Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

a ja mialem dziś swietny sen z RDR xD zakonczony wielkim poscigiem, uciekalem dyliżansem goniony przez poł miasteczka, ostrzeliwałęm sie ale oni mnie tez, tek ze dyliżans w koncu sie prawie cały rozpadł i uciekalm ttrzymajac sie jego resztek ciagniety przez 4 konie :D

Odnośnik do komentarza

A to dziękuje...poczekam dwa miesiące może stanieje :D

LoL (że już tak napiszę) skoro byłbyś w stanie wydać te 175 zł. ale nie chcesz z allegro. To dołóż te 10 czy nawet 5 zł i zamów ze sklepu "normalnego ;].

 

Albo z Anglii za 150-160 zł.

 

Spokojnie nigdzie mi się nie spieszy... :P No chyba,że tak bardzo chcesz ze mną pograć to się może zastanowię :D

Odnośnik do komentarza

Spokojnie nigdzie mi się nie spieszy... :PNo chyba,że tak bardzo chcesz ze mną pograć to się może zastanowię :D

No a co Ty myślałeś ;p Trzeba już powoli zbierać ekipę hehe.

 

Po prostu myślałem, że zrezygnowałeś z RDR bo z allegro a chciałem Cię tylko uświadomić, że sklepy oferują o 5 zł drożej ;]

Jak chcesz to dołożę Ci te 5 zł hehe.

serio :smile:

 

 

@gkihdghdhj

 

Ooo to poczekaj jeszcze parę dni. A pojawi się odpowiedni temat z ustawkami online, gangami itd.

 

Wszystko będzie ;].

 

@butch.stein

 

Butch jak mógłbym zapomnieć ;].

 

@Mysza

 

Nooo hehe.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja to nie widziałem żeby ktoś tak na jakąś gre był napalony. Ja to byłem na BFBC2 a teraz powoli na nowy MoH mi się udziela, ale nie tak jak Słupkowi na RyDyRy. O mnie się nie martw bo RDR sobie sprawię wiec bedziesz mial zaszczyt ze mną popykać ;) A tak na serio to niezwykle ciekaw jestem tego multi. Napadanie na banki z kumplami, akcje na koniach (bez skojarzeń) i inne rzeczy mogą być ciekawe. Bo singiel jak to singiel. Niczym nas pewne nie zaskoczy no może fabuła. Przejechanie z punktu A do B i zabicie kilku gości = GTA na dzikim zachodzie. Choć i tak będzie miło bo fajnie jest oderwać się do czołgów, helikopterów, robotów, kosmitów i innych. W każdej grze jest minus i w tej też już widzę. Mianowicie - bronie. Grałem w coś podobnego czyli Call of Juarez i podziękowałem za rewolwery po kilku dziesięciu minutach.

Odnośnik do komentarza

Ja to nie widziałem żeby ktoś tak na jakąś gre był napalony. Ja to byłem na BFBC2 a teraz powoli na nowy MoH mi się udziela, ale nie tak jak Słupkowi na RyDyRy. O mnie się nie martw bo RDR sobie sprawię wiec bedziesz mial zaszczyt ze mną popykać ;) A tak na serio to niezwykle ciekaw jestem tego multi.

U mnie taki poziom "napalenia" występuję praktycznie przy każdym GTA ;]

Noo bo już się zaczynałem martwić hehe ;]

 

Napadanie na banki z kumplami, akcje na koniach (bez skojarzeń) i inne rzeczy mogą być ciekawe. Bo singiel jak to singiel. Niczym nas pewne nie zaskoczy no może fabuła. Przejechanie z punktu A do B i zabicie kilku gości = GTA na dzikim zachodzie.

Też jestem cholernie ciekaw multi. I mam nadzieję, że mnie wciągnie okrutnie.

Ale nie przekładam multi nad singla. Singiel to singiel to on zawsze gra główne skrzypce oczywiście imo.

Oj mów za siebie ;p Mnie singiel po samych filmikach zaskakuje tak, że sikam pod siebie. Pierwszy, lepszy bajer z brzegu; MOŻLIWOŚĆ WCHODZENIA DO KAŻDEGO BUDYNKU :wub:

A zgodnie z obietnicami to to co ujawniono to nie jest nawet połowa niespodzianek jakie na nas czekają.

 

Choć i tak będzie miło bo fajnie jest oderwać się do czołgów, helikopterów, robotów, kosmitów i innych. W każdej grze jest minus i w tej też już widzę. Mianowicie - bronie. Grałem w coś podobnego czyli Call of Juarez i podziękowałem za rewolwery po kilku dziesięciu minutach.

