Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że model zniszczeń zmiecie ten z Red Faction: Guerilla, ale to chyba niemożliwe

Nie miało być modelu zniszczeń na poziomie Guerilla, DICE nie chciało robić nigdy destrukcji na taką skalę, to by zupełnie odbiegło od modelu rozgrywki jaki sobie wytyczyli, destruckja jest tylko dodatkiem a nie NAJWAŻNIEJSZĄ stroną gry.

Odnośnik do komentarza

pisalem 2/3 strony temu ale nikt nie odpowiedzial wiec pisze jeszzce raz:

 

Moglby ktos kto gra w rozdzielczosci 720p ( lub wiecej)

odpisac czy u niego tez np skrzynki na drodze, slupy itp widac tylko w zasiegu +- 50metrow?

i jak sie jedzie to nie ma tak ze sie staja powoli widoczne tylko nagle wyskakuja znikad ?

 

oraz 2 pytanie macie tez tak ze np podczas KillCam jak wasz morderce stanie np przy scianie to kamera pokazuje go od srodka? czy tylko mnie takie cos sie zdarza?

 

Albo wina bety albo taki silnik. Ot co. Dev odciąża procesory pozbywając się elementów scenografii daleko oddalonych od ciebie. A że potem nagle wyskakują przed nosem? Zmora co drugiej gry i nic na to nie poradzimy.

 

A przy tych killcamach mam tak samo. Dalej twierdzę że to wina bety i pewnie to poprawią.

Odnośnik do komentarza

hej, troszkę wreszcie pociupałem

pierwsze co mi się nasunęło - GDZIE JEST MÓJ SHOTGUN???

 

A teraz na serio - jest wszytko co miało być, a mimo jakoś tak podskórnie liczyłem na więcej... świetne mapy, które zmieniają się dynamicznie w czasie meczy (fajny motyw z ustawieniem się jako snajper na zgliszczach zawalonego budynku - tam już nikt nie szuka a pozycję po wdrapaniu się na jaką pochyłą belkę można mieć doskonałą)

co mnie boli - czy ja jestem takim totalnym lamerem, czy broń jest niecelna ? :whistling: jakoś w CODie szło łatwiej hłehłe

 

ps. świetne gadżety - zdalnie sterowany heli to fajna zabawka :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Poczytaj opisy broni - póki nie odblokujesz 3-ciej bazooki, RPG-7 to jedyna konkretna broń ręczna przeciw czołgom. Co nie oznacza, że jeden pocisk wystarczy... :rolleyes: Weź jeszcze pod uwagę, że kierowca czołgu/jego strzelec może być inżynierem i po każdym Twoim strzale z RPG wyskakuje naprawić czołg. Grałem w teamie z takim gościem i nabiliśmy ze 30 fragów, zanim skasowali nam tanka z heli...

 

Pytanie do kumatych i obeznanych: czy można dzielić betę z konta EU? Jest blokada 24h czy nie ma?

Odnośnik do komentarza

Poczytaj opisy broni - póki nie odblokujesz 3-ciej bazooki, RPG-7 to jedyna konkretna broń ręczna przeciw czołgom. Co nie oznacza, że jeden pocisk wystarczy... :rolleyes: Weź jeszcze pod uwagę, że kierowca czołgu/jego strzelec może być inżynierem i po każdym Twoim strzale z RPG wyskakuje naprawić czołg. Grałem w teamie z takim gościem i nabiliśmy ze 30 fragów, zanim skasowali nam tanka z heli...

 

Pytanie do kumatych i obeznanych: czy można dzielić betę z konta EU? Jest blokada 24h czy nie ma?

 

Jak najbardziej można dzielić betę czego jestem przykładem, dałem znajomym ściągnąć i bez problemów gramy razem. Całkowity brak blokad.

Odnośnik do komentarza

jak dla mnie czolgi sa dziwne.

da sie je zniszczyc majac rpg-7 ?

mnie sie ani razu nie udalo.

 

ps juz wiem po co jest ten przycisk suacide w menu :)

to bylo dla mnie jedyne wyjscie jak odrodzilem sie pod mapa....

 

polcem C4 snajpera - podbiegasz, trzy rzuty, fire i narka :thumbsup:

bazuka daje rade :P

gra pod wzgledem drużynowym jest genialna...olałem mw2 i ciupie w bete..:) w tą grę to tylko ze znajomymi bo komunikacja to podstawa

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Poczytaj opisy broni - póki nie odblokujesz 3-ciej bazooki, RPG-7 to jedyna konkretna broń ręczna przeciw czołgom. Co nie oznacza, że jeden pocisk wystarczy... :rolleyes: Weź jeszcze pod uwagę, że kierowca czołgu/jego strzelec może być inżynierem i po każdym Twoim strzale z RPG wyskakuje naprawić czołg. Grałem w teamie z takim gościem i nabiliśmy ze 30 fragów, zanim skasowali nam tanka z heli...

 

Pytanie do kumatych i obeznanych: czy można dzielić betę z konta EU? Jest blokada 24h czy nie ma?

rpg-7 ma chyba 4 pociski strzelilem 4 i nic :rolleyes: a gosc nie wyszedl z tanku.

 

ps. łatwo mowic przeczytaj. na crt 21 cali te literki sa tak rozmazane ze nie widze nawet jakie bonusy biore oprocz nazwy.

wiec opisy broni bedzie ciezko poczytac :)

Odnośnik do komentarza

mieliscie juz jakies ciekawe bugi?

pozwole sobie przedstawic jeden najciekawszy dla mnie :D

 

sry za jakosc screenow robione komorka :)

 

Jak widac znajduje sie w dziwnym miejscu. Nie da sie wejsc, nie da sie wyjsc :)

zdjcie0135q.th.jpg

czulem sie juz tam samotnie lecz niedlugo dolaczyl do mnie moj kolega ze squadu ;)

zdjcie0136p.th.jpg

 

zaraz potem dolaczylo jeszcze 2 czyli bylismy tam w 4 lecz popelnili grupowe samobójstwo ;)

widac 1 cialo tam za lampa sa jeszcze 2 ;)

zdjcie0137o.th.jpg

Odnośnik do komentarza

mieliscie juz jakies ciekawe bugi?

pozwole sobie przedstawic jeden najciekawszy dla mnie :D

Jak widac znajduje sie w dziwnym miejscu. Nie da sie wejsc, nie da sie wyjsc :)

zdjcie0135q.th.jpg

Też się tam wczoraj pojawiłem na plecach kompana - i zdziwiłem się, dlaczego popełnił samobójstwo chwile później. Po obeznaniu terenu już sie nie dziwiłem i zrobiłem to samo :)

 

Gra rządzi i tyle - jeżeli ma jakiekolwiek minusy (a raczej bugi czy losowe problemy), to beczka miodu z rozgrywki pokrywa je wszystkie idealnie. Dla betki BC2 odstawiłem MW2, gram w każdej wolnej chwili, chociaż jeden meczyk. Zgrana ekipa naprawdę robi różnicę, aż chce się grać, jak po ostrej wymianie ognia przylatuje medyk i rzuca Ci apteczkę, a obok koleś podaje naboje. Cieszy jak ludzie potrafią korzystać z pojazdów, prowadzą ostrzał newralgicznych punktów, osłaniają piechotę, szturmują razem z nią.

 

Ktoś tu pisał, że Obrońcy nie mają szans, że zły balans - sorry, nieprawda. Tak jest TYLKO jeśli gramy niekumatą ekipą (w której część ludzi np. nie jarzy, że jest ograniczona ilość respów i liczy się skuteczność, a nie ciągłe napieranie na Jana, które uszczupla nam posiłki). Rozegrałem już wiele meczy, w których wygraliśmy jako Defenderzy, zatrzymując atakujących czasami w miasteczku, czasami przy torach. Fakt, że Defenderzy muszą bardziej kombinować, być lepiej zorganizowani - ale to właśnie jest piękne, jak trafisz na dobrą ekipę, aż się micha cieszy jak widzisz, że każdy wie co ma robić, a nie lata chaotycznie. Wczoraj broniąc pierwszego punktu rozwaliłem 4 czołgi przy pomocy C4, w ciągu paru minut :dance: Widziałem, że obrona skrzynek daje sobie radę, więc zająłem się tym, co nas najbardziej nękało - ciągłe ataki tanków zza płotu.

Co najbardziej wkurza? To co zawsze - debile, którzy zachowują się jakby grali w singla. Siedzą w dziwnych punktach, kampią ze snajperką chociaż gówno widzą (bo walki toczą się np. po drugiej stronie zabudowań), biegają bez celu po otwartym terenie, biegną przez pół mapy, żeby pilotowac heli, które ktoś im rozwala w 5 sekund, itp.

Nic to - ważne, że ogólnie jest bosko :good:

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Butcherem Obrona jest cholernie trudna ale na przykład dziś grałem z bardzo zgraną ekipą z którą świetnie się broniliśmy. Cóż to była za obrona :thumbsup:.

Co do bugów jest ich wiele ale to przecież beta. Więc ten tytuł ma u mnie duży plus

Jak na razie gram głównie snajperem lub przy obsłudze czołgu lub pojazdu latającego ale to wina moich małych umiejętności grania padem w takie tytuły choć już powoli zaczynam zapominać o myszce i klawiaturze :potter:

Odnośnik do komentarza

W weekend sporo pogralem i powiem tez tyle: problemem bedac broniocym obok niekumetej wlasnej druzyny....problemem byla tez druzyna przeciwnika. O co chodzi? Wlasnie o takie zachowania jak przytoczyl butcher. Graja, jakby to byl single, olewaja zadania mapy. Prawie nikt nie proboje ich wykonywac, co paradoksalnie moze zwiekszyc ich skutecznosc (czlowiek sie nie spodziewa, ze ktos w koncu przybiegnie) - ale rzecz w tym, ze siedzac i broniac - czlowiek sie nudzi, bo sie nic nie dzieje. Nikt nie atakuje, a kiedy pojdzie, pogra ze 2 minuty - i juz ladunek lezy. Wkurzajaca troche sprawa.

Raz gralem przeciwko zazartym atakujacym - jako broniacy bylem medykiem, nabilem ponad 7000 punktow, defibrylujac i rzucajac apteczki, czulem sie jak w wipeoucie, tyle bylo roboty :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...