Skocz do zawartości

Battlefield 1943


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 288
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Figuś

Mam to samo... staty w grze wyzerowane... ale jak wchodzę na swoj profil na stronce battlefield'a to wszystko jest w porządku :huh:

No i... nie moge też grać na nowej mapie. Dziwne to jakieś.

To nic takiego na szczęście. Przeprowadzana była tylko konserwacja serwerów oraz nanoszono pewne poprawki mające uatrakcyjnić grę zespołową (problemy z wywalaniem ze składu etc.) Dokładne stanowisko w tej sprawie znajdziecie pod tym adresem.

http://www.gamestooge.com/2009/07/12/battl...43-stats-reset/

 

PS Gra jest cudowna. Lepiej mi się w to gra niż w Killzone 2, co jest chore. Ale własnie taki rodzaj onlajnowej rozgrywki preferuję. Czekam tylko na dlc'eki z mapkami :D

Odnośnik do komentarza

Jestem baaardzo pozytywnie zaskoczony tą gra ;). Killzone mnie odrzucił, demko bad Company - takie sobie (i to mnie najbardziej dziwi :P Może przez to że tam był tylko durny single :P), ściągnąłem trala BF 1943 - cud, miód i orzeszki ;). Teraz pogrywam już w fulla, chyba najlepsza sieciowa strzelanina na ta konsolę XD. Jedyna wada to mała ilość mapek niestety, może jeszcze mi się nie znudziły tak bardzo ale nie wiadomo jak to będzie później, czekam na jakieś DLC i kupuje w ciemno :P. Genialna gra ;).

Odnośnik do komentarza

sporo pochlebstw o BF - w takim razie dzisiaj się zaopatrzę i coś pomęczę tę grę - po KZ tyle światła i kolorów naraz - nie wiem czy nie oślepnę :D

jak jest ze statystykami? jeśli w czasie meczu muszę wyjść z gry (dziecko się obudzi) to czy zdobyte punkty będą się sumować (jak w KZ2) ?

Odnośnik do komentarza
Wam też muzyka podczas ładowania mapy potrafi zaczynać 2-3 razy od nowa ten sam motyw? Zastanawiam się, czy to nie jest np. wyznacznik tego, że jest jakiś błąd w sofcie i gra się zawiesi. Ostatnio kilka razy (dni) tak miałem i zawsze kończyło się zwiechą. Wczoraj muza grała idealnie - ten charakterystyczny, wojenny motyw BF - od początku do końca i nie miałem zwiechy podczas 1,5 sesji.

 

Ajj...też to mam tyle, że nie zawieszało się po tym :P. Generalnie to czasem "odgłosy bitwy" czy też ogólnie wszystkie dźwięki przycichały zupełnie po czym znowu było je słychać :?.

A jeśli już o błędach mowa to - dosyć często na ekranie "mignie" mi mały czarny kwadracik, tak gdzieś po środku ekranu, nie jest to szczególnie denerwujące aczkolwiek dobrze by było gdyby to nie występowało :P. Nie mam pojęcia skąd się to bierze, w innych grach jest gut ^^.

Ahh no i nasilają się problemy z połączeniem :/. Parę razy musialem zrestartować grę bo nie chciało za żadne skarby połączyć z EA Online. Z samego servera jak już grałem nigdy mnie nie wywaliło, jednak ostatnio zaliczyłem potwornego laga, takiego, że nie bylem wstanie przejśc paru metrów ^^. Pewnie to wina mojego lichego neta (neo 1mb :/), na szczęscie zdarzylo tak mi się tylko raz czy dwa razy ^^.

 

Shtas, dobrze wiedzieć bo już parę razy wychodziłem i myślałem że naliczyło...

Edytowane przez Gazer
Odnośnik do komentarza

Tak jak całego BF1943 uważam co najwyżaj za grę dobrą (jak na grę z pss) tak latanie samolotami bawi mnie bardziej niż w warhawku. Lata się o wiele trudniej, trzeba uważać na przeciążenie (przy puszczaniu "gazu") a dogfight-y to poezja, tu walczy się o każdą celnie oddaną serię nie mówiąc o sprawnym operowaniu bombami :)

 

Ech... jakby tak jeszcze można było latać w kilku tymi bombowcami co robią naloty... hehehe ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

niby tak

(w nawiasie zaznaczam, ze jestem raczej srednim {a piszac srednim mialem na mysli to slowo ktore forum cnzuruje}snajperem)

ale zagralem jedna gre strzelcem wyborowym i wygladalo to tak:

biegne biegne celuje bum zabili mnie

biegne, biegne chowam sie w krzakach bum zabili mnie

itd

 

 

druga gra

wyplywam na lodce

po 20 minutach mnie zabili

Odnośnik do komentarza

Ja to robie tak:

Biegnę, biegnę widzę wroga zmieniam na granaty(te takie wystrzeliwane jak pocisk z karabinu ;) ), zabijam 3 wrogów. Normalnie strzelam z karabinu, granaty się załadowały i znów nimi zabijam wrogów. :D

 

Snajperem jakoś mi nie idzie, zawsze jak się gdzieś skampię to mnie zabijają.

Ani-tankiem zabijanie kogoś z tego karabinu jest zbyt wolne, rakiety są mocne, ale czas potrzebny przeładowanie ich to masakra. Jeśli widzi się czołg to wystrzelimy jedna rakietę i mamy trzy wersje:

1. Czołg ucieka

2. Giniemy :D

3. Nie trafiliśmy

 

Ogólnie to rifleman jest moim zdaniem najlepszy. 8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...