A mi właśnie na odwrót hehe jeżeli chodzi o bronie. Chociaż "stare", wolne to zapowiadają się zaje.biście. Jeżeli chodzi o siłę, byle rewolwer działa jak Obrzyn. Co w połączeniu z tą fantastyczną fizyką .................. :wub::wub::wub:

 

Dobra parę newsów:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5151/exclusive_new_red_dead_redemption_screens_people_of_the_west_%28part_four%29 Exclusive New Red Dead Redemption Screens: People of the West (Part Four)

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/people jak wyżej tylko z aktualizacją w dziale

 

http://www.guardian.co.uk/technology/gamesblog/2010/apr/30/games-gameculture pierwszy preview z FINALNEJ WERSJI obowiązkowy do przeczytania ;] po raz kolejny brak mi słów, ŁoŁ

 

http://twitter.com/RockstarGames EXCITING RED DEAD REDEMPTION DLC NEWS COMING LATER TODAY :blink:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Jak coś Słupek to mi możesz dać te 5 złoty, łatwiej mamę przekonam, żeby mi resztę wyłożyła.*

No jak dzisiaj usłyszałem, że można gangi robić i w ogóle dziki zachód odstawiać, i niezłe kino to myślę, że kto wie, może kupię. Wtedy Mafia 2 ląduje w planach na przyszłość :/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*Żartuję

 

Odnośnik do komentarza

Odnośnie wczorajszej zapowiedzi dlc.

Dobra bez podniety, ale nie nie wiem jak inaczej zachować się po przeczytaniu tego newsa ;]

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/5211/first_red_dead_redemption_dlc_details_-_the_outlaws_to_the_end_co-op_mission_pack_coming_in_june_as_free_download First Red Dead Redemption DLC Details - The Outlaws to the End Co-Op Mission Pack Coming in June as FREE Download

Jak tu nie kochać ROCKSTAR. W dobie zalewu płatnych gó.wnianych dlc, taka inicjatywa. Bravo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

mnie tylko zastanawia czemu to jest DLC skoro jest darmowe i zapowiadają to przed premierą to czemu tego poprostu nie wrzucą na płyte?

 

rozumiem że gdyby np po 4 miesiacach od premiery wymyslili coś super nowego i chcieli to dorzucic to by bylo usprawiedliwione, ale nie rozumiem wydawania dlc "przed premierą" , gdyby było płatne to by było chamstwo wypuszczać gre niepełną do ktorej odrazu dokupuje sie coś, ale skoro jest za darmo to czemu dają to jako dlc ?

przepraszam za dygresje, ogolnie temat DLC jakoś mnie mierzi ostatnio :P

Odnośnik do komentarza

Czemu dają darmowe dlc. Marketing? Może na dvd nie było już miejsca (Xbox)?

 

Nie wiem ale na pewno nie będę narzekał na darmowe dlc (tym bardziej takie). Taka inicjatywa się chwali i to bardzo.

Nic tylko brać przykład (nie z zapowiedzi dlc przed premierą) ale darmowego dlc.

 

Nikt Wam nie karze go pobierać ;p

 

Edit: A może nie zdążyli go zrobić na premierę. Nie wiem choć obstawiam marketing.

 

Gdyby to było dlc typu strój czy broń to olałbym to zimnym moczem. Ale misje w co-opie, skacze z radości.

 

przepraszam za dygresje, ogolnie temat DLC jakoś mnie mierzi ostatnio :P

Nie tylko Ciebie ;/

 

rozumiem że gdyby np po 4 miesiacach od premiery wymyslili coś super nowego i chcieli to dorzucic to by bylo usprawiedliwione, ale nie rozumiem wydawania dlc "przed premierą" , gdyby było płatne to by było chamstwo wypuszczać gre niepełną do ktorej odrazu dokupuje sie coś, ale skoro jest za darmo to czemu dają to jako dlc ?

Inaczej, teraz 99 % gier ma zapowiedziane dlc grubo przed premierą. Płatne dlc przed premierą to jest chamstwo. Najlepszym przykładem (niechlubnym) jest EA, Activision, Ubisoft.

To są mistrzowie w płatnych dlc (większości badziewnych).

To są fenomeni w takich akcjach. Dlatego brzydzę się tymi "firmami".

 

Mydlenie oczu czy nie. Dziś jest wszystko płatne (prawie). A takie inicjatywa jak ta R* to rzadkość wręcz odosobniony przypadek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...