Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak wiadomo są gusta, guściki ale jeżeli Marston jest ch,ujową postacią czy co gorsza pi.pką to...

 

Mogę zrozumieć, że komuś nie podszedł jako postać tak jak mi jakoś szczególnie nie podpasił Niko z "Czwórki". Ale naprawdę nazywać go (pipi)ową postacią czy pipką!? Według mnie w tej grze jest wszystko zapięte na ostatni guzik i tak postać Marstona, misję jaką wykonuję, czasy (schyłek Dzikiego Zachodu), scenariusz współtworzy genialną całość.

 

Pokazuje przemijanie, koniec pewnej epoki-obyczajów, starcie się dwóch epok a nad tym wszystkim stoi właśnie Marston - "ostatni kowboj". Z pełną odpowiedzialnością dla mnie Marston to jedna z najlepszych postaci w grach choć gra jest "świeża". To Marstona wrzucam do pierwszej trójki-piątki best postaci.

 

A druga kwestia, RDR bez Marstona to nie byłby RDR.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

dla tych co skonczyli gre:

 

mozna łatwo poznac jak fajny jest marston kiedy na koncu gramy jego synalkiem, to dopiero przesiadka na kiepską postać

dla mnie marston byl swietny, i tak jak mowilem nawet przy drugim przechodzeniu mialem ochote sluchac jego tekstow podczas filmikow i jazdy

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dobra, pasuje. Początkowo zachwyt, ale po 20h gry mam juz dosyc i przed ostatnią misją w meksyku kończe - jak na razie - moją przygodę z tą grą. Zostałem śmiertlenie zanudzony, i chociaz mimo tego, że uwazam tą grę za bdb tak ja jej chyba nie przejde. A wszystko pewnie przez to, ze znam zakończenie... ;/ Takie duże gry chyba nie dla mnie, wole jednak linniowe tytuły.

Odnośnik do komentarza

Szkoda, mógłbyś poznać do końca tą przygodę. RDR to jedna z najlepszych gier tej generacji. Fakt, zakończenie jest bardzo poruszające i daje ogromną satysfakcję. Nawet, jeśli już je gdzieś tam widziałeś czy słyszałeś to warto przesiedzieć jeszcze te kilka godzin przy RDR, bo ukończenie takiej gry to jedna z najlepszych rzeczy jakie mogą się przytrafić graczom.

 

 

Słupek, po tym jak Frank Woods z CoD'a został najlepszą postacią z gier w zeszłym roku (werdykt VGA 2010) to nie dziwią mnie negatywne opinie dotyczące Marston'a, który jest chyba jak do tej pory najbardziej interesującym bohaterem jaki narodził się w Rockstar.

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie odnośnie dodatku UN i Outfitów czy jak wcześniej przed przemianą nie wykonałem jeszcze żadnego zadania i teraz po

przemianie Marstona

nie mam takiej możliwości. Czy będe miał taką później by ukończyć dodatek na 100 % ? Bo na obecną chwilę pozostał tylko jeden do wykonania , a co stało się zresztą ?

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Tak, spokojnie będziesz miał/zrobisz 100%.

 

Miałem podobną sytuacje.

Ufff ale dostałem styki że bede musiał grac ponownie :P a tak swoja droga sprawdzałem czas spędzony z RDR 343 h masakra ! :huh: choć z BC2 nie ma co się równac 484 :blum1: ale i tak najdłużej spedzony czas i co ważne nie znudził mi się Redded ani trochę a poker i kości dokładają tylko do pieca. Stan mojego konta równa się 1600, achivy wykonane bez ustawek, wczoraj miałem cholerne szczęście w Pa-Pa-Pa-Poker Ace :D

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

RDR + Undead Nightmare czy tylko podstawka? Chce sie dobrze pobawić z świecie RDR ale UM to kolejne 70zł ;/

 

Krótko, prosto i na temat ;]. Jeżeli lubisz/uwielbiasz/kochasz/podoba Ci się RDR to OBOWIĄZKOWO kupuj UN, dla fanów to więcej niż rzecz obowiązkowa. Dodatek jest wart swojej ceny, zdecydowanie wart.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

schab - jak ci sie spodoba podstawka to mozesz dokupuic UN jako dlc za jadynie 36zł a to bardzo malo jak na taki swietny i wielki dodatek, warto przejsc najpierw normalną gre zanim sie odpali UN wiec kupowanie odrazu nie jest takie wymagane, wiec jak juz bedziesz wiedzial czy ci sie spodobalo to bedziesz mogl zdecydowac

 

ja mam wszystkie dodatki z dlc i kupil bym kazdy kolejny bo gra jest cudowna, ale jesli sie wahasz i nie chcesz wydawac 70zł to nic nie stracisz kupujac najpierw podstawke i potem decydując czy chcesz tez dodatek

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@Najtmer albo ja nie ogarniam albo nieźle Cię pogrzało, no sorry ale Ty jesteś w(pipi)iony, obrażasz bo nie możesz wbić trophy? :blink:

 

Nikt się do nikogo nie uśmiechał tylko wspólnie grubo graliśmy przy okazji ustawiając się i wbijając puchary. Kto chciał to robił/grał, kompletnie nie rozumiem Twoich pretensji... chyba jakieś prowo. Nie przypominam sobie żebyś akurat nam kiedyś pomagał a teraz Cię wykiwaliśmy...


