Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

O co tutaj chodzi niejaki thescotsgod (kolo który aktualnie jest numero uno w rankingu BFa) ma 2174 zabitych? Tak samo jak kilka osób pod nim. A inni po 9, czy 11, a są nawet i tacy którzy mają 33 i mu w punktach nie dorównują. Takich typków, co sobie nabijają pkt. powinni banować możliwość zdobywania pkt. To przecież jest nie normalne :/

 

Pytanie, czy dodatkowe perki, jak i kamuflaże będą płatne? Coś wiadomo na ten temat?

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Póki co chyba jeszcze nie wiadomo, coś mi się obiło o uszy, że dla ludzi, którzy wybrali limitke będą za darmo. Ale tak jak napisałem obiło mi się...

 

 

 

 

Znowu się sypią rangi - dzisiaj grając mój kolega ze squadu zauważył, że mam pierwszą rangę - znów panuje degradacja ale tym razem wystarczyło wyjść z meczu i podłączyć się ponownie.

Odnośnik do komentarza

No jakoś dziwnie to wygląda z tym skill level. Ja np. miałem kilka dobrych meczy typu 50/20 pod rząd + dostałem w jednym z nich platynę za M16A2 + szpilki asa itp, ratio podskoczyło, micha się cieszy - wychodzę do menu a tu "poziom twoich umiejętności obniżył się" :whistling: Oh yeah. Trudno powiedzieć co dokładnie wpływa na te liczby :P

A tak w ogóle to jakbyście chcieli się podzielić swoimi ulubionym ustawieniami dla danej klasy itp ?

Ja preferuję Szturmowca z M16A2 + Granatnik 40mm + Celownik 4x + Ammo Magnum + Alternatywny ogień (dla czołgów i UVA) + Rewolwer REX cośtamcośtam :) Generalnie najbardziej uniwersalny dla mnie zestaw na każdą mapę i tryb.

Jak gram z ziomkami na mapach z przewagą pojazdów to Mechanik z Krinkowem + miny + Celownik 4x + Kamizelka (nie raz ratuje życie jak z tyłu naprawiam ostrzeliwany czołg) + Alternatywny ogień + Rewolwer REX :).

Ulubione tryby: Gorączka bez HC (mapy:Port Arica, Port Valdez, Zatoka Nelsona), Podbój z HC (mapy: Biała Przełęcz, Laguna Alta, Kanał Panamski).

Najgorsza IMO mapa w grze to Laguna Presa z Podboju. Kamperski shit niemożliwy do normalnego grania w HC. Pełno żałosnych snajperów z 2gą rangą, którzy zabijają cię strzałem w nogę. I ta mapa ma być na Gorączce - fuck!! :diablo: Port Arica na Podboju mnie cieszy i ciekawią mnie te bajery z kamuflażem itp. może kupię, jeśli będzie to użyteczne :)

 

Edit: A i jeszcze apropos limitki - mogli dać chociaż darmowy temat premium, albo obrazki gracza zamiast rzeczy, które i tak odblokowują się po kilku dniach grania..<_<

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Ja preferuję Szturmowca z M16A2 + Granatnik 40mm + Celownik 4x + Ammo Magnum

Na chwilę obecną to samo, jedyną wadą tego zestawu to brak czegoś do tępienia pojazdów. Ale do strzelania chyba najlepsze co może być. Z drugiej strony platynę (1000 killsów) wbiłem, to może teraz czymś innym pogram.

Odnośnik do komentarza

Edit: A i jeszcze apropos limitki - mogli dać chociaż darmowy temat premium, albo obrazki gracza zamiast rzeczy, które i tak odblokowują się po kilku dniach grania..<_<

 

Też właśnie bardziej taki temat by mnie cieszył niż sprzęt, który odblokowałem po kilku godzinach online.

 

Jeśli chodzi o mnie to preferuje granie mechanikiem AKS74U z red dotem + rura M136 + pistol M9 pół automat :rolleyes:

perki to secondary fire w pojazdach, amunicja magnum i większa ilość magazynków.

Odnośnik do komentarza
Na chwilę obecną to samo, jedyną wadą tego zestawu to brak czegoś do tępienia pojazdów. Ale do strzelania chyba najlepsze co może być. Z drugiej strony platynę (1000 killsów) wbiłem, to może teraz czymś innym pogram.

 

Racja, jedyny sposób to zmienić broń z zestawu szturmowca na uniwersalną (np. G3, czy shota, whatever) i wtedy pod lewym d-padem zamiast granatnika jest C4. Ale mi nie podobają się muszki w tych broniach uniwersalnych, max przyzwyczaiłem się do walki na półdystans z lunetką 4x, której chyba (?) nie da się do nich ustawić <_<

Odnośnik do komentarza

Ja to w ogóle nie gram w HC bo tak jak w CoDach, nie widzę funu w dostawaniu dwóch kulek w nogę z nikąd i padania na glebę. 0 skilla, a w zwykłym trybie trzeba troche ustrzelić żeby kogoś położyć.

 

Tak, ale jest też coś, co w zwykłym irytuje mnie jak fragujący 1 strzał od snajpera np. w stopę w HC (w realu to też zabija na miejscu?). Mianowicie chodzi o przesadzone pistolety (nie wspominając już o max przesadzonych nalotach moździerzowych niszczących praktycznie cały czołg, jeśli nie zdążysz odjechać!!). Ile razy dostałem wpier. na bliski dystans waląc np. w snajpera z M16A2 z ammo magnum z odległości 2-3 m, a on zabijał mnie pistoletem?? WTF?? Na HC tego nie ma, bo w sumie kto pierwszy trafi dobrze z czegokolwiek ten zabija, ale z drugiej strony na mapach jak Laguna Presa nie idzie grać w HC IMO. Konkludując do ideału trochę brakuje tej grze. Kolega stwierdził coś ciekawego apropos snajperów w HC. Otóż niech będzie, że 1 strzał zabija (w głowę zawsze ofcoz), ale nie w nogi - od pasa w górę tak. Ale tylko ze snajpy o max obrażeniach + ammo magnum. I dalej - jak masz kamizelkę i nie dostaniesz w czajnik to powinien ci zostać min. 1 pkt życia po strzale w cokolwiek oprócz baniaka. Ale grę zrobiono noob friendly i snajperskiego ścierva pełno z 0 skilem. :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...