Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Popełniłem błąd oglądając podobne filmiki o ME 2 czy GOW 3 teraz sobie odpuszcze :)

Nom tylko pamiętaj, że RDR to nie ME czy GoW ;]. To sandbox na kilkadziesiąt (kilkaset!?) godzin z kilkudziesięcioma misjami i masą sekretów, smaczków itd.

 

Tutaj ciężko o spoilery jak w GoW czy HR czy ME.

 

A co do Twojego poprzedniego pytania. Wątpię żeby co-op był offline, patrząc na GTA4.

Zresztą jakby był split screen czy coś w ten deseń to pewnie by trąbili o tym.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Z tymi DLC to Rockstar się rozkręciło. Ale mnie to cieszy, dla GTA IV trzeba było długo czekać aby coś ciekawego wyszło, z RDR tak nie będzie. Może nie dostaniemy DLC wielkością dorównujących Gejom i Żydom z czwórki, ale powinno to zaspokoić apetyt po skończeniu podstawki.

Odnośnik do komentarza

zawartość DLC brzmi fajnie i obiecująco ale przeczytalem komentarz do newsa z ktorym sie bardzo zgadzam

 

"super, wycieli kawałek gry i dali go osobno chwaląc sie darmowym dlc, a ludzie ich za to kochają"

 

 

sama gra i dlc napewno będą za(pipi)iste, ale spuszczanie sie na ich "dobroczynność" to jednak przesada

oczywiscie mogli by być ch..jami i wyciąć kawałek gry i kazać sobie zapłacic jak robia niektórzy, ale zachwyt wg mnie jest przesadny

na zasadzie kawału

 

zobaczcie jaki lenin jest cudowny!!

dziecko: daj cukierka..

lenin: spier..aj!!

A MÓGŁ ZABIĆ!

 

:P

Odnośnik do komentarza

Wolę takie wycinanie eventów z gry i późniejsze je udostępnianie, niż to co zrobiło Square Enix w FFXIII, gdzie twórcy chwalili się, iż wycięto z gry tyle contentu, w tym miasta, że gdyby poskładać je do kupy mogłaby z tego powstać całkowicie inna gra. Z resztą w GTA IV też na początku czuć było, że LC oferuje znacznie więcej, niż było to w grze udostępnione. Jak się okazało oba dodatki dopełniały grę jako całość.

Odnośnik do komentarza

Przesadyzm przesadyzmem ale paranoizm ciągnący ze sobą teorie spiskowe też jest przesadny. Zupełnie jak

J. Kaczyński

a wiem, że "przepadasz" za nim ;p. Zresztą tak jak ja. Zresztą tak jak wszyscy. Wracając do sedna.

 

Ten komentarz co przytoczyłeś dostał równie ciekawe riposty. Ja się cieszę Ty szukasz drugiego dna. Mogę Ci ja nawet od razu przytoczyć. Tak jeszcze w te wakacje mają wyjść 2 kolejne DLC. Tylko, że przy nich nie było już wzmianki, że będą za darmo. Więc raczej będą płatne. Tylko czy to coś zmienia. Pierwsze, konkretne dlc jest darmowe. I to się liczy. Nie żadne mydlenie oczu a GEST którego próżno szukać gdzie indziej.

 

Naprawdę paradoksalnie lepiej żeby te dlc było płatne. Wtedy nie byłoby wątpliwości, podejrzeń itd.....

 

A MÓGŁ ZABIĆ - a mogli pójść za większością i wydać płatne dlc.

 

EoT Yano z mojej strony. Szkoda czasu na roztrząsanie tematu dlc jak za 2 tygodnie premiera ;p. Są ważniejsze kwestie ;].

 

Jak choćby ten wczorajszy, świeżutki, znakomity trailer. Rewolucja meksykańska to właśnie "w niej" w "jej" misjach można spodziewać się Indian (choć mi osobiście Indiańce zwisają ;p chyba, że mówimy o skalpowaniu hehe).

 

http://gameinformer.com/games/red_dead_redemption/b/xbox360/archive/2010/05/06/what-you-should-know-about-red-dead-redemption.aspx What You Should Know About Red Dead Redemption

 

 

http://www.3djuegos.com/juegos/avances/4967/1962/0/red-dead-redemption/ preview hiszpański

http://www.reddead.net/forums/thread-fantastic-preview tłumaczenie z poniższego previewu

 

- From the mouth of Dan Houser: "This world is twice as large that presented in GTA: San Andreas. "

- Missions aren't accessable at all times of the day. The people you do missions for have to sleep as well.