 

W końcuuuuuuuuu:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption//news/article/15141/red_dead_redemption_deadly_assassin_outfit_golden_guns_weapon_pack_and_war_horse_coming_to_xbox_live_and_playstation_network_next_week Red Dead Redemption: Deadly Assassin Outfit, Golden Guns Weapon Pack and War Horse Coming to Xbox LIVE and PlayStation Network Next Week

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Hyhy mi tam brakuje z 40 pucharków do platyny a i tak jestem szczęśliwy :) Powoli sobie kompletuje pucharek za pucharkiem chociaż łatwo nie będzie coś czuje. Najtmerowi nie odpowiem bo już mam 80% i musze być cacy.

 

70zł - chodziło mi o wersje pudełkową :rolleyes: Singla w RDR (podstawka) przeszedłem. Zapisałem się na składke na UD to za 7zika jednak będę miał dodatek :) Ale teraz biore się za 100% singla ;) Geniusz gra.

 

E: Ciekawe ile to będzie na złotówki. Ehh jutro kupię zdrapkę 100zł. Oby na PS+ 3 miechy i te duperele starczyło.

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

W końcuuuuuuuuu:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption//news/article/15141/red_dead_redemption_deadly_assassin_outfit_golden_guns_weapon_pack_and_war_horse_coming_to_xbox_live_and_playstation_network_next_week Red Dead Redemption: Deadly Assassin Outfit, Golden Guns Weapon Pack and War Horse Coming to Xbox LIVE and PlayStation Network Next Week

Fajnie, że każdy będzie do kupna osobno. War Horse mam ze swojej kopii gry, to zostają 2 ostatnie dodatki. I tak to staje się zakupem obowiązkowym, żeby mieć wszystkie dodatki do RDR ;]

 

@shab: kazdy z dodatków będzie kosztował 10 dolców. Co tu dużo gadać - drogo.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Ta w końcu..... Error :P

A poważnie to czekam na Deadly Assassin Outfit ciekawe po ile za wdzianko.

 

Dobra już się wczytało po 80 MSP biorę, a na konika mi braknie 20 (pipi)vvaa :verymad:

 

Konika możesz sobie darować ;] ja go mam z pre orderu. I wcale nie jest taki dobry, w podstawce można znaleźć lepsze nie wspominając już o Koniach Apokalipsy.

Odnośnik do komentarza

W końcuuuuuuuuu:

 

http://www.rockstarg...twork_next_week Red Dead Redemption: Deadly Assassin Outfit, Golden Guns Weapon Pack and War Horse Coming to Xbox LIVE and PlayStation Network Next Week

 

@shab: kazdy z dodatków będzie kosztował 10 dolców. Co tu dużo gadać - drogo.

 

A nie 99centów?

 

E: no właśnie :teehee:

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

W końcuuuuuuuuu:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption//news/article/15141/red_dead_redemption_deadly_assassin_outfit_golden_guns_weapon_pack_and_war_horse_coming_to_xbox_live_and_playstation_network_next_week Red Dead Redemption: Deadly Assassin Outfit, Golden Guns Weapon Pack and War Horse Coming to Xbox LIVE and PlayStation Network Next Week

Fajnie, że każdy będzie do kupna osobno. War Horse mam ze swojej kopii gry, to zostają 2 ostatnie dodatki. I tak to staje się zakupem obowiązkowym, żeby mieć wszystkie dodatki do RDR ;]

 

@shab: kazdy z dodatków będzie kosztował 10 dolców. Co tu dużo gadać - drogo.

Nie 10$, tylko 0.99$ ;).

Odnośnik do komentarza

W końcuuuuuuuuu:

 

http://www.rockstarg...twork_next_week Red Dead Redemption: Deadly Assassin Outfit, Golden Guns Weapon Pack and War Horse Coming to Xbox LIVE and PlayStation Network Next Week

 

@shab: kazdy z dodatków będzie kosztował 10 dolców. Co tu dużo gadać - drogo.

 

A nie 99centów?

O w pyte, jasne, że tak. Zle zobaczyłem. Masz rację :P

Odnośnik do komentarza

koń jest slaby? mial byc najszybszy? to że koń za złą reputacje jest średni to juz wiem bo go złapałem przy drugim przechodzeniu, ale ten z dlc mial byc mocny, a ject calkiem ladny

 

ubranie kupuje na 100%, konia chyba też , ale złote pistolety to nie dla mnie, uwazam ze wygladaja o wiele słabiej niż normalne

 

ciekawe czy te 99c przeliczą na 1zł czy na 3zł, tak czy siak ubranie kupie, mimo ze pewnie pogram w nim z 20 min tylko ;P ale dla odswiezenia takiej gry warto ;)

nadal licze że kiedys wyjdzie jakies nowe mega dlc na poziomie tych z gta4

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

podbijam, jest już DLC

 

każde za 4zł, troszke spory przelicznik z 99centów (tak naprawde euro centów)

 

kupilem ubranko, konia narazie odpuszczam, a złote postolety odpuszczalem od poczatku :P

 

 

edit

juz mysalem że "o załoze stroj , pobiegam 5 minut i wyłącze gre, wiec kiepsko wydane 4zł, ale zapomnialem ze trzeba go najpierw odblkowac xD

 

wiec bede mial troche zabawy :D

 

w ogole to juz odrazu po odpaleniu gry poczulem sie jak wodmu, to naprawde najlepsza gra 2010 na ps3! fuck yeah! (aż chyba kupie tego konia z podniety;p)

 

 

przy okazji stroje DLC sprzedawcy i mysliwego ktore kiedys spowodowały tyle problemow chyba musialem zassać od nowa gdy pojawila sie niezabugowana wersja i straciłem je, tzn znowu musze je odblokować... hm:p

 

 

btw ciekawe czy nie ebdzie problemow ze znalezieniem listu gonczego mo van bara potrzbnego do tego nowego stroje

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...