Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Po kilku godzinach z Red Dead: Redemption śmiało mogę stwierdzić, że ta gra to prawdziwe arcydzieło - Rockstar, tworząc tak ogromny, ciekawy i NAPRAWDĘ żyjący świat, w którym nieustannie coś się dzieje, przeszedł samego siebie. Jeśli dodać do tego ciekawą fabułę, masę questów do wykonania i piękną grafikę... cóż, póki co, pozostaje tylko jedno słowo - majstersztyk.   

Edytowane przez VergilDH
Odnośnik do komentarza

Yano, jesteś hardcorem. powodzenia, serio, dużo go będziesz potrzebował. nie zdziwię się jak moje niespłodzone jeszcze dzieci wrócą do domu pochwalić się że zrobiły magistra a Ty nadał będziesz siedział przy stole kombinując z kartami niczym Rain Man :D

Ale dobrze jest czasami wejsc do tematu i taki tekst przeczytac :D Plus ;]

 

Panowie, jak ja robilem to trofeum, to rozmawialem z Yanem o pokerze i tym trofeum. Nie powiedzial jeszcze ostatniego slowa, ze nie bedzie robil ustawki. Jak sie w koncu zdecyduje to ja mu pomoge ;]

 

No i gadalismy o tym, ze taka mini gierka jak poker w RDR jest lepsze niz PokerStars jezeli ktos chce sobie po prostu pograc. Przez headseta pogadac z ekipa ktora lubi pograc - poezja. Napewno nie raz sie zasiade przy stole z ziomkami na dobre granie ;)

 

No i pozdro dla Roziego za wczoraj - nie moglem sie stary przestac smiac, musialem heada wylaczyc :D Ale widok, jak wbijasz trofeum a po bodajze 3 rozdaniu - "RoZiPL bust out" mnie powalil! ;)

Odnośnik do komentarza

Warto ? Nie warto ? Tak w skali od 1-10 na ile wypada tym razem to DLC ? Nie miałem jeszcze przyjemności :blush: ....aaaaaach te I-I /-\ I_ ( ) :P

Ost. nie przemawia jakoś chęć posiadania specjalnie tylko dla trofeów.Bo z tego co tutaj wyczytałem to po zaliczeniu leci w odstawkę.

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Warto ? Nie warto ? Tak w skali od 1-10 na ile wypada tym razem to DLC ? Nie miałem jeszcze przyjemności :blush: ....aaaaaach te I-I /-\ I_ ( ) :P

Ost. nie przemawia jakoś chęć posiadania specjalnie tylko dla trofeów.Bo z tego co tutaj wyczytałem to po zaliczeniu leci w odstawkę.

Nikt nie napisał, że po zaliczeniu pucharków, leci w odstawkę. W tym DLC masz zapewnioną masę zabawy: poker, kości, wyścigi konne, nowe hideout'y, pola łowieckie itd. Zdecydowane 9/10.

 

@Voytec

Nie zrobiłem tego trofeum prze zachłanność Yana: zamiast foldować, to podniósł stawkę... :unsure: Był bardzo łasy na pieniądze :D.

 

Aha i te osoby, które grały wczoraj: o 17 robimy ustawkę. Postarajcie się być! ;)

Odnośnik do komentarza

Łojojo ale zonk.

 

Chciałem zrobić challenge za explosive rifle w ogóle to chciałem kupić ER okazało się, że nie mam kasy (brakuje 2 tysięcy). A wszystko mam już wysprzedane włącznie ze złotem każdym zwierzęciem nawet legendarnym itd. no nie nie mam nic do sprzedania. Pierwszy raz mam taką sytuację w RDR, że nie mam kasy więc autentycznie nie wiem co robić.

 

Jaki jest najszybszy sposób na zarobek ale taki naprawdę szybki ;]. Myślałem o zwierzętach legendarnych i nawet poszedłem szukać Lobo i Brumasa ale nie było ich. I czy przypadkiem one nie występują w grze tylko raz? Bo ja je już dawno zabiłem do challnegy ;/.

 

Edit: Ja będę jakoś 17-18.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Łojojo ale zonk.

 

Chciałem zrobić challenge za explosive rifle w ogóle to chciałem kupić ER okazało się, że nie mam kasy (brakuje 2 tysięcy). A wszystko mam już wysprzedane włącznie ze złotem każdym zwierzęciem nawet legendarnym itd. no nie nie mam nic do sprzedania. Pierwszy raz mam taką sytuację w RDR, że nie mam kasy więc autentycznie nie wiem co robić.

 

Jaki jest najszybszy sposób na zarobek ale taki naprawdę szybki ;]. Myślałem o zwierzętach legendarnych i nawet poszedłem szukać Lobo i Brumasa ale nie było ich. I czy przypadkiem one nie występują w grze tylko raz? Bo ja je już dawno zabiłem do challnegy ;/.

Legendarne zwierzęta występują w grze tylko raz.

Odnośnik do komentarza

mozesz tez napadac na banki, w sejfach chyba czsami jest duzo kasy, okolo 1000, ale czasami tylko 70$

 

ale ogolnie polowanie na duzego zwierza i sprzedawanie jak najdalej od miejsca polowania to chyba dosyc szybki sposob

 

ogolnie ER jest droga jak cholera, ale im ma sie gorszy honor tym droższa, na najlepszym honorze 5000 a na najgorszym 15000!!

Odnośnik do komentarza

Słupek, poradnika nie masz? :P zerknij sobie bo też to tam jest ;)

 

O widzisz nawet nie wiedziałem zaraz obejrzę aż się boję ;/.

 

Btw a jak z nabojami do ER też drogie? Nosz kurde ale pech, najłatwiejsze trophy za challenge ER a będę się najdłużej z nim męczył ;/.

 

naboje nie sa jakies przerzliwe, tzn nie kosztuja 100 za sztuke

 

ale glupio ze to dlc ze strojami bylo takei z(pipi)ane, bo dzieki strojowi handlowca mozna bylo kupić ER za 2500, i ja tak kupilem ale przez zabugowanie musialem skasowac stroje i też ER, i zacząć znowu od starego save'a sprzed dlc (dobrze ze po wbiciu 100% gry zapisalem sobie 2 savy, jeden na wszelki wypadek a drugiego czasem uzywalem)

 

 

co do mojeje legendy - to dopiero 2 , mam tak jakby 100 lvl dopiero, i chyba zaraz przejde na nasepna legende i zaczne bic 101

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...