Skocz do zawartości

Red Dead Redemption PS3


Rekomendowane odpowiedzi

Na premierę na 100% nie kupię bo mam ten sam problem co Mysza, ale prędzej czy później zagram. Jak będzie taki świat (chodzi o rozległosć/ wielkość) jak w GTA i taka swoboda to będzie fajna gra. NIe lubię jak coś mi narzucają. Jazda na koniku przypomina mi AC2. Tam Ezio tez grzał na koniu i było fajnie ;d Jako że jest to tytuł od R* to chyba ci najbardziej wyczekujący nie powinni zostac zawiedzeni.

Odnośnik do komentarza

Poza tym to już T3xz wspominał sterowanie będzie takie jak w GTA. Nie mam zastrzeżeń, nie przeszkadza mi mashowanie A/X podczas biegania. (BtW T3xz zaraz koniec marca i nie ma info o next GTA :().

Najwyraźniej RDR i L.A.Noire to dwie główne marki do promowania przez R* na lata 2010/11. A może to są te "nowe" GTA :thumbsup:

Hehe, przyznam bez bicia, że w obliczu RDR przeżyje na razie brak zapowiedzi nowego GTA ;].

 

Gdy przemyślałem sprawę wydaje mi się logiczne, że być może ta zapowiedź ma związek z marcową premierą Epizodów. Jako, że w wersji na X360 jest jakby wycinek strony z reklamą, którą można spotkać zarówno w Vice City i GTA IV, tak BYĆ MOŻE w instrukcji dla edycji PS3 i PC będzie cała strona. Zgadzałoby się to z wcześniej planowaną premierą epizodów na marzec i wcześniejszymi zapowiedziami o jakiejś informacji o następnej z części GTA w tym samym miesiącu. Z tej prostej przyczyny, że przesunięto premierę, zagadka nadal pozostaje nierozwiązana.

Odnośnik do komentarza

Tak raptem bez żadnej zapowiedzi kolejny gameplay series. TO SIĘ CHWALI ;]

 

Motyw Ghost Town i duale mnie rozwaliły.

 

Fuck, czasem mi się zdaje, że RDR to jakiś prima aprillisowy kawał. No nie wierze, że może wyjść taka gra.

Chociaż nie. Wierzę..............R* i wszystko jasne.

 

50 dni, ALLELUJA i do przodu...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

gra znowu nakrecila chcice, zapowiada sie naprawde świetnie :D coraz lepiej z kazdym filmikiem :>

 

fajnie ze mozna zasłaniac ryj szmatą ale zastanawia mnie pewna rzecz

 

powiedzieli że jak sie popełnia przeztępstwa to rośnie nagroda za nas (i pewnie coraz czesciej atakuja nas łowcy nagród)

ale dzięki szmacie można popełniac przestępstwa niewykrytym

 

zastnawiają mnie 2 sprawy

- jaki zasięg bedzie miała zbrodnia, czy napad na jedną wioske spowoduje że odrazu wszystkie inne wiedzą o tym? (w koncu informacje nie rozchodziły sie wtedy tak łatwo jak dziś)

- i co jeśli bedziemy robić masakre bez maski ale zabijamy wszystkich "świadków" , ciekawe czy gra mimo to naliczy nam poziom "zbrodni" czy zabijajac wszystkich bedziemy bezpieczni, podejżewam że bedzie dosyc typowo czyli automatycznie nam naliczy jakąś złą karme, ale troche mam nadzieje że pozytywnie zaskoczą i serio wybicie wszystkich spowoduje że poprostu nie bedzie miał kto rozpowiedzieć o naszych złych czynach

 

 

nie wiem czy to już wcześniej bylo widać (słychać) - ale w nowym filmiki okolo 1:13 słychać głos glownego bohatera ktory mowi do pojmanego goscia zeby nie spadł, i ten głoś jest świetny :D bardzo mnie to cieszy :D

lubilem głos nico , taki olewacki ze smiesznym akcentem, a ten jest chyba nawet lepszy, esencja dzikiego zachodu :D

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zapowiada się, że to będzie zaj.biście wielka gra. Strasznie jestem na kręcony na RDR, tak mocno, że aż sobie kupiłem Cal od Juarez Więzy Krwi aby wczuć się już w ten kałbojski klimat.

