Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi kreskami to żaden farmazon. Proponowałbym się nimi nie sugerować, lagi są n 2,3 i 4 kreskach. Miałem 1Mbit i chodziło mi tak samo jak obecnie na 15Mbit i teoretycznie pingu 16 chociaż w grze zawsze ping mam 100.

Najlepiej sprawdzić połączenie rzucając granat i wtedy będzie wiadomo czy warto grać czy nie.

Odnośnik do komentarza

dziś widziałem super oferte w Tesco Kalisz. MW2 na ps3 za jedyna 239 zl.

 

Byłem tam właśnie w zeszłą sobotę sprawdzić czy jest jeszcze MW2 w tej promocyjnej cenie. Gra nie była wystawiona, więc zapytałem obsługi i powiedział, że pójdzie sprawdzić. Po chwili wraca i niesie pudełeczka z grą informując za razem, że cena już powróciła do tej "standardowej". W MM po drugiej stronie ulicy to samo. Za to we wrocku można było już dopaść grę w rozsądnej cenie xP

Odnośnik do komentarza

Witam, czy celownik holograficzny rozni sie czyms od laserowego poza stylistyka kropki i obudowy? No i czy u Was tez tak szumi w headsecie?

 

Różnią się tylko stylistyką. Jak już wybierać celownik to tak jak Litwin25 pisze, laserowy i nic więcej - przejrzyście i dokładnie (chyba, że przeciwnicy puszczą impuls xP). Co do szumu to miałem podobnie. Wystarczyło zmienić czułość w ustawieniach akcesoriów na 1 lub 2.

Odnośnik do komentarza

Wsparcie powietrzne wprowadza chore nawyki. Wystarczy wychwycić komunikat o "(...) inbound" i już 3/4 drużyny sięga stingery i inne wyrzutnie. Już niedługo zacznę się łapać na ucieczce do najbliższego budynku jak z Michałkowa będzie leciał kolejny samolot albo helikopter xP.

 

 

To raczej normalne. Chyba nie powinni stać jak słupy i czekać aż ich samolot rozwali, skoro mogą go zestrzelić? Po coś te wyrzutnie są, chociaż ja i tak wolę glocka.

 

 

Odnośnik do komentarza

 

Jak ktoś z mojej drużyny zdobywa AC130 to skupiam swoją uwagę na nieziemskiej destrukcji. Potrafi to skutecznie odwrócić uwagę, no i ten dźwięk nadlatującego pocisku... mniam xD

czemu z twojej? jak z przeciwnika to juz nie mniam?

 

ac130 jeszcze nie jest taki straszny, 2 stingery i po sprawie. strzelec smiglowca to dopiero przesada, zabija to z taka predkoscia ze po respawnie mozna nie zdarzyc zmienic na stinger co dopiero z niego namierzyc.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak od nas ktoś zdobywa AC130 to siadam wygodnie i oglądam spektakl, jak ktoś zdobędzie z przeciwników to od razu stingera sięgam. Proste. Ciężko podziwiać akcję kiedy pociski lecą w naszym kierunku xP

 

Na strzelca śmigłowca zmieniam od razu klasę na "rogala" (zboczenie z wow'a xP) ze stingerem i również szybko ginie. No chyba, że ma sokoli wzrok.

Edytowane przez -Sora-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...