Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Coś wiadomo na temat kiedy się pojawi oraz czy będzie płatne czy jak ktoś miał kod VIP to za darmo?

 

Nie rozumiem, czemu tryb HC nosi właśnie nazwę Hardcore? Powinien nazywać się raczej casual wszystko psuje ten strzał po nogach ze snajperek. Reszta jak najbardziej bajera - to, że nie ma celowników i mapy, ale naznaczanie wrogów powinno używać się jakiegoś urządzenia do lokalizacji, a nie włączać pauze.

Odnośnik do komentarza

Ze snajperki wystarczy jeden strzal w korpus albo glowe - od pasa w dol trzeba dwa strzaly , po jednym kolo z czerwonym ekranie ma szanse sie ukryc i poszukac medyka.

Te lepsze ,mocniejsze snajperki po jednym strzale wymagaja przeladowania , co troche opoznia caly proces i trzeba miec imo sprawnego i wycwiczonego skilla z analogiem na celowaniu.Dlatego ja uzywam 88 , ktora ma 6 albo 8 strzalow od razu ;] 3/4 juz mi nie ucieka sprzed lunety.

I fakt , drazniace dla szturmowcow , nie wiadomo skad i jak .

Odnośnik do komentarza

Ja z forum chyba najwięcej pograłem :P więc powiem Ci, że mi zwiesiła się raz w multi, 0 w singlu, ale zdarza się, że mapa podczas wczytywania się wiesza i trzeba wyjść do interfejsu ale to rzadkość na szczęście. Raz gra sama podczas meczu wyszła mi bezpośrednio do interfejsu WTF? Kumpel miał to samo. Generalnie jakiś patch by się przydał :whistling:

Odnośnik do komentarza

Nom do interfejsu też mi raz wywaliło. A zawiesić się jeszcze nie zawiesiła. Amer, nie przejmowałbym się jednak zbytnio na Twoim miejscu. Wiele rzeczy wpływa na takie zwiechy. W jedynce na polu golfowym zawieszało się często na ruskim heli. Wystarczyło nie korzystać z tego śmigłowca na tej mapie i problemu nie było. Jeśli to wina konsoli, to pograj tymczasem w inne gry i sprawdź, czy problem również występuje, wtedy będziesz miał pewność.

 

A jak "zknifować frienda"? Próbowałem na hardkorze i kumplowi zeszło trochę życia, ale zabić się go nie dało.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

luck, nie koniecznie. Najłatwiej zrobić to UAV'em. Mi się udało zaliczyć dwukrotnie bez ustawki, tylko musisz być rozpędzony.

 

Kolesie z początku rankingów ustawiają się na punkty i robią coś w stylu "bieganie od flagi do flagi", bo nie wierzę, że ktoś kto zabił 200 osób więcej niż ja może mieć 6mln pkt. DICE powinno to sprawdzić.

Edytowane przez MierzejX
Odnośnik do komentarza

Stat padding w BF2/BF2142 polegał prawie zawsze na ustawce 3 osób.

 

Dwóch graczy z jednego teamu (w tym jeden medyk) i 1 przeciwnik. Ten ostatni zabija jednego z tych pierwszych a medyk swojego kumpla cały czas podnosi. Domyślcie się ile to może dawać punktów na minute, zarówno dla medyka jak i tego który zabija.

Odnośnik do komentarza

W nowym numerze PSXextreme BC2 za grywalność otrzymała dychę :thumbsup: jak nic zgadzam sie bo i po 70 h gamplay-u gra nie znudziła mi się ani trochę.Ale po tym czasie zauważam parę niedociągnięć związanych z punktacją za wykonanie wysadzenia M-com powinno byc co najmniej 500 pkt. podobnie z rozbrojeniem tak by więcej osób pokusiło sie o wsparcie reszty drużyny a nie dbać tylko o swoje statystyki.Podobnie z trybem Hardcore gdzie każdy awans powinien być liczony dwukrotnie a nie tak jak w normalnym jak również powinno zostać wytyczone ograniczenie wyboru ilości snajperów obecnych w jednej rozgrywce bo na nie których mapach nie idzie się ruszyć, totalna porażka

Edytowane przez Bushisan
Odnośnik do komentarza

Sam zobaczysz. Jak dla mnie do rozwałki na multi i trybów gdzie "dużo się dzieje" lepszy jest BF. W MW2 można za to pobawić się w bardziej skillowym, wymagającym poznania map i taktyk search&destroy. Tak samo BF to najróżniejsze klasy postaci i pojazdy, a w MW2 ładniejsze i dające większe możliwości kustomizacji bronie. No i w BF'ie bardziej liczy się team niż w MW2.

Odnośnik do komentarza
Singiel był dla mnie mega za(pipi)isty, multi pograłem może z godzinę. Zdecydowanie Bad Company 2 jest dla mnie numerem jeden, jeżeli chodzi o militarne sieciówki :)

 

I tu się w pełni zgadzam, od czasu pierwszego GOW nie bawiłem się tak dobrze w multi. Momentami mam taką bekę z hamburgerów, że ze śmiechu nie jestem w stanie do nich już nawet strzelać :).

 

PS. Szukam osób chętnych do wspólnego grania tylko mam pewne aluzje: po pierwsze nie gram hardcora, a po drugie preferowany prze zemnie tryb to podbój ( fllagi), jak ktoś chętny słać invy na mój gt.

Odnośnik do komentarza

Singiel w BC2 jest słabiutki o ile na początku jeszcze było spoko i bawił mnie nieco to im dalej w las tym coraz gorzej ,troche robią sie flaki z olejem .

Pograłem nieco w multi i także rewelki nie ma ,jest to czego się spodziewałem ,kto pierwszy do czołgu i hej na respra przeciwnika .Nie wspomnę już o kampieniu np w trybie podbój kolesie przejmują jednen punkt ,każdy snajper i okupacja tego punktu nie ruszając dupska z miejsca . no sorry .....

 

Daje szanse tej grze ale pierwszy kontakt to rozczarowanie ... niestety .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...