Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Mi też coś się zwaliło. Statsy w głównym menu wyświetlają prawidłowo, ale po podłączeniu się do gry znowu mam pierwszą rangę. Czy jest jakiś sposób by na to zaradzić, czy czekamy aż EA łaskawie samo zauważy problem? A może za mało graczy ma ten kłopot i w ogóle nic z tym nie zrobią?

 

 

BTW Ile trzeba mieć kill-i daną bronią by zdobyć platynową gwiazdkę?

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze, wszystko rozbija sie o ty, czy grasz sam czy ze swoja ekipa (znajomi, klan, headsety itd). Po drugie, na jakiego przeciwnika trafisz, i ile godzin "przegrales" w danym trybie. Nie ma sensu sie klocic, czy ten tryb jest kamperski czy taktyczny. Ja osobiscie wierze jednemu i drugiem. Jak wspominalem wczesniej, BFBC2 jest jak pileczka PES (przybajmniej jej starsze czesci), kazdy mecz jest inny. I kazdy gracz ma inna opinie na temat BFBC2. Ale kazdy wie, ze to najlepsze multi w tym roku. :)

 

Przed chwila doswiadczylem wyzerowania stats'ow. Gralem na Port Valedez akurat, i powroclily stare przyzwyczajenia, czyli 4-5 reckon'ow na wzgorzu. :) Juz zapomnialem jak sie strzela M25 (non stop wale z M95)...

 

PS. Litwin25- wiesz ze G3 to potezna bron, dobrze ze nie ma do niej nasadek. Bronie musza byc dobrze zbalnsowanie. Inaczej wszyscy by biegali z G3 plus 4Xzoom :) pozdro

Edytowane przez walek
Odnośnik do komentarza

. Tryb HC promuje taktykę: kto pierwszy strzela ten wygrywa.

 

jako ze jakies 150 z moich 185h gry gralem na normalu nie do konca sie moge zgodzić. hc - kto pierwszy strzela - I TRAFIA, ten wygrywa na normalu niestety zbyt czesto jest tak ze wygrywa ten kto mial pelny magazynek.. a robienie uników w trakcie przyjmowania kul, nie lubie czegos takiego. Dla każdego, coś miłego.

 

 

 

ps. hehe, no to zaszaleli dzisiaj, u mnie też wyzerowało.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Potężniejszy od G3 jest Thomson i M14,a nie dodawanie do nich zoomu to oszustwo,bo nie raz ktoś mnie zabija tylko dlatego że zanim ja przyceluje z muszki to on mnie już widział dokładniej przez zooma.Snajperki z tłumikiem też są potężniejsze,ale tam moge dać 4 krotny zoom,to chyba nie od tego zależy by było fair.

Odnośnik do komentarza

200 stron wpadło ;]

 

Dobrze, ze wczoraj zrobili te levele spowrotem i mozna bylo normalnie grac.

 

z racji wkurzenia na restart leveli, włączyłem sobie tryb Hardcore - nie lubie go specjalnie, ale wczoraj grało sie mega miodnie - pierwsze 2 rundy to przyzwyczajenie sie do systemu, a potem Ace piny wpadały i 4k za rundke :D

 

Po tym jak grałem chyba z 20h jako medyk, to ostatnio gram nonstop różnymi klasami, dobieram je w zalezności od tego co się aktualnie dzieje na polu walki i pasuje mega ;)

inna sprawa, ze zaczalem tak robic bo chcialem trofki specacta wbic ;P ale teraz sie przyzwyczaiłem i cisnie sie miło, jeszcze milej niż zazwyczaj ;]

Odnośnik do komentarza

medyk nie ma siły ognia ? bo nie ma mieć, wbijasz w najwieksza zadyme i ogniem zaporowym blokujesz przeciwników ;]

albo jak ja lubie - na srednim-dlugim dystansie z luneta cisnąć i sciagac z daleka.

 

gustawem nie lubie grac bo ma małą siłe przeciwko pojazdom, natomiast RPG - mniam :> niby wolne jest ale jak bardzo satysfakcjonujace jest sciaganie czolgów i piechoty tym. uwielbiam RPG.