 

Tak z innej beczki ciekawe czy zbliżająca się premiera RPD spowoduje, że lekko ożywi się sprzedaż CoJ Polskiego Techlandu :)

Odnośnik do komentarza

Dokładniej mówiąc to GTA4 chodzi na silniku RAGE ;]. I RDR będzie hulał oczywiście na tym samym.

 

Plus dwie sprawy. Pierwsze to co Jakim napisał, że RDR w stosunku do GTA4; podrasowali (chodzi o grafikę, fizykę, animację). Co w sumie jest logiczne. W końcu minęło już 2 lata (jak nie lepiej).

 

Po drugie RDR robi Rockstar San Diego. Czyli oddział odpowiedzialny za stworzenie RAGE. Więc oczywiste jest, że panowie znają najlepiej swój "silnik" hehe.

 

Przecież ta animacja, fizyka jest kapitalna.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Animacja obrywania kulami z gunów to istne mistrzostwo świata. Ogólnie to cała animacja postaci to majstersztyk.

Dzięki takiej animacji można fajnie bawić sie ze społecznością :rolleyes: Pamiętam jak w GTA4 grałem i była to jedna z lepszzych zabaw (mniam strzelanie w nogi jak gość uciekał to esencja :rolleyes: ).

Odnośnik do komentarza

Animacja obrywania kulami z gunów to istne mistrzostwo świata. Ogólnie to cała animacja postaci to majstersztyk.

Dzięki takiej animacji można fajnie bawić sie ze społecznością :rolleyes: Pamiętam jak w GTA4 grałem i była to jedna z lepszzych zabaw (mniam strzelanie w nogi jak gość uciekał to esencja :rolleyes: ).

Zrzucenie typa z jakiejś góry - przecież to będzie piękne hehe.

 

Albo jestem ciekaw czy będzie można przywiązać gościa sznurem-lassem do konia i czy będzie można ciągnąć go za sobą <prosi>.

 

Ale co najbardziej mnie zastanawia od wczorajszego filmiku. To co powiedzieli, że będzie można wpaść do miasteczka i wszystkich wybić haha :diablo: Przecież zanim przystąpię do jakiejś misji fabularnej to wybije wszystko co się rusza hehe.

 

No i jeszcze jedna intrygująca rzecz. To z kolei mówili w poprzednim gameplayu. Że zwierzęta będą polować na siebie itd. Jak do tej pory to chyba tylko w King Kong było coś takiego. Teraz pytanie czy zwierzęta będą ludzi atakować !?

Wyobrażacie sobie; namierzamy Grizzli. Wabimy go, goni nas i zwabiamy go do najbliższej osady haha................ Rzeźnia.

Edytowane przez SłupekPL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Albo jestem ciekaw czy będzie można przywiązać gościa sznurem-lassem do konia i czy będzie można ciągnąć go za sobą <prosi>.

Może się mylę, ale na filmikach z Gameplay Series było pokazywane, jak Marston przywiązał żywego kolesia do swojego konia, po czym ciągnął go za sobą.

 

No i jeszcze jedna intrygująca rzecz. To z kolei mówili w poprzednim gameplayu. Że zwierzęta będą polować na siebie itd. Jak do tej pory to chyba tylko w King Kong było coś takiego. Teraz pytanie czy zwierzęta będą ludzi atakować !?

Wyobrażacie sobie; namierzamy Grizzli. Wabimy go, goni nas i zwabiamy go do najbliższej osady haha................ Rzeźnia.

Wydaje mi się, że skoro będą na siebie polować, to na ludzi również. Za(pipi)ista sprawa. Tak jak mówisz, zwabienie wilków do małej wioski i obserwowanie totalnej masakry będzie poezją ;) Mam nadzieję, że będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/red-dead-redemption-najbardziej-ambitnym-tytulem-rockstar/42141/ Red Dead Redemption najbardziej ambitnym tytułem Rockstar

 

http://www.oxmonline.com/article/previews/m-r/red-dead-redemption-0?page=0%2C0 preview z paroma nowymi informacjami oraz nowymi screenami

 

http://www.gamestm.co.uk/?p=264 najnowszy numer Games TM (94) oraz OXM (65) a w nich dużo nowych informacji. Jeden typ na forum (który wypisał newsy) napisał, że jeszcze dziś albo jutro da screeny z obydwóch gazet. Póki co same info.

 

Game TM (Issue 94) info:

 

- Treasure maps can be found and bought.

 

- Only the story missions appear on your map. Side missions and random events don't show up. (I'm not sure about this. the random events in the Life in the West Part II video had markers on the minimap)

 

- The previewer came across a gangs hideout (this is one of the games random events) and their was a group of deputies planning a siege nearby.

 

- Another random event he came across was a white church in the middle of no where with an elderly lady standing outside wearing a wedding dress. She wanted the previewer to search for her husband.

 

- During the search for the husband, the previewer came across an amorous musician and his demanding wife. So, that means random events during random events, then?

 

- 2 new screenshots worth mentioning. One is Marston, Dickens and another guy hiding in the grass and another screen shows Marston jumping from train coach to train coach.

 

360 (Issue 65) info:

 

- They describe what I assume is the games opening scene. I wont put it here unless a few people ask for it. I don't want to spoil the story. Although...

 

- ...When describing the opening scenes, they say the game takes place in 1908 because they overheard civilians discussing the cultural and technological changes of 1908. That would conflict with the newspaper in one of the videos that said 1911. Maybe it takes place over years after all.

 

- On a farm, as a ranch hand, they had to stop rabbits eating crops and coyotes eating chickens. They startled a passing farmer with their gunshots. They couldn't save the chickens in time and the coyotes started to feast on them (the chickens, not the player).

 

- They took part in horse races consisting of eight men on horse back racing across the country side. They also had a horse race while riding rickety two wheeled traps. They say the racing is so well done, it's strong enough to be a game in it's own right.

 

- If you have enough honour, the law overlooks small infractions if you are doing it for the sake of good. The example they game was when they threw someone off a horse and stole it so they could chase after a criminal.

 

- They tell us about a new mission. Again, I'll leave it out for the sake of spoilers.

 

- New random event: While riding through New Austin, they were flagged down by a dowser. The dowser wanted them to buy the deeds to a house from an old man because the dowser believed there was water under it. When they found the old man, he demanded $400 for the deeds. They didn't have it and decided to just shoot him in the chin and take the deeds from his corpse. When they gave the deeds to the dowser, he criticised them for having gotten blood all over them and their honour went down.

 

- Sunsets are gorgeous and draw distance is incredible.

 

- They tell us what Seth is looking for in the graveyard. Avoiding posting spoilers, again. Unless people want to hear it.

 

- The "Super-peds" of GTA are in RDR. They are the blue blips on the mini-map. "Super-peds", as R* called them in GTA but seem to be calling "Incidental characters" for RDR, are people you bump into that ask for help but, rather than just being a single good deed, like the Random Events, they have a small back story and narrative. Their stories may fizzle out to nothing if you handle their requests badly. If they are anything like the "Super-peds" in GTA they'll be characters that need your help more than once.

 

Screens:

 

- There is a shot of a man sitting in a jail cell. The caption mentions Incidental Characters, so I guess he could be one.

 

- There is a shot of Marston looking at a map, while a two horse cart pass by behind him.

 

- There is a shot of Marston standing up on his horse as it runs along by a train. He looks like he's about to jump onto the train.

 

- A shot of Marston on a pure white horse, traveling through an area full of large rocks, grass and clear blue sky. A single large tree behind him.

 

- A shot of Marston, on what looks like a ranch, chasing horses while riding horseback and spinning his lasso.

 

I'll try and get these screens scanned today (I don't have a scanner available right now)but a few of them are pretty small anyway.

 

They also interviewed Rob Nelson, the art director for RDR. He says a few things worth noting.

 

- Over 40 species of Animal. Previously it was said to just be 40 but he is saying over 40.

 

- Characters are randomly generated. That's why it's unlikely (or maybe impossible?) you'll see clones.

 

- DLC depends on fan reaction to the game. He says R*s goal with anything, even DLC is to make sure we get our moneys worth.

 

- Random Events (he calls them Dynamic Events) depend on the territory you are in.

 

- He says the music is done by a band called " Friends of Dean Martinez" and the music depends on where you are and what is happening. He said there is a lot of music.

 

 

Edit: Obiecane skany

 

An incidental character in jail:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRjail.jpg

 

Marston looking at a map:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRphysmap.jpg

 

A shot showing how big certain places are:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRscale.jpg

 

Hiding in the grass with a telescope and a cigarette:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRtelesmoke.jpg

 

Pure white horse in a green, rocky area:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRwhitehorse.jpg

 

About to lasso some horses:

http://i73.photobucket.com/albums/i240/Drakul_bites/RDRlasso.jpg

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...