- If you really suck at a mission the game will give you the option to skip to the next part of the mission

- Both the poncho and the Elegant Suit can be bought

- Infinite bounty missions

- Killing a dog gets a $5 bounty. Killing a woman gets 40. Killing a man gets 50. The prices reflect the attitudes of the time, it seems

- More difficult than GTA

- Both people and objects react to fire and gunshots

 

Rewelacja.

 

@Texz albo Capcom i RE5 a konkretnie tryb versus. "Klucz aktywujący" jako dlc. To było frajerstwo.

 

2 tygodnie do premiery....

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

No powoli gorąco się robi. Mam nadzieje że nie będzie to Call of Juraez 2 bo by mnie trochę to załamało. Ale R* to R* i [chyba... ;/] nie ma się co obawiać. Tu z resztą mamy wolną rękę. Tak jak w GTA. Mogliby demko wypuścić. Bez niego będę musiał się wstrzymać z kupnem do pierwszych recenzji...

Odnośnik do komentarza

No powoli gorąco się robi. Mam nadzieje że nie będzie to Call of Juraez 2 bo by mnie trochę to załamało. Ale R* to R* i [chyba... ;/] nie ma się co obawiać. Tu z resztą mamy wolną rękę. Tak jak w GTA. Mogliby demko wypuścić. Bez niego będę musiał się wstrzymać z kupnem do pierwszych recenzji...

Schab, Schab heh, obawiać się można jak najbardziej. Dużo rzeczy może nie wypalić, zawieść itd.

 

Ale obawiać się, że to będzie Call of Juarez 2 (w sumie to 3) to jest niedorzeczne. No gdzie fps a gdzie rozległy sandbox :teehee: . Nie trzeba grać w te gry żeby stwierdzić, że gameplayowo mają tyle ze sobą wspólnego co PeS z Final Fantasy.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Gra na 7- to na pewno nie jest. Najnowszy Game Informer

"RDR: 9.75

Lost Planet 2: 8.5

Split Second: 8.25

Skate 3: 8.75

Iron Man 2: 6

Alan Wake: 8.5

ModNation Racers: 8.5

Super Mario Galaxy 2: 9.25

Monster Hunter Tri: 7

Trauma Team: 8"

 

Super Mario Galaxy 2 TYLKO 9.25 K*R*E

A RDR DUUUUUŻO PONIŻEJ OCZEKIWAŃ ;)

Odnośnik do komentarza

Gra na 7- to na pewno nie jest. Najnowszy Game Informer

"RDR: 9.75

Lost Planet 2: 8.5

Split Second: 8.25

Skate 3: 8.75

Iron Man 2: 6

Alan Wake: 8.5

ModNation Racers: 8.5

Super Mario Galaxy 2: 9.25

Monster Hunter Tri: 7

Trauma Team: 8"

 

Super Mario Galaxy 2 TYLKO 9.25 K*R*E

A RDR DUUUUUŻO PONIŻEJ OCZEKIWAŃ ;)

 

 

 

Uuuu słabo 9,75 hmm szkoda a chciałem kupić pre-order no nic zaoszczędzę kasy. :rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Nową markę? Przecież wyszła już jedna gra z serii Red Dead :)

 

Ale te RDR nie ma nic wspólnego z poprzednikiem. To nie jest rozwinięcie idei a zupełnie nowa idea.

Odnośnik do komentarza

Czego Wy się obawiacie? Ludzie! R* tworzy nową markę, więc musi wejść na scenę z kopniakiem, oni nie zawodzą. Nic tylko składać pre-order/szybko kupować.

No ja się bardziej obawiam, że mnie rekin (którego nie mam) we własnej wannie ugryzie niż się zawiodę na RDR ;p

 

Ale rozumiem, że są osoby które zawiodą się (de facto jak przy GTA4 :teehee: ) albo się obawiają.

 

Czyli co GI to pierwsza recenzja. Chętnie bym obczaił skany.

 

Fabułę ma wspólną!! :D

że co :blink:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...