Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Gra napewno jest na tym samym engine co Modern Warfare, ale to wcale nie znaczy, ze grafika bedzie taka sama jak w jedynce...IW to swietne studio maja bardzo doswiadczonych ludzi w swojej ekipie...pokusze sie o taka mala hipoteze - moim zdaniem skok jakosciowy w grafice moze byc taki jak w U2 w stosunku do U1...zreszta wystarczy sobie odswierzyc filmik z misja ktora byla prezentowana na konfie m$ podczas E3 gdzie bylo widac, ze kolesie z IW naprawde nie proznowali :)

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest to głupie posunięcie. Jasne że nie staniemy się mordercami po takiej rozgrywce ale nez przesady no i oczywiście to znowu Rosjanie są Ci źli. Jak mnie to wkur... ileż można. Nawet europejskie studio robi z tych @#$%@$#%$ amerykanów bohaterów a cała reszta czyli Rosjanie, Araby i Azjaci to terroryści i zabijają niewinnych, nie tylko ściemniają nam w tv ale i w grach muszą nam wpajac to wszystko (co moim zdaniem jest nie prawda, Araby do boju!!). Czekam na grę w której będę mógł wykosić amerykanów.. oj czekam.

 

Podobno będzie można ominąć tą scenę/rozgrywkę.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Gdzie jest ten filmik, bo nie mogę znaleźć? Strzelanie do cywili ... hmm, sam nie wiem co o tym myśleć. Wiem, że o grze zrobi się - o ile to w ogóle możliwe - jeszcze głośniej. Sami narobili trochę smrodu, nie wiem po co im to skoro i tak wiadomo, że gra pójdzie w milionach sztuk zarówno na iXa jak i Plejaka.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem jest to głupie posunięcie. Jasne że nie staniemy się mordercami po takiej rozgrywce ale nez przesady no i oczywiście to znowu Rosjanie są Ci źli. Jak mnie to wkur... ileż można. Nawet europejskie studio robi z tych @#$%@$#%$ amerykanów bohaterów a cała reszta czyli Rosjanie, Araby i Azjaci to terroryści i zabijają niewinnych, nie tylko ściemniają nam w tv ale i w grach muszą nam wpajac to wszystko (co moim zdaniem jest nie prawda, Araby do boju!!). Czekam na grę w której będę mógł wykosić amerykanów.. oj czekam.

 

Podobno będzie można ominąć tą scenę/rozgrywkę.

Obadaj trochę dokładniej przeszłość twoich czerwonych towarzyszy to zobaczysz kto był i jest większym dręczycielem narodów.

 

A swoją drogą to osobom takim jak ty zabraniałbym grać w jakiekolwiek gry, w których występują broń, krew itp.

Odnośnik do komentarza

Historia historią,jezeli na to tak patrzeć to amerykańce pierwsi się pchają na głównych złych,pomijam obecne wpychanie nosa we wszystkie sprawy,ale to oni doprowadzili hitlera do władzy,gdy H.Ford(zresztą nie on jedyny z tzw.celebrytów) sponsorwał jego partie NSDAP,a rząd usa udzielał ogromnych pożyczek na przemysł zbrojeniowy.

Odnośnik do komentarza

Taksamo jak przez lata finansowali Bin Laden nawet do dnia 9/11 ale kto atakował to nie wiadomo.

OK to nie ten temat panowie.. wiem ja zacząłem ale skończmy bo admini wkroczą.

 

Napewno single player będzie bardzo emocjonujący dzięki takim zagrywkom jak wcielenie się w role innych osób, terrorysty czy możę później zakładnika. Tak było na początku w COD:MW i dlatego tak wiele osób uważa singla za bardzo udany bo miał wpływ na emocje gracza jak żadna inna gra. Ale i tak czekam na multi najbardziej tylko żeby się nie okazało tak jak z Resistance 2. Jedynka bardzo undana w multi a dwójka już przekombinowana i ogólnie o wiele gorsza od R1.

Odnośnik do komentarza

schowanie się do jakiegoś specjalnego pomieszczenia/schronu jeśli atomówka ma być na każdej mapce w multi.Jeśli będzie dopuszczalna tylko na kilku mapkach(np w Killzone2 jest tylko na jednej) to pewnie te mapki będą tak skonstruowane żeby za dużo budynków nie było i będzie tak jak piszesz.

 

Przypomnij sobie CoD4-tam wiele mapek miało taką budowę,że zwykłe wbiegnięcie do budynku będzie za banalne na uniknięcie atomówki,tym bardziej,że dobicie do 25 killstreak jest trochę hardcorowe.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Na JustinTV piraci z X0 już grają i o dziwo online już działa. Śmieszne, mają okazje aby poblokowac piratów a nie dawać im jeszcze szanse na gre i levelowanie przed premierą.

Poczekają jeszcze kilka dni, tak aby ludzi było więcej, a przy okazji więcej banów ;P

 

PS. Oglądam sobie na justin.tv jak ludzie grają. Coś mi się wydaje, że za dużo czasu nie spędzę z tym tytułem. Cała rozgrywka w multi opiera się na jednym, zauważysz kogoś pierwszy, masz fraga... i na odwrót. Wiem że się powtarzam, ale kompletnie mi nie pasuje ten "realizm".

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Na JustinTV piraci z X0 już grają i o dziwo online już działa. Śmieszne, mają okazje aby poblokowac piratów a nie dawać im jeszcze szanse na gre i levelowanie przed premierą.

Poczekają jeszcze kilka dni, tak aby ludzi było więcej, a przy okazji więcej banów ;P

 

PS. Oglądam sobie na justin.tv jak ludzie grają. Coś mi się wydaje, że za dużo czasu nie spędzę z tym tytułem. Cała rozgrywka w multi opiera się na jednym, zauważysz kogoś pierwszy, masz fraga... i na odwrót. Wiem że się powtarzam, ale kompletnie mi nie pasuje ten "realizm".

 

ale dlaczego kolego, to chyba logiczne ze spoko ty zauwazyles wroga 1szy to masz przewage i okazje zeby go ustrzelic zanim on ciebie ustrzeli. Ja mając na uwadze chyba nawet uzależnienie swego czasu od MW1 [2 stycznia wieczorem postanowilem sobie takie nieco spóźnione postanowienie noworoczne ze przestane grac w tego pożeracza czasu i.... nie zagralem juz od tej pory:) ] pokładam duze nadzieje w MW2. Story pewnie bedzie dość widowiskowe ale pewnie pęknie szybko (jak to zwykle w COD) i nie wiem czy zrezygnowali w końcu z metody "checkpointów" po przekroczeniu których wrogowie w końcu przestają wychodzić, bo bylo to najbardziej irytujące w serii. Tymbardziej ze na konsoli malo gralem online i wlasnie wyłaczyłem Uncharted 2, w którym multi totalnie sssie i psuje dobre wrażenie całej gry. Tryb hc w nowym CoD online to takie moje światełko w tunelu.

 

Ps. a co do "przekombinowania" to mysle ze obawy są słuszne, ręce mi opadły jak w story trailer zobaczyłem Łoszington D.C. w gruzach...

Odnośnik do komentarza

25 kill strike - hardcoree! rzadko będziemy coś takiego widzieć ale jak już coś takiego się odbędzie to wątpię żeby ludzie się poszli chować - odwrotnie, ludzie będą wychodzić przed bombę żeby zobaczyć jak to wygląda itp... przynajmniej ja tak będę robić :P oj jak ja o tej grze pomyśle to już widzę siebie przy konsoli przez następny rok minimum ale gra będzie miodzio...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...