Skocz do zawartości

Dragon Age: Origins


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Wersja oryginalna jest za to nieco lepsza, niż "do przeżycia". Na pewno nie schodzi nigdy na tak tragiczny poziom, jak w przytoczonym przeze mnie linku.

 

 

A czy w wersji polskiej dopracowano choćby kwestię akcentu ludzi z Orlais (np. żona arla Redcliffe)?

 

 

No bez jaj, że ten lepszy?

 

Aktorsko? No bez dwóch zdań.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli gra jest w wersji angielskiej to kod znajduje się w pudełku, jeżeli w polskiej to należy skontaktować się z biurem obsługi EA i wysłać im skan paragonu lub zdjęcie pudełka z grą,tak było w moim przypadku. Zaznaczam jednak,że raz wykorzystany kod zostaje na stałe przypisany do profilu i nie można użyć go na innym koncie,więc jeżeli poprzedni właściciel gry użył kodu, dla Ciebie jest on bezwartościowy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Acziwy za rytuał//poświęcenie//wszystkie 4 endingi wpadają bodaj wraz z padnięciem archdemona więc samo puknięcie Morigan w Redcliff nie odblokuję aczika.

A ja mam przy okazji pytanko natury technicznej ale częściowo związanie z DA.Otóż na moim "głównym" koncie mam temp-bana,a chciałem pobrać Return to Ostagar i Warden's Keep.Więc wykombinowałem sobie,że zakładam konto na USiA po czym kupuję zdrapkę na 1600pts(z tego co się orientuję na EU jest 2100 a 2x800 wychodzi drożej) zaciągam oba DLC i gram w nie już na "głównym" acc.I tu rodzi się pytanie,a właściwie 2:

a)czy sam Dload odbędzie się bezproblemowo tj. bez zabawy w omijanie blokady etc

b)czy gdy już dlc będą na dysku to będąc zalogowanym na "główne" konto z chwilowym brakiem możliwości połączenia z livem gra normalnie mi je wykryje i będę mógł dorzucić acziwy do calaka??(niby zawsze jest "sprawdzanie zawartości",ale wolałbym mieć pewność)

Odnośnik do komentarza

Gralem na pc, ale tu mi ktos raczej szybciej powie.

 

Ile mniej wiecej trwaja poszczegolne DLC? Jak zakladam, jest to pojedyncza przygoda, ktora trwa tyle co pojedynczy quest z "podstawki" (no np. jak eksploracja Wioski Azyl i podziemi, czyli gora jakies 2 godziny)?

 

 

No i czy w DLC'ach sa jacys mocni przeciwnicy? W "podstawce" jedynym ciezkim bossem, byl Gaxkang z pobocznego questa (i ewentualnie Brood Mother).

Odnośnik do komentarza

Problem w ostatniej misji zlecanej na placu targowym w Denerim polegającej na włamaniu do posiadłości pewnego jegomościa.Wchodzę na teren posiadłości, przełączam dżwignię w jednym z pierwszych pomieszczeń schodzę trochę niżej i w piwnicy ze stojakami z winami mam dzwi zastawione szafą-w jaki sposób je odblokować?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...