie po(pipi)alo ale odpaliłem multi z tym nowym patchem i jak sie nacisnie strzałke w dół do na liscie graczy oprocz imienia i lokacji jest też coś nowego -score , pewnie punkty nabite w danej sesji (ja mam zero a inni gracze wiecej stąd ten wniosek)

 

ide obczajac co jeszcze jest nowgo

 

 

edit

 

na mapie są juz zaznaczone nowe gangi , hunting groundy i pokery , ale nsa nieaktywne i jak sie do nich podjeżdża to sie pojawia napis zeby zassac dlc, taka forma zachety i reklamy ;p

 

edit2

dawno nie wchodzilem do opcji wiec nie wiem kiedy to sie pojawilo , ale chyba nie bylo na poczatku - w opcjach mozna zmienic R1 i R2 oraz L1 i L2 , żeby nie strzelac triggerami.. szkoda ze nie bylo tego od poczatku bo teraz juz sie tak przyzwyczailem ze po zmianie nie umial bym grac ;p mimo ze nie jestem fanem triggerow

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Tutaj jest wszystko dokładnie opisane:

 

- Added Posse Scoring & Leaderboards in Free Roam.

- Added Southpaw control support.

- Fixed an issue that made it impossible to disarm some enemies in Nosalida.

- Fixed an issue where the player couldn't be harmed if he got knocked down.

- Fixed an issue where Stranger mission states were not loading appropriately on a soft-reset or boot up.

- Fixed an issue with the mission 'The Wronged Woman', where players would fail the mission if they did not loot Harold's corpse.

- Fixed issues with incorrect button references in Help text for Region 3 setups.

 

Ciekawi mnie co robi druga poprawka. Według Wujka, jest to pozycja w jakiej stoją bokserzy. Więc może jakieś zmiany w walce wręcz? :whistling:.

Odnośnik do komentarza

 

Ciekawi mnie co robi druga poprawka. Według Wujka, jest to pozycja w jakiej stoją bokserzy. Więc może jakieś zmiany w walce wręcz? :whistling:.

ja to juz wczoraj sprawdzilem ;p

zmienia poprostu funkcje gałek, prawą sie chodzi a lewą obraca kamere, dla przecietnego czloeiwka to idiotyzm xD

 

dziwne że nie ma zadnego typu "fixing bugs from latest dlc"

Odnośnik do komentarza

normalnie na pss

serio jestem ciekawe co z tymi bugami spowodowanymi dlc, bo osobiscie mialem juz zrobione 100% wiec zadne questy mi nie poznikaly bo juz byly zrobione itp, ale za to wyzerowało mi dni w grze (mialem sporo ponad 100 jak nie 200-300) a cofnelo mi do ok -5 , teraz (po patchu) mam nadal 5 czyli tyle co nabiłem polując na stroje , nie wróciło mi do prawdziwej liczby, dlatego ciekawi mnie czy inne błedy też gdzieś tam siedzą, tylko narazie mnie nie dotyczą

 

 

swoja droga jak wczoraj pogralem troche to moge powiedziec znowu "(pipi) kocham ta gre! jest cudowna!"

 

samo jeżdzenie po świecie...

podjechalem na farme marstona bo tam bedzie poker (fajnie bo ta altanka wydawala sie taka smutno niewykorzystana w singlu) , już teraz na mapie widac pokera i nad stołem w altance jest napis poker, ale jak sie klika to wyskakuje informacja że trzeba zassać dlc (to dosyc oczywiste)

no ale podjechalem tam tylko po to żeby obczaić tego pokera i przypadkiem, ale jednocześnie jak zwykle natknąłem sie na za(pipi)iscie piekny widok, gdy spacerowalem po farmie akurat był wschód słonca i przeswitywal przez drzewa itp... cudowny widok, zupelnie przypadkiem :D tam jest tyle za(pipi)istych rzeczy ze dla mnie to absolutna gra roku na ps3! ("niestety" pierwszego grudnia wychodzi na psp nowy monster hunter wiec taką ogolnokonsolową gra roku bedzie dla mnie wlasnie MH ;p)

 

tak czy siak już sobie wyobrazam te partyjki pokera na swierzym powietrzu :D

no i miejscówek z pokerem ejst sporo, np farma mcfarlenow, armadillo, chyba ze 2 miasta w meksyku, wlasnie farma marstona, i jeszcze gdzieś

za to dziwi mnie bo dopatrzylem sie na mapie tylko jednej kostki, w tym najwiekszym mieście w meksyku po lewej stronie mapy (dziwne bo bylem rpzekonany ze w thieves landing tez bedzie)

i dziwne ze w blackwater nie ma pokera ;p

Odnośnik do komentarza

dawno nie wchodzilem do opcji wiec nie wiem kiedy to sie pojawilo , ale chyba nie bylo na poczatku - w opcjach mozna zmienic R1 i R2 oraz L1 i L2 , żeby nie strzelac triggerami.. szkoda ze nie bylo tego od poczatku bo teraz juz sie tak przyzwyczailem ze po zmianie nie umial bym grac ;p mimo ze nie jestem fanem triggerow

to bylo juz po 1.03, byc moze nawet wczesniej.

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/7081/the_true_west_%E2%80%93_history_that_inspired_red_dead_redemption_patent_medicines_drink_and_drugs The True West ? History that Inspired Red Dead Redemption: Patent Medicines, Drink and Drugs

 

Przeczytajcie to, NIEZŁE, to jest moc RDR i profesjonalizm R*.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jestem zje'bany, nie umiem w to grać. Nie chcę mi się na razie, wolę czekać na premierę FIFY 11. Nie mówię, że gra jest zła, jest świetna, ale ja nie umiem teraz grać w takie gierki chyba :(

 

 

Drogie Bravo, daj jakieś rady, bo to straszne, że nie chcę grać w fajne gry :(

 

Naciskasz start i tam masz objaśnione sterowanie jak się panopkiem chodzi i strzela.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...