Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualne DLC są po polsku, mam nadzieję, że przyszłe też. Nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej - mamy przecież dużą Polonię (niezbyt chętną do asymilacji) w krajach, gdzie jest dostęp do xbl :D

 

Mam pytanie - kiedy nie będzie już można wrócić na mapę świata? Od momentu zagadania do arla E. i rozpoczęcia questu Zjazd Możnych?

Nie jestem na 100% pewien ale po quest'cie "zjazd możnych" musisz udać się do Redcliff by przygotować się do ostatecznej bitwy. I do tego momentu wydaje mi się, że masz dostęp do mapy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli miałby wyjść na płycie (jak ma podobno być), to nie mieliby wymówki, że nie ma polskiego LIVE! nie? :potter: Ale tak na serio to pierwsze koty za płoty, jeśli chodzi o profesjonalne podejście developerów i wydawców do polskiego rynku gier, a szczególnie w kontekście Xboxa i oficjalnego braku usługi sieciowej... Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Sorry, że trochę nie w temacie, ale dzisiaj zdębiałem jak to zobaczyłem. Rzućcie okiem na zdjęcie i zobaczcie w czym mi sklep gram.pl przysłał mi Drago Age :whistling:

 

http://img693.imageshack.us/img693/9929/zdjcie200.jpg

 

Oczywiście poza grą i fakturą w kartonie nic nie było. Karton był zaklejony i na nalepce jest napisane - waga 0,12 kg :potter:

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

No ja właśnie dokładnie tak miałem. Ja byłem na zajęciach, ojciec paczkę w domu odebrał i myślał, że go ktoś w wała zrobił bo na dnie sama faktura leżała :P

 

Sorry za offtop, ale pierwszy raz się z tym spotkałem :)

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Dzisiaj odpaliłem na jakieś 40 minut grę i muszę przyznać, że pod względem graficznym jest to najgorzej wyglądająca gra jaka zagościła w moim X360 (jest nawet gorzej niż myślałem) :whistling:

 

Mam nadzieję, że dalej w grze przeciwnicy prezentują się lepiej i nie są to cały czas jakieś ogniki czy demony o bliżej nieokreślonym kształcie :rolleyes:

 

Wziąłem maga, czego nigdy nie robię, ale widząc poziom wykonania czarów to zacznę od początku rycerzem, machania mieczem nie da się zepsuć :thumbsup:

 

Generalnie to ciężko uwierzyć, że grę zrobiło studio odpowiedzialne za Mass Effect. Mam nadzieję, że dalej gra nadrabia i zatrze początkowy szok :)

 

Początek gry (Pustka) to chyba robione na odwal jak cyber przestrzeń w Too Human.

Edytowane przez donsterydo
Odnośnik do komentarza

Generalnie to ciężko uwierzyć, że grę zrobiło studio odpowiedzialne za Mass Effect.

A co to za różnica kto zrobił grę skoro o jakości oprawy decyduje silnik? Do ME specjalnie kupili od Epica licencję na UE3 więc gra im wyszła ładna. Robili DA od dawna na enginie Kotora, więc po wyjściu gry w 2009 wygląda mizernie i odpychająco. Ale to nie wina umiejętności programistycznych Bioware (Notabene inni ludzie robili Da a inni robią ME, to tak na marginesie dlaczego ME2 może być o klasę lepszym erpegiem niźli DA), a ograniczeń narzuconych przez wyżej wspomniane środowisko na którym tworzyli grę.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Znalazłem "myk", żeby grafa tak nie dawała po gałach...

 

Odpaliłem grę na 32" telewizorze kineskopowym co go mam w pokoju, jak na moje oko to w takiej mizernej rozdzielczości gra znacznie zyskuje, wrażenia estetyczne są bardziej hmm... spójne :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...