Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, tak czytam o tych waszych wymarzonych kolekcjonerkach z butelką whisky included, że chyba jutro z rańca skoczę do monopolowego po kopniaka w karczycho :lol: Co do kolekcjonerki to ja chcę samą płytkę, żeby ją już dziś wrzucić w konsolę i zapomnieć o świecie. Arty i duperele mnie nie interesują. Szkoda kasy, zostawię ją sobie na L.A.Noire...

Odnośnik do komentarza

Mnie interesuje kolekcjonerka RDR, która zawierałaby gre, dobre dodatki, drewniana skrzynka, jakies arty na starym papierze i butelka pierwszych whisky Jack Daniel's z tamtego okresu. ;)

ŁoŁ a pukiel włosów łonowych jakiegoś Mustanga byś nie chciał żeby dorzucali ;p;p;p. <joke>

 

Słuchajcie, tak czytam o tych waszych wymarzonych kolekcjonerkach z butelką whisky included, że chyba jutro z rańca skoczę do monopolowego po kopniaka w karczycho :lol: Co do kolekcjonerki to ja chcę samą płytkę, żeby ją już dziś wrzucić w konsolę i zapomnieć o świecie. Arty i duperele mnie nie interesują. Szkoda kasy, zostawię ją sobie na L.A.Noire...

T3xz i tak temat wali pustką. A każdemu zainteresowanemu i spragnionemu RdR odbija już od czekania więc... można zejść na temat kolekcjonerek. Oczywiście, osobiście też mógłbym dostać samą płytę owiniętą nawet w papier toaletowy (czysty) byleby już grać, no ale póki co...;]

 

Edit: a z tym Whisky to i ja smaka złapałem heh.

 

Żeby nie było offtopu pod koniec marca ma się pojawić kolejny filmik przedstawiający rozgrywkę RDR. Tym razem na ogień idzie multiplayer.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Żeby nie było offtopu pod koniec marca ma się pojawić kolejny filmik przedstawiający rozgrywkę RDR. Tym razem na ogień idzie multiplayer.

A jednak nie, Gt podało plotę/pomyliło się. Jeszcze nie pora na multi.

 

Kolejny "gameplay series" pojawi się już 16 marca (wtorek) a jego tytuł nosi nazwę "Life In The West". Sweeet

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/3871/the_next_red_dead_redemption_gameplay_series_video_is_coming_tuesday_march_16th_%22life_in_the_west%22

 

edit:

 

Aktualizacja fotek i opisów "People Of The West"

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/people

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trudno będzie warn ale te informacje potrzebują aktualizacji.

 

Ogólnie ładna zadyma wyszła z tym przesunięciem nowego "gameplay series". Usuwają posty (niektórzy przesadzają) pewnie dlatego wypuścili:

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/features/thefrontier pierwsza część mapy świata RDR "New Austin" (część pierwsza z trzech) + update do dzisiejszych screenów

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/3841/red_dead_redemption_website_update__explore_the_frontier_of_new_austin i jeszcze 2 nowe screeny KAPITALNE

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/3961/red_dead_redemption_retail_pre-order_bonus_videos_see_the_war_horse_and_the_golden_guns_in_action filmiki z ekskluzywnymi dodatkami do preorderów

 

No nie wytrzymam do maja, nie wytrzymaaaam!

 

Po premierze będzie się mówić GtA i RdR w jednym zdaniu, obok siebie.

 

AVE ROCKSTAR !!!

Odnośnik do komentarza

napisze cos zeby nie bylo 4 posta pod rząd ;p

 

ogolnie tez zaluje ze przeniesli premiere, zwlaszcza ze chyba bedzie tego samego dnia co premiera lost planet 2 :P

 

gra zapowiada sie swietnie, pisze to juz ktorys raz ale od dawna czekalem na pełno prawde "gta na dzikim zachodzie"

GUN na ps2 był niezła namiastką, ale jednak RDR zapewnie bedzie 100 razy lepsze z czego bardzo sie ciesze :D

 

a nowe screeny wróżą coraz lepiej (chociaz trawa nadal wygladqa PCetowo ;p)

 

 

moze to drobiazg i bzdet ale cieszył bym sie gdyby można bylo kupowac/zdobywac ubrania jak w gta (najlepiej jak w san andreas a nie w 4 ;p)

z tego co widac na screenach napewno beda rozne ubrania, ale fajnie by bylo gdyby mozna bylo samemu zmieniać, a nie np ze 3-4 razy w trakcie gry ze względu na fabułe (a podejzewam ze moze byc to zmiana w trakcie fabuły) (pomijam ubrania z preorderów)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dzięki Yano, za post hehe.

 

Panie i panowie jest gameplay series part III "Life in The West":

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/3861/watch_part_three_of_the_red_dead_redemption_gameplay_video_series_life_in_the_west

 

Strona R* mocno teraz muli (nie ma co się dziwić) to daję jeszcze link na youtube:

 

 

Edit: Yano jak widać będą stroje.

 

Już nawet nie chce mi się wszystkiego opisywać. Bo podczas oglądania nowego video, zlałem się w gacie a micha mi się cieszyła jak głupiemu.

 

Ale od czasu GtA3 (przejścia GtA w 3D) marzyło mi się żeby pojawiły się jakieś zwierzęta w serii. Oczywiście w granicach rozsądku: ludzie z psami, koty coś w ten deseń. I w końcu moje modlitwy zostały wysłuchane.

 

W końcu zwierzyna. Polowania, oprawianie potem sprzedaż w miasteczku... Może będzie można je jeść znaczy mięso z nich hehe podczas nocnych ognisk (swoją drogą genialna sprawa z tymi obozowiskami). Co za klimat !!!

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Może będzie można je jeść znaczy mięso z nich hehe podczas nocnych ognisk

ciekawe czy jedzenie bedzie odnawialo życie podobnie jak w gta (fastfoody)

jesli marzy ci sie polowanie i jedzenie to obczaj monster huntera xD

 

 

 

a wracajac do gry to juz wczesniej sie napalałem , a po tym filmiku jeszcze bardziej zaluje ze przeniesli premiere, może chociaż jakieś demko bedzie, bo zapowiada sie naprawde świetnie :D

Odnośnik do komentarza

Noo ale i tak R* przechodzi samych siebie pokazując tyle materiału przed premierą. Choć w wypadku RDR to zrozumiałe "nowa marka" (bo niewiele wspólnego ma to z Red Dead Revolver). A nawet jeżeli to nie ma takiej renomy jak GTA. Więc muszą grę zachwalić i trzeba przyznać, że wychodzi im to konkretnie.

 

Zresztą widać na innych forach, stronach jak ludzie się "ślinią".

 

Ale na demo to raczej zerowe szanse.

 

ciekawe czy jedzenie bedzie odnawialo życie podobnie jak w gta (fastfoody)

jesli marzy ci sie polowanie i jedzenie to obczaj monster huntera xD

No chciałem, chciałem. Swego czasu mocno zainteresowałem się grą-serią ale potem stwierdziłem, że chyba mnie to wszystko przerośnie ;].

Odnośnik do komentarza

Klimat dzikiego zachodu oddany jest idealnie, oby były zamieszki w saloonach. Prawie jak doktor kłin. :potter: Zaganianie bydła daje radę, a i ogólnie fauna oddana jest nieźle (krowy, konie, kojoty, sępy itd) Ale jazda na koniu trochę sztucznie wygląda, Agro z Shadow Of The Colossus nadal jest najlepiej animowanym wierzchowcem w grach. Szykuje się kolejna mocna gra od Rockstar (który poza Manhunt 2 nie zawodzi, a i to raczej z winy cenzury). Call of Juarez niedługo zostanie zdetronizowany.

Odnośnik do komentarza

Czyli razem mamy już 5 trailerów i 3 gameplay series. A to nie koniec.

 

Numerem jeden jak dla mnie na razie jest "My Name Is John Marsten" kapitalny. Nie ma dnia żebym go nie zapuszczał, tak jak swego czasu "Everyone's A Rat" z GTA4 heh.

 

A ten ostatni trailer, pokazuje, że będzie wesoło oj będzie ;]. Ten stary póki co wymiata.

Poprosiłbym jeszcze o westernową kopię Yusuf Amir-a i będę w siódmym niebie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Znowu post pod postem ;p

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/4161/red_dead_redemption_multiplayer_details_are_coming_the_week_of_april_5th 5 kwietnia pierwsze informacje o multiplayerze (tylko błagam bez takich trophy/achivów jak w GtA4 ;]) Swoją drogą jednym z priorytetowych newsów jakich wypatruje to właśnie lista osiągnięć. Tym razem nie daruje tzn. robię platyne ;p

 

http://www.rockstargames.com/reddeadredemption/news/article/4171/rockstar_at_pax_east_your_first_chance_to_play_red_dead_redemption_hands-on RDR grywalny na Pax East ..... ehhhh

 

I na koniec jeden z komentarzy na stronie R* hehe.

 

"Thank you Rockstar, thank you, you make life worth living..."

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

"Thank you Rockstar, thank you, you make life worth living..."

Nawet nie wiecie, jak to zdanie idealnie wpasowuje się w moje pewne doświadczenia, kiedy powtarzałem sobie, "stary nie wygłupiaj się, dociągnij do tego 2008, nie warto tak kończyć...". Nie ściemniam, choć to teraz wydaje się śmieszne ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...