Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzę - grę masz, na grze się znasz (klan w podpisie), a jednocześnie nie możesz sobie dać rady z jakimiś młotkami z czujnikami pulsu + M4A1.

 

A tacy byli przecież też w COD4MW1, COD5 i są też tu. Włączasz perka zimnokrwistego i ninja i posprzątane. I o co tyle jadu na tą grę?

Niestety nie grałem w MW1 i COD5 więc nie mam porównania i nie wypowiadam się na temat poprzednich odsłon tej serii. Oczekiwałem dobrej, taktycznej i zbalansowanej strzelanki z za(pipi)istym wsparciem online.

A co dostałem? Jaki jest tryb multi każdy widzi...party i wyszukiwanie meczy lepiej w U2: AT działało niż tutaj...

Miło natomiast zaskoczył mnie single player i spec ops mode.

A z tymi perkami to takie teoretyczne gadanie, weź to, weź tamto i po problemie...tyle że po coś te inne perki są? Na dodatek bieganie z RPG na plecach jakoś średnio mi się uśmiecha, jeszcze bardziej widoczny przez to jestem dla kamperów. Po drugie broń krótka częściej się przydaje bo jak to gra nas uczy na samym wstępie, szybciej zmienisz broń na zapasową niż przeładujesz.....

Co do kamperów to w miarę sobie z nimi radzę ale jak już ktoś mądrze tutaj zauważył....często w ferworze walki takiego gościa nie wyczaisz a on Cię odstrzeli. No i co z tego że uda się załatwić 2-3 kolesi przy otwartej wymianie ognia jak ten czwarty który siedzi w krzakach bądź w jakimś rogu od razu Cię/Was odstrzeli.

Jedyne co jeszcze może uratować tą grę to jakiś większy pacz który miał / ma się ukazać, ale cudów na kiju to bym się nie spodziewał....

Edytowane przez rydziu87
Odnośnik do komentarza

Snajper nie był kamperem w MW1 gdy broń zapasowa to był pistolecik i miał na ogół przerąbane w starciu z piechotą,taka a nei inna gra w jego wykonaniu była wymuszona jego uzbrojeniem

mhm a ze w mw1 3/4 snajperow bralo perk ktory pozwalal im nosic 2 glowne bronie i brali op p90 zamiast pistoletow (ktore takie zle nie byly) to juz nie slyszelismy czy nie pamietamy?

 

 

a kolesie olewajacy cel gry (w s&d itp) tez byli i beda zawsze, czy to lataja za fragami zamiast pilnowac podlozonej bomby (pospolite w cs), czy to kampia do konca rundy bo licza ze przeciwnik sie znudzi i zacznie biegac jak debil, to bylo zawsze i nic na to sie nie poradzi. mw2 nie jest pod tym wzgledem jakies szczegolnie gorsze od reszty

 

 

Odnośnik do komentarza

Tak tylko że brali inną broń, a mieli kamuflaż snipera czyli łatwiej mogli kampić w trawie.

Po za tym nie rozumiem tego argumentu "gram przeciwko kamperom i gra jest bee", nie można sobie poradzić z kamperami to wychodzi się i zmienia lobby.

Ktoś inny mówi że mu się nie podoba noszenie rpg na plecach, ale jednoczesnie nie chce być jechanym przez harriery. Po to można zmieniać klase, jak się zginie od nalotu aby to zestrzelić, a potem można wrócić to innej klasy. Skoro giniesz od harriera (czyli nie masz killstreak) to i tak możesz zmienić na coś co ma stingera i zestrzelić samoloty. Nikt ci nie każe biegać tylko i wyłącznie jedną klasą.

Tak samo argument, że jest masa kamperów z HBS i M4. A to nie można stworzyć klasy anty-kamper? Ninja+HBS+tłumik+killcam i polujesz na kamperów, naprawde po to dali tyle perków, borni i dodatków by coś samemu wykombinować i znaleść sposób na każdy build.

Odnośnik do komentarza

niewidzialnosc to oni tracili po pierwszym fragu bo juz bylo wiadomo skad oni strzelaja. snajpowanie nie polega na niewidzialnosci ale na zajeciu pozycji snajperskiej z dobra widocznoscia na strategiczny punkt z bronia dalekiego zasiegu i zabijaniu z odleglosci zanim inni to zrobia wykorzystujac naturalna oslone miejsca. element zaskoczenia gra tutaj niewielka role bo szybko sie go traci. nawet jesli mieli niewidzialnosc dla radaru kazdy pro wiedzial jakie sa sniping positions na mapie i odruchowo je sprawdzal wiec im to przewagi nie dawalo, a bez tej niewidzialnosci to i tak byli widoczni dla przeciwnika jako kropka znajdujaca sie poza granica radaru.

 

jakos biegalem bez tej niewidzialnosci i bylem jedna snajperke od gold dragunova wiec raczej problemow ze snajpieniem nie mialem. (a ze kazdy snajper jest chu.jem to nie ma co sie spierac :P)

 

 

Odnośnik do komentarza

Najpierw piszesz ze zajmowali dobre pozycje i dlatego mogli bez anty radaru wymiatać a później ze i tak większość wiedziała skad strzelają,więc szans nie mieli.Zajmowanie pozycji to jedno,dwa to bycie niewidzialnym na dla radaru aby zminimalizować potencjalne wykrycie.Bycie snajperem to coś więcej niz tylko kamuflaż i długa broń,to przede wszystkim cierpliwość i nie raz przepuszczenie jednej osoby by móc upolować za chwile dwie.Gattz uważaj sobie co chcesz,nie interesuje mnie to,masz inne zdanie i luzik ale nie staraj się mi udowodnić ze twoja wersja jest jedyną prawdziwą.

Odnośnik do komentarza

Najpierw piszesz ze zajmowali dobre pozycje i dlatego mogli bez anty radaru wymiatać a później ze i tak większość wiedziała skad strzelają,więc szans nie mieli.

raczej pisze ze zajmowali pozycje i dlatego nie potrzebowali radaru a pozniej ze i tak wiekszosc wiedziala ze tam beda wiec niewidzialnosc nic im by nie dala. szanse mieli jak najbardziej i to za duze:D

Odnośnik do komentarza

mam pytanko: czy da radę grać w trybie co-op na 2 TV z jedną konsolą? przez ten podział ekranu praktycznie g*wno widać, trzeba sie przysuwać do TV, a tak można by normalnie pograć. dało by się to jakoś zrobić? czy musowo trzeba mieć 2 konsole i 2 gry?

albo czy da się grać na linii konsola - pc?

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza

mam pytanko: czy da radę grać w trybie co-op na 2 TV z jedną konsolą? przez ten podział ekranu praktycznie g*wno widać, trzeba sie przysuwać do TV, a tak można by normalnie pograć. dało by się to jakoś zrobić? czy musowo trzeba mieć 2 konsole i 2 gry?

albo czy da się grać na linii konsola - pc?

 

Nie da sie. Mozna grac TYLKO Split Screen, Online lub LAN. Innych opcji nie ma. Zawsze mozesz zmienic TV na wiekszy :) MW2 nie obsluguje X platform, wiec na PS3 pograsz tylko z tymi, co maja PS3 pod TV :) Jest kilka tytulow na ktorych mozna grac konsola VS PC, ale MW2 sie nie zalapal...a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Co się dzieje z tą grą od paru dni? Nie mogę dołączyć do nikogo, ani nawet jak przyjmuję zaproszenie to nie działa. Wywala że serwer pełny, albo że nie mozna połączyć z hostem. Wcześniej tak nie było i do tych osób do których próbuję wejść, moglem to spokojnie uczynić. Co znowu popsuły te dupki z IW.

Odnośnik do komentarza

Dzieki, to dziala.

 

Pogralem troche dluzej w Modern Warfare 2 i jestem mile zaskoczony. Niektore misje to standard, ale jest kilka , ktore przeżuwają konurencje i stawiaja dzielo Infinity Ward na tronie gier FPS! W dodatku grafika zamiata, a animacja postaci to klasa sama w sobie.

 

Smiesza mnie gracze, ktorzy za przylad najwiekszego zawodu roku 2009 podaja MW2. Ja osbiscie nie gralem jeszcze w bardziej wciagajaca strzelanke na konsolach, w dodatku tak dopracowana, a dodam tylko, ze mialem juz do czynienia z czolowka gier FPS na PS3.

 

Zestaw nowych misji do CoD4? Mozna i w takim kontekscie odbierac MW2, jednak prawda jest taka, ze poprawiono grafike, dodano Spec Ops i ulepszono multi. Jak dla mnie jest to swietny sequel, a takze jedna z najlepszych gier roku 2009!

Odnośnik do komentarza

Największy zawód bo każdy spodziewał sie ze MW2 to będzie taki siarczysty kop pod względem grafiki i miodności jak MW1 w tamtym czasie.

Smutna prawda :(

 

ja np sie nie spodzewalem, liczylem bardziej na taki sam fun jak multi w 1. I na tym sie najwiecej roczarowałem. Chociaż graficznie to tez bylo wyzwanie dla twórców.

A skoro juz napisałęm to napisze o moim "nawróceniu" na MW2. NIe, nie jestem MW2entuzjastą i nigdy nie bede, ale zmienilem podejscie, porzucilem tryb HC bo to sie mijało z celem, wziąłem w łapy LKM, wyłączyłem w głowie zmysł taktyczny [przełączyłem na fraghunter] i gram na normalu :) Zdecydowanie lepsze wyiniki osiągam hehe, o dziwno wcale nie kampie, no chyba ze snajperem, bo nim tez zacząłem grac :happy: od taka odmóżdżona symulacja superkomando, do tego ta gra stworzona wiec teraz gra sie lepiej. Nie bluzgam juz tak na halikoptery wzywane co chwila czy naloty spadające gesto i perki rodem z s-f. Nawet stwierdzam ze na normalu jest mniej ludzi pochowanych w ku*widołkach, tylko wiecej ciotek z akimbo i GL, tym to sie nie zhańbię.. I tak jakoś sie gra, byle do marca..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...