Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Daj spokój Litwin, redun. wie swoje i to jego jest dobre bo jest jego :) ja zarzucam czytanie tego tematu gdyz juz wystawilem mw2 na sprzedaz, ktos ten crap i tak kupi w dobrej cenie :wink: a ja bede mogl kampic tak samo w tym chaosie co jest taki sam tylko ze zupelnie inny :teehee: grunt ze kazdy dostał gra ktora mu pasi i basta - taka konkluzja.

 

ps. BTW. krol jest jeden i nie jest nim beta BC2 :)... to ja bym powiedział ze demo BC2, tak zeby nie bylo nieścisłości, a moze ty gralesz jeszcze w bete? Dobrze wiedziec w co sie gra, a zarzucales ludziom ze "naogladali sie filmikow na YT, albo gre u kolegi widzieli i myslą ze sie znają"... szkoda.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Spoko chłopaki, nie napinajcie się bo Wam żyłka pęknie ;)

 

Nie piszę, że MW2 to jakieś boskie cudo, tylko, że trochę przesady jest w jego krytyce, bo inne gry mają te same cechy. humanno ja tez swoją MW2 wystawiłem na sprzedaż na alledrogo i nikt nie wziął za 120 pln. Pewnie wszyscy już na BC2 czekają (wcześniej pisałem o demku, nie o becie - mój błąd).

 

Nie tylko w Favelli, w każdym miejscu jak nie grasