Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Haha to jest po prostu nie do opisania. Dziś pierwszy raz odpaliłem multi i przyznam szczerze że, nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Takiego tłumaczenia jeszcze nigdy nie widziałem. Szybciej bym się połapał chyba po japońsku niż to co odstawili tłumacze-partacze z lem. Chyba nigdy nie połapie się w perkach i ks. Nie przeżyję tego że, kupiłem polską wersję. Ewidentne tłumaczenie z translatora.

Odnośnik do komentarza

 co do narzekania na grafike: chyba gt orzeklo ze jest to najladniejsza gra multiplatformowa

 

 

 

 

Pokaż mi leszpe multi w realiach współczesnych konfliktów, walki w terenie zabudowanym, na małej przestrzeni itp. itd. ...

Jeszcze nie, ale już niedługo: Battlefield: Bad Company 2.

Tylko przestrzenie większe, ale to akurat też zaleta BC2.

 

hmm bad company nie pokonal cod4 wiec bad company 2 pewnie tez nie pokona mw2. chociarz imo to kwestia gustu czy sie woli pojazdy i rozwalanie scian czy wiecej trybow gry i bardziej dynamiczna rozgrywke (bo mniejszy teren wiec nie trzeba biec calej mapy bo twoj team ukradl wszystkie srodki transportu i nie chcial zaczekac az inni wsiada)

Odnośnik do komentarza

Takie pytanie: co daje wersja PRO perka "zwinne ręce" (czy jakoś tak, chodzi o szybsze przeładowanie broni). Bo ktoś przetłumaczył to jako szybsze APS (lub podobnie). Aha, i jeszcze nie do końca rozumiem perk "padlinożerca".

wersja pro dodaje szybsze celowanie (przejscie z biodra na celownik pewnie)

 

a padlinożerca uzupelnia ci naboje i granaty za kazdym razem jak zdepczesz jakiegos trupa.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

"padlinożerca" :) Zapewne chodzi o perk Scavenger. Mozesz podnosic amunicje po wrogach (nie wazne czy mieli ta sama bron co ty). Wersja PRO daje jeszcze wiecej amunicji. A Sleight of Hand (Zwinne Rece) Przyspiesza przeladowanie , a w wersji PRO Przyspiesza podnoszenie broni do celowania (najlepsze dla LMG). Bardzo przydatne perki.

 

Fotki wszystkich map w multiplayer jesli sie komus przydadza :)

http://rapidshare.com/files/306521322/Modern_Warfare_2_Multiplayer_Maps.rar

Edytowane przez SZKD
Odnośnik do komentarza

Mozna grac na europejskich serwerach. Sam mam wersje US.

A co do pada, to Dual Shock to mistrzostwo swiata :)

Musisz sie jedynie przestawic, bo lewy kciuk bedzie w innym miejscu i bedziesz strzelal (RB ,a nie RT z XO) :)

Dzięki.:)

 

 

 

Pad od xboxa jest lepszy, jak dla mnie ...

Strzelanie RT czyli R2 na ps3 ? Nie polecam.

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza

Mozna grac na europejskich serwerach. Sam mam wersje US.

A co do pada, to Dual Shock to mistrzostwo swiata :)

Musisz sie jedynie przestawic, bo lewy kciuk bedzie w innym miejscu i bedziesz strzelal (RB ,a nie RT z XO) :)

Dzięki.:)

 

 

 

Pad od xboxa jest lepszy, jak dla mnie ...

Strzelanie RT czyli R2 na ps3 ? Nie polecam.

 

A dlaczego nie polecasz?Na 360 grałem RT/R2 i grało sie rewelacyjnie.

Odnośnik do komentarza

Mozna grac na europejskich serwerach. Sam mam wersje US.

A co do pada, to Dual Shock to mistrzostwo swiata :)

Musisz sie jedynie przestawic, bo lewy kciuk bedzie w innym miejscu i bedziesz strzelal (RB ,a nie RT z XO) :)

Dzięki.:)

 

 

 

Pad od xboxa jest lepszy, jak dla mnie ...

Strzelanie RT czyli R2 na ps3 ? Nie polecam.

 

A dlaczego nie polecasz?Na 360 grałem RT/R2 i grało sie rewelacyjnie.

Rozegrasz kilka meczy na spustach z DS3 to zobaczysz. ;p

Odnośnik do komentarza

Eee tam...to tylko kwestia przyzwyczajenia...jak zwykle zresztą ;)

Nie zgadzam się, od ponad roku grałem na dual shocku, ostatnio kupiłem pada do pc - pograłem troche w Gearsy, demko L4D2 i w tym tygodniu kupiłem Borderlands PC i padem od 360 gra mi się lepiej.

Oczywiście na padzie od PlayStation również gra się świetnie, choć gdybym miał wybierać postawiłbym na sprzęt od MS. Tak czy inaczej może zostawmy temat padów i wróćmy od Mw2.

Mówicie, że ludzie wymiatają ? Jak możecie to porównać do Battefielda 1943 ? Poziom umiejętności podobny, czy wyższy ? Bo z K2 ciężko porównać bo tam sterowanie, a raczej celowanie jest całkowicie inne. ;p

Odnośnik do komentarza

 co do narzekania na grafike: chyba gt orzeklo ze jest to najladniejsza gra multiplatformowa

 

 

 

 

Pokaż mi leszpe multi w realiach współczesnych konfliktów, walki w terenie zabudowanym, na małej przestrzeni itp. itd. ...

Jeszcze nie, ale już niedługo: Battlefield: Bad Company 2.

Tylko przestrzenie większe, ale to akurat też zaleta BC2.

 

hmm bad company nie pokonal cod4 wiec bad company 2 pewnie tez nie pokona mw2. chociarz imo to kwestia gustu czy sie woli pojazdy i rozwalanie scian czy wiecej trybow gry i bardziej dynamiczna rozgrywke (bo mniejszy teren wiec nie trzeba biec calej mapy bo twoj team ukradl wszystkie srodki transportu i nie chcial zaczekac az inni wsiada)

 

 

yyy w jakim znaczeniu Battlefield Bad Company nie pokonał MW? Jak ktoś lubi wojenki na dużej przestrzeni to wybierze BFBC a jeżeli nie to MW, ja wole i napewno kupie BFBC2, dlatego że nie będzie sie biegać jak poparzonym w wszystkie strony, no i co najważniejsze nie będzie kamperów(chyba wiadomo dlaczego) jak w MW2 :P

Edytowane przez Merson
Odnośnik do komentarza

Kampania skończona 6:34 na normalu, minus jakaś godzinka przerw na szlugi. Kampania na maksa przebajerowana, patriotyczna, amerykańska, patosowa, krótko mówiąc obrzydliwa. Pewno Michael Bay stał za nią. Niektóre misje scenerią rzeczywiście przypominają te z Resistance 2. Bez dwóch zdań gorsza niż ta z Cod4, bez porównania. Szczerze mówiąc to nawet bardziej mi się podobała ta z WaW. Szkoda tylko tak świetnej muzyki Zimmera.

 

No i świetna długość singla 5 godzin...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...