Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Takiej oprawy to i na PS4 nie będzie.

tak na prawde to moc nie jest az takim probleme, gry mają już na tyle zaawanowane modele 3D że gdyby dopchać kilka GB ramu więcej i zrobić ultra realistyczne i ostre texury, dodac troche efektów świetlnych i innych to spokojnie mozna by zrobic gre ktorą naprawde ciezko odroznic od filmu

 

problemy sa jednak takie że im bardziej skomplikowana gra tym dluzej sie ją robi, dlatego ostatnie lata dają nam coraz krótsze gry, bo gdy jedel level ma wiecej detali i roboty niż keidys kilka gier razem wziętych to porpostu zrobienie gry trwalo by tak dlugo ze by sie zestarzała i zbrzydła zanim by zdążyła wyjść (np diablo3, chociaż tam powodem opoznienia jest ślamazarność blizza a nie jakość)

 

w necie jest masa krotkich filmikow zrobionych w 3D ktorych nie da sie odroznic od rzeczywistosci, ale jak nad 2 minutowym filmikiem pracuje sie poł roku to wyobraz sobie stworzenie gry na wiele godizn

 

inna sprawa to że nie kazdy jest mega zdolny i nie kazde studio potrafi zrobić coś ładnego, juz teraz to widac - moc ps3 pozwala na cuda takie jak u2 i gow3, a mimo to niektóre studia wypuszczają gry ktore wyglądają brzydziej niż na ps2

 

dobrym przykladem jest GT5 - samochody premium są tak ladne ze ciezko je odroaznic od realnych, ale kosztowalo to kupe czasu i zaniedbanie calej reszty

 

wyjsciem jest zatrudnianie ogormnych ekip do tworzenia gier ale to drastycznie zwieksza koszty , a tez nie jest łatwo znaleść kilkuset utalentownych ludzi i ich zebrac razem zeby sie dogadali i zrobili to co trzeba

 

W tych kilku zdaniach imo napisałeś całą prawdę. Dosłownie zgadzam się z każdym słowem, zdaniem ;].

 

Również myślę, że taka grafa nie jest jakimś wielkim problemem a jedynie czas, talent ludzi no i $$$.

 

Btw to było COŚ zagrać w takiego RDR-a na PS4...

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Myślę, że kolejne RDR śladem swojego starszego brata może spokojnie opowiedzieć zupełnie inną historię, która będzie miała swojego bohatera. Ostatnio przeczytałem "Krwawy Południk" i wnioskuję, że dekadencki klimat da się utrzymać i 50, i 100 lat wstecz do oryginalnej osi czasu.

Odnośnik do komentarza

w sumie to moze byc pewien problem z rdr2 , gta go nie miało - chodzi mi o teren gry, miasta są tak różnorodne ze spokojnie mozna zrobic 10 gier w miescie i zadna nie bedzie podobna, ale pustynia to pustynuinia, w rdr pokazali ze mozna zrobic sporą różnorodnosc na pustynnym terenie ale czy uda im sie zrobic nową gre która bedzie naprawde nowa, a nie tylko przemodelowanym starym terenem ktory w sumie wyglada tak samo

Odnośnik do komentarza

No panowie, maniacy, fanatycy, zwolennicy RDR:

 

GOTY oficjalnie dla RDR !!!

 

Osobiście nie wyobrażam sobie innej gry mimo obfitego 2010. Oczywiście z całym szacunkiem dla GoW3, HR, ME2 itd.

Czyli pewnie niedługo dostaniemy GOTY Edition a w niej zapowiedź nowego GTA lub RDR2 :turned:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

orientujecie sie moze czy są jakieś szanse na jeszcze jakies dlc? ale singlowe. Bo zastanawiam sie czy nie opchnąć gry, a nie chciałbym przegapić czegos na miare Undeath ;) Chociaż choler z 2giej strony głupio mi sprzedać taką grę, zasługuje na miejsce na półce ;)

 

 

przemyślałem - nie sprzedaje ;)

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

+1

 

He he he oj tak, zdecydowanie tak. A najlepsze, że nawet nie był nominowany na VGA ;/.

"Compass" idealnie, perfekcyjnie komponuje się z podróżą którą wykonujemy. Idealnie pasuje do sytuacji po adekwatnej misji, podejrzewam, że gdybym go usłyszał w innym momencie to zrobiłby mniejsze wrażenie na mnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie no kur.wa taki spoiler... dzięki zepsułeś mi radość z grania :confused:

 

WOOT? Hehe ^^ Dobre :]

 

E: @Yano - nie rób sobie jaj bo ktoś na poważnie to weźmie xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Opłaca się kupić teraz, czy poczekać na jakąś kompilację z wszystkimi DLC? Dodam, że nie interesuje mnie multi ;)

 

Btw. lepsze toto od starego GUN? :P

 

Nie wiem czy taka kompilacja ukaże się prędko, ponieważ 25 listopada dodatki typu Undead Nighmare ukazały się na oddzielnej płycie (coś jak Episode from Liberty City), więc może kup RDR, a potem ewentualnie rozejrzyj się za UN.

 

To jedna z najlepszych gier jakie się ukazały. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...