Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam nadzieje że system podnoszenia przez medyka będzie działał jak w Bf2 czy Bf2142 tam się sprawdzał zabijałeś dostawałeś punkt przybiegał medyk podnosił i on dostawał tak samo fajnie że wprowadzają noszenie amunicje przez inną klasę właśnie żałowałem że tu tego niema w Bf2 to też się sprawdzało a tu zrobili z klasy Suport medyka, mechanika troszkę przekombinowali właśnie on powinien być od amunicji to takie moje spostrzeżenie. Jeśli chodzi o leżenie to mnie to nie przeszkadza jak jest tylko kucanie powiem wam że Bad Company mam problem ze znalezieniem snajpera jak się dobrze w krzakach schowa to można go przeoczyć, dla urozmaicenia mogli by wprowadzić to kucanie.Ale wszystkiego mieć nie można.

Edytowane przez DreicoPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...

w00t !

ta gra duużo bardziej mi się podoba na trailerach niż MW2.

póki co przeczucia mnie nie zawodzą. DICE wie co robi i na pewno nie wypuści czegoś, co już na starcie zostanie zgnieciona przez MW2. niestety dla nich MW to jednak mocniejsza marka, chociaż Battlefield ma ogromny tabun fanów i zwolenników, m.in. mnie : >

zacieram rączki na starcie tych dwóch tytanów.

Odnośnik do komentarza

WoW. Pozytywne zakoczenie..roznica miedzy jedynka a sequelem jest kolosalna :o

Cholera..mam tylko nadzieje ze zapodaja do opcji sterowania wersje "southpaw" czy jak to sie pisze :P

Od czasow Dreamcasta ktory posiadal tylko jedna galke analogowa nie jestem w stanie grac inaczej niz lewy analog-aim, prawy move.

Jest wielu graczy ktorzy preferuja takie ustawienie lecz niektorzy developerzy o nas zapominaja. To zdyskwalifikowalo dla mnie takiego Bioshocka czy pierwsza czesc Bad Company

Odnośnik do komentarza
JA PIE8DOLE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WZOR

 

potwierdzam :o

 

Wygląda kapitalnie, IMO lepiej niż MW2 jeśli chodzi o grafikę. A co do rozgrywki - w BC1 nie podobał mi się za bardzo movement czy jakotako sterowanie, było trochę slamazarne. Chociaż wiadomo że ta gra jest wolniejsza od CoD'a... No i widzę że wyeliminowali ten kretynizm, że od razu po zabiciu z trupa wydał ogromny plecak - wyglądało to strasznie żałośnie i tracił na tym klimat.

 

Czekam na gierkę, must have początku roku jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

COD w tym MW2 wygrywa w staciu ogolnym przez to ze ma niemal filmowa kampanie singleplayerowa, BF pod tym katem byl strasznie cienki, nie sadze aby cos wymyslili na miare kampani w MW, zas jesli chodzi o multi mozna powiedziec ze sa rowne sobie - jedna ma pojazdy, druga nie, jedna wieksze mapy, druga mniejsze, mniej broni/ wiecej broni itp. Wszystko zalezy od preferencji gracza. Patrzac na co do tej pory pokazalo IW dla singla/multi w postaci trailera/wywiadow GTTV to oni umieja nakrecic czlowieka. Do BFa jeszcze dluga droga wiec moze cos pokaza w postaci wyrezyserowanych filmikow jak w COD bo narazie to widac renderowane ale interesujaco zrobione choc tak dynamiczna gra to nie jest za bardzo jak ukazuja ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.