Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Magnum ammunition czy marksman trening? co daje więcej?

 

 

Personal preference i zależy czy grasz na normalu czy hardcorze.

 

Osobiście używam magnum ammo do większości broni(1 pocisk mniej do zabicia to dużo) a traininga jedynie na hc by mieć ciut lepszą celność bo na dobrą sprawę znacznej różnicy nie ma(a na dmgu nie zależy)

Odnośnik do komentarza

na których levelach odblokowuje sie to o czym mówicie?

 

Wczoraj dobrą akcje miałem w port valdez - jako recon, obrońca, wrzuciło mnie w te drzewa za 'budową' - popatrzyłem sobie, ściągnąłem ludków biegnących z bazy i patrze na wzgórze 'o, jest recon!", zaznaczam selectem i bam - 5ciu reconów nagle sie pokazało ;] a ze nikt mnie nie widział to w ciagu kilku sekund walnąłem 5 headshotów(marksman) i wpadło duzo punkcików. później już nikt tam nie stał.

Podobają mi sie takie akcje ;)

Odnośnik do komentarza

Działają wam już statystyki broni M1 Garand? Bo ja przez to nie mogę zdobyć dwóch odznaczeń, czyli odznak dotyczących brązowych gwiazdek. :/

Bez łatki nie będzie naliczać widziałeś jakąś łatkę???

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Nowa fala debili sanitariuszy,zabijają ciebie ożywiają i znowu zabijają,co za debile.

 

może łowcy trofi. na hc mozesz chociaz im sie odwdzięczyć jakby co.. grając na normalu moge tylko powiedzieć co myśle o kolesiu ktory wsiada na skuter na ktorym siedze na uboczu planszy zeby zdobyuć pina i odjeżdza żeby wbić sie w ląd.

 

Jeśli grasz różnie czy to dobrze czy że to się właśnie pojawiają wahania punktacji :whistling:

 

a to to tak :P probując zdobyć brakujące piny zdarza rozgrywać mi sie tragiczne partie, ale wczoraj wpadło Naval Warfare je! a zdobyłem je strzelając ze skutera wodnego... stojącego na lądzie hehe. Teraz tylko rozjechać kilku frajerów [ tragedia - kolesie przenikają przez maskę jak gdyby nigdy nic - PATCH!!] no i jszcze 12 destr. kills ;) i mozna wyluzować.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

ja mam za to inne dziwne bugi.

1) przenikanie przez maske.

2) odklejajace sie c4 od czolgow.

3) puste czolgi jezdzace! tj. podkladam c4 na czolg czekam az ktos wsiadze. Wsiada, odjezdza i strzelam. czolg wybucha dostaje pkt ale nikt nie ginie.

 

oraz chcialbym pozdrowic gracza Debianowicz. Idiota jakich malo.

Na kazdej mapie jako obronca bral c4 i wysadzal domy z Mcomami aby sie na nie zawalily,

a jako atakujacy rzucal naloty na miejsca gdzie kampili nasi snajperzy aby byli widoczni...

Odnośnik do komentarza

Nie grałem 3 tygodnie. Co zrobiło DICE przez ten czas? Nic.

Rozwalam dwa czołgi minami. Łącznie 4 osoby w środku. Sprawdzam punktacje. Zamiast 500 mam zero punktów. Oczywiście. Tak nie może być.

 

Kiedy wyjdzie patch?

 

VIP kod zdał egzamin. Gdyby nie to, gra poszła by na sprzedaż.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

oraz chcialbym pozdrowic gracza Debianowicz. Idiota jakich malo.

Na kazdej mapie jako obronca bral c4 i wysadzal domy z Mcomami aby sie na nie zawalily,

a jako atakujacy rzucal naloty na miejsca gdzie kampili nasi snajperzy aby byli widoczni...

 

Mi też się trafił kilka razy tego typu przypał, niby w naszym teamie, ale ciągle rzucał nam granaty pod nogi, strzelał w plecy, biegał przed lufą zasłaniając cel i ostrzeliwał krzaki żeby było widać gdzie jesteśmy... Szpieg od siedmiu boleści ;) Szkoda, że nie ma opcji jakiegoś prawego sierpowego dla członka teamu jak cię wkurzy ;)

Odnośnik do komentarza

Nie grałem 3 tygodnie. Co zrobiło DICE przez ten czas? Nic.

Rozwalam dwa czołgi minami. Łącznie 4 osoby w środku. Sprawdzam punktacje. Zamiast 500 mam zero punktów. Oczywiście. Tak nie może być.

 

Kiedy wyjdzie patch?

 

VIP kod zdał egzamin. Gdyby nie to, gra poszła by na sprzedaż.

 

Gre też odpaliłem po trzech tygodniach wczoraj. Co do naliczania punktów to nie ma problemu ale lagi są ciągle. Raz miałem tak że przez 30sek próbowałem wejść do pomieszczenia przez drzwi i nie mogłem ;d Ale mimo to gra jest wspaniała.

 

Co do M60 to broń jest przegięta ale (pipi) nie przesadzajcie. Byli snajperzy - źle. Są medycy z M60 - też c(pipi). Sam lubię pograć tą bronią i nie widzę żeby aż tak dużo ludków mnie zabijało nią.

Odnośnik do komentarza

No niestety są różni ludzie choć oglądając ostatni odcinek Family Guy gdzie widząc pierwszy raz jak Piter gra w MW2 :rolleyes: mam trochę pobłażanie dla nowych graczy, co innego jak widzę kolesi np. z 22 lv który jest debilem.

 

 

Stary ja widziałem debili z 40lvlem więc nie rozumiem o czym mówisz ;D

 

Przykład? Wjazd czołgiem na sam środek bazy przeciwnika, świetny plan.

Dalej? Obładowanie C4 naszego budynku(piętrowego) z m-comem, wysadzenie wszyskich 8 ładunków jak wbiega JEDEN przeciwnik

Dalej? Wzięcie helikoptera tylko po to żeby go rozbic przy m-comie przeciwnika i tja-koleś był wtedy SAM.

 

Dużo jeszcze tego ale i tak nic w porównaniu z tym co się na MW2 wyczynia (ostatni odcinek Family Guya ; DDD)

Odnośnik do komentarza

Stachu sorki że nie odpowiadałem na zaproszenia ale miałem ważne mecze :P Też zauważyłem ze c4 nie trzyma się czołgu,jakby lewituje,do tego nie nalicza pkt.myślałem że to przez to że wchodzę sprawdzić na tabele w tym samym czasie,ale widzę ze inni tez tak mają.No właśnie,gdy chciałem zrobić navy pin lub lekkie pojazdy,brałem snajpera i odłączałem się od grupy,wtedy pojawiał się jakiś debil,kradł mi pojazd i wjeżdżał pod lufę czołgu.Później się wkurzyłem i ich zabijałem,nie ma lekko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...