 

a w ogóle to poluje na zrobienie Headshota rpgiem :P

Odnośnik do komentarza

Ja gram często inżynierem teraz i jeżeli chodzi o Gustava to on jest idealny na rozwalanie piechoty( na Atacamie na Conquest rozwaliłem z połowy mapy snajpera który kampił na balkonie w budynku, po wystrzeleniu pocisku słysze po 5 sekundach że wpadają mi punkty za killa hehe :thumbsup: ), pojazdów i w części heli bo tam zostaje po trafieniu czasem 7-10% tzw "życia" :) Oczywiście perk na zwiększenie wybuchu pocisku jest obowiązkowy. Do czołgów CG w ogóle sie nie przydaje bo zabiera z 1/3 HP i zazwyczaj nią sie dobija czołgi które już ledwo zipią. RPG zaś na czołgi jest bardzo dobre bo rozwala na 2 strzały, moim zdaniem RPG jest bez użyteczne na piechote czy heli czy nawet na quady/hammery bo jest po 1. za wolny i za nim trafi w kogoś to ten zdąży uciec lub heli odlecieć, po 2. ma strasznie opadający tor lotu i używam go bardzo rzadko, jak sie przyceluje np. w czołg to sie okazuje że pocisk uderza przed niego kilka metrów po nie przycelowało sie kilka cm wyżej. CG rzondzi! :)

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

RPG zaś na czołgi jest bardzo dobre bo rozwala na 2 strzały, moim zdaniem RPG jest bez użyteczne na piechote czy heli czy nawet na quady/hammery bo jest po 1. za wolny i za nim trafi w kogoś to ten zdąży uciec lub heli odlecieć, po 2. ma strasznie opadający tor lotu i używam go bardzo rzadko, jak sie przyceluje np. w czołg to sie okazuje że pocisk uderza przed niego kilka metrów po nie przycelowało sie kilka cm wyżej. CG rzondzi! :)

albo wystarczy nauczyc się nim strzelac ;p

wiadomo, co kto lubi ;]

Odnośnik do komentarza

RPG jest zdecydowanie mocniejszy, potrafi nawet dziabnąć 70% HP czołgu (oczywiście z dodatkiem zwiększającym damage). Co do Gustava, to odnoszę nieraz wrażenie że mogę komuś tylko zadrapać pancerz. Brak mu po prostu mocy, za to świetne spisuje się w starciu z piechotą oraz helikopterami.

 

Nie lubię grać z Gustavem, biegam z nim jedynie dla platyny, którą już w RPG zdobyłem :P

Odnośnik do komentarza

Gustav jest silniejszy i ma namierzanie tracerem, i z tego co wiem przy tracerze zadaje duzo więcej damage jak trafi. Tu chyba chodzi, żeby trafiać w silnik czy cuś ;) Ostatnio i tak z C4 szaleję, jak widzą nadjeżdzający pojazd to wrzucają jak najszybciej wsteczny :D Ostatnio scena jak z dramatu na Port Valdez, kiedy obładowanym C4 gazikiem dojechałem aż do ich bazy na wzgórzu i naprzeciwko jechał czołg. I tu pod górkę jechałem bardzo wolno, ale czołg z racji wzgórza też nie miał mnie jak ustrzelić (a był gość sam w nim) i wycofywał. Wyglądało to tak - on wolno cofa, ja wolno zbliżam się do niego... jak pewna śmierć i on dobrze o tym wiedział ;) Druga akcja była, jak cwaniaki które zapewne miały gdzieś timer do respawnu naszego choppera (co przewidziałem) wjechali do bazy i wsiedli do niego zaraz jak się pojawił na nowo, ale ja zdążyłem wrzucić im do kokpitu C4 i mielismy fajerwerki na niebie ;)

Odnośnik do komentarza

lol, gustaw nie jest silniejszy, co tez widać po zadanym dmg. zreszta wyzej masz dwa źródła.

A tracerowany pocisk, niezależnie od tego czy z RPG czy Gustava, ma tyle samo energii. I nie leci w silnik, tylko w miejsce w którym trafiona została strzałka.

i gustav vs heli jest o tyle słabe, ze zawsze wysiąść mogą ludki po trafieniu, a po trafieniu z RPG jest natychmiastowy zgon.

 

w sumie kazda z tych broni ma jakies plusy i minusy ;)

 

 

@ szpic - ja celuje w ten mały kwadracik (z L1 celuj) dopóki się nie pojawi przy kwadraciku odległość w metrach - wtedy strzelasz w powietrze i pocisk sam sobie leci ;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...