Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

A ja szykując się na MW2 oglądam na Justin TV rozgrywki online i niestety, nie wiem czy trafiłem na megakozaka czy co ale gościu miał prawie w każdym meczu okazję na 25killi i oczywiście raz mu się udało, innymi razy brakowało mu albo 2 albo 3 zabić. Pierwszy tactical nuke online i to live :). Jakie emocje na czacie jak nabijał te kille :)

Odnośnik do komentarza

A ja szykując się na MW2 oglądam na Justin TV rozgrywki online i niestety, nie wiem czy trafiłem na megakozaka czy co ale gościu miał prawie w każdym meczu okazję na 25killi i oczywiście raz mu się udało, innymi razy brakowało mu albo 2 albo 3 zabić. Pierwszy tactical nuke online i to live :). Jakie emocje na czacie jak nabijał te kille :)

i jak na serio 25 killzów i nuke i automatyczny koniec mapki ? czy jadnk ada się przed tym uciec i grać dalej?

Odnośnik do komentarza

A ja szykując się na MW2 oglądam na Justin TV rozgrywki online i niestety, nie wiem czy trafiłem na megakozaka czy co ale gościu miał prawie w każdym meczu okazję na 25killi i oczywiście raz mu się udało, innymi razy brakowało mu albo 2 albo 3 zabić. Pierwszy tactical nuke online i to live :). Jakie emocje na czacie jak nabijał te kille :)

i jak na serio 25 killzów i nuke i automatyczny koniec mapki ? czy jadnk ada się przed tym uciec i grać dalej?

Koniec mapki - z reszta malo kto bedzie uzywal tego killstreaka - skoro ma byc multi na 9vs9 to da mu to tylko 9x100xp, robiac dalej kille czy bedac w dzialu w AC130 zyska wiecej xp w rundzie. Nawet przegladajac liste Challenge uzycie 2x bombki daje z 5000xp, malutko

Odnośnik do komentarza

Co do banowania konsol... Tylko X360 beda banowac za granie przed premiera w MW2 czy PS3 tez ? Mialem juz wiele gier przed premiera (GTA4, Killzone 2, FIFA 10 czy Tekken 6) i nic sie nie dzialo nawet jak gralem po sieci. Konta na X360 raczej za granie na piratach beda blokowane. Na PS3 piratow przeciez nie da rady odpalic...chyba :) Pytam bo nie wiem czy tworzyc nowe konto czy nie :)

Odnośnik do komentarza

Tu chodzi o granie na piratach. Na pS3 nie ma piratów więc i nikt nie gra przed premierą... może z 2,3 dni przed tak ale w tym przepadku Sony i EA maja pewność że ktoś gra na oryginale a na X0 graja już od tygodnia i raczej pewne że na piratach dlatego mogą banować.

 

ponad 400 osób wczoraj było dostępnych do gry online na ps 3, sporo osób już dostało swoje egzemplarze (źródło neogaf)

 

Walkthrough z ps3 spoilery i takie tam :ninja:, ale w zayebistej jakości

http://www.youtube.com/user/HassanAlHajry

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

to ironia?

kto bedzie przeliczal xp w momencie gdy ma okazje zrzucic innym na leb bombe i stac sie bohaterem wojennym? nie pocieszaj w ten sposob tych ludzi skazanych na taka, a nie inna smierc w meczarniach. :yes:

 

btw. w w wiekszosci trybow max 6v6. tylko jeden chyba oferuje 9v9

To jeszcze lepiej... Najglupszy killstreak: atomowka - wolalbym wcielenie sie w

Juggernauta

.

Odnośnik do komentarza

najciekawsze co do tej pory znalazłem to dodatki do poszczególnych broni, jakiś misiu na oficjalnym forum IW

I picked up the Strategy Guide today (SPOILERS)

http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=151968&sid=23475f46c515f210b7794aa6e3d1ba5f

 

LMG attachments

 

Grip, RDS, ACOG, FMJ, Holographic Sight, Heartbeat Sensor, Thermal Scope, Extended Mags.

Silencer K.U.R.W.A. do TEGO

MINIMI%20STD%207_62.jpg

 

 

i jak poradzono sobie z tym zadaniem?

 

 

joke.gif

2d7x1kp.jpg

 

 

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie odnośnie multi:

 

- Zdecydowanie za szybko i za łatwo się ginie

- "Bułki" (granaty) latają dużo krócej niż w MW1

- Gra chodzi płynniutko - mam żółty ping, a czuję się jakbym grał na co najmniej zielonym w MW1.

- Dużo fajnych map

- Grafika chyba ciut gorsza niż na filmikach

 

 

 

 

Ale ogólnie jest zaje.bis.cie :D

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie odnośnie multi:

 

- Zdecydowanie za szybko i za łatwo się ginie

- "Bułki" (granaty) latają dużo krócej niż w MW1

- Gra chodzi płynniutko - mam żółty ping, a czuję się jakbym grał na co najmniej zielonym w MW1.

- Dużo fajnych map

- Grafika chyba ciut gorsza niż na filmikach

 

 

 

 

Ale ogólnie jest zaje.bis.cie :D

Grasz na PS3 czy 360ce?

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.

 

To po co piszesz o słabszych efektach wizualnych jak kurz czy dym? ;)

Na tą chwile możemy sobie tylko gdybać, po premierze się okaże czy różnice są, czy może nie (mam nadzieję że nie).

Dlatego miedzy innymi zaluje ze nie bedzie dema przed premiera - moglbym sobie spokojnie porownac i wziasc lepsza wersje...

Sprawa wyglada tak ze na wszystkich filmikach jakie do teraz widzialem - zawsze pokazywana byla wersja na X360 - to musi cos znaczyc...

 

bo ms jest też sponsorem, więc jest tylko logo x360

a kolejna sprawa nie mają mocnych tytułów na wyłączność więc muszą coś promować ;-P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...