Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

No ja z chęcią bym brał teraz, ale portfel pozwala średnio 2 gry naraz, ale przewidująć, że biore z bratem na pół, to i tak nie widze siebie grajacego w uncharted 2 i modern warfare 2 w tym samym miesiacu. Poczekam do świąt, pewnie stanieje przynajmniej :)

 

Ja wiem czy stanieje... Cena pierwszej części Modern Warfare jeszcze niedawno utrzymywała się na poziomie grubo ponad 100 zł, dopiero teraz zaczęła spadać ze względu na drugą cześć. Jeśli cena spadnie to pewnie tylko o kilka złotych ;)

 

Edit: sprawdziłem teraz że ludzie kupują Modern Warfare nawet za 140 zł, a jest już prawie 2 lata po premierze :)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza

No ja z chęcią bym brał teraz, ale portfel pozwala średnio 2 gry naraz, ale przewidująć, że biore z bratem na pół, to i tak nie widze siebie grajacego w uncharted 2 i modern warfare 2 w tym samym miesiacu. Poczekam do świąt, pewnie stanieje przynajmniej :)

 

Ja wiem czy stanieje... Cena pierwszej części Modern Warfare jeszcze niedawno utrzymywała się na poziomie grubo ponad 100 zł, dopiero teraz zaczęła spadać ze względu na drugą cześć. Jeśli cena spadnie to pewnie tylko o kilka złotych ;)

 

Edit: sprawdziłem teraz że ludzie kupują Modern Warfare nawet za 140 zł, a jest już prawie 2 lata po premierze :)

Bo pierwsza miała premiere w okresie, gdy Ps3 szególnie w polsce było jeszcze mało.

Mało gier na rynku wtórnym - wysoka cena. Przez to też sklepy ceny za bardzo nie kwapiły się do obniżek.

Ja tam w MW grałem na pc.:P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gram na padzie w killzone 2 i jakos doczlapalem do tego generala (grajac wylacznie z obcymi na sieci, a nie kolezenskie ustawki) i powiem tylko tyle, ze gdybym mial myszke do tej gry zamiast pada, to o wiele lepsze bym mial staty niz te co widac. Niektorzy sa bardziej manualnie sprytni :lol: inni mniej, ale wiekszosc graczy (szczegolnie na ps3) jednak nie podzieli tego zdania, ze pad w fps'y jest rownie komfortowy co myszka (czytalem rozne opinie przy testach fragfx z ktorych wynika ze jednak sporo graczy ma problem z padem w fpsy) I dlatego sie zapytalem. Killzone jest powolny ( i pad daje rade), a to co widzialem w MW2 to szybkie obroty, skoki itd. ( jak counter strike czy quake).

A wydac 2 stowy na gre, a potem "fakac" bo nie wychodzi granie, to tez nie jest fajne, prawda? ^_^

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie ekstra i wypas. Ale zastanawia mnie dlaczego na wszystkich prezentacjach (filmiki itp.) pokazują wersję gry na xbox 360?

 

 

W ogóle to czy widział ktoś jakiś gameplay z PS3? Mam tylko nadzieje że wersja na PS3 nie będzie się różnić od wersji na konkurencyjną platformę.

 

Już się o to kiedyś pytałem. Nigdzie nie widziałem gameplay'u z PS3 wszędzie tylko XBOX. Coś mi moja intuicja mówi żeby się wstrzymać z zakupem kilka dni i usłyszeć opinie od właścicieli PS3.

Odnośnik do komentarza

Wszystko fajnie ekstra i wypas. Ale zastanawia mnie dlaczego na wszystkich prezentacjach (filmiki itp.) pokazują wersję gry na xbox 360?

 

 

W ogóle to czy widział ktoś jakiś gameplay z PS3? Mam tylko nadzieje że wersja na PS3 nie będzie się różnić od wersji na konkurencyjną platformę.

 

Już się o to kiedyś pytałem. Nigdzie nie widziałem gameplay'u z PS3 wszędzie tylko XBOX. Coś mi moja intuicja mówi żeby się wstrzymać z zakupem kilka dni i usłyszeć opinie od właścicieli PS3.

Eee tam często tak było... chociażby RE5. Ja tam łykam w dniu premiery.

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem U2. Powiem tak; Dziękuje Ci Naughty Dog za cudowne przygody z Crashem, dziękuję Ci Naughty Dog za wspaniałe przygody z Jak-iem i Daxterem... ale za Uncharted to BĘDĘ O WAS I WASZYM NAJWSPANIALSZYM OSIĄGNIĘCIU WNUKOM OPOWIADAŁ!! :rolleyes: BRAWO BRAWO BRAWO!!!

 

Zamówiłem pre-order, wydałem sporo siana lecz każda minuta spędzona z U2 sprawia że wiem ZA CO PŁACIŁEM i ABSOLUTNIE tego nie żałuję.

Odnośnik do komentarza

mnie też CoD nie grzeje,baa ta podobno pierwsza misja w grze(czyli slumsy w stolicy Brazylii) ma się nijak do klimatu jaki towarzyszył nam na tankowcu.

 

Cały czas liczę,że CoD dalej będzie kozaczył w multi i że będzie miał dobre wsparcie klanowe(MW1 nie miało wcale) i to mnie wtedy na 100% przekona do tej gry.W każdym razie jak wyjdzie niewypał to się nie martwię.Jest genialny singiel w U2 ,a w multi dalej się świetnie bawię w K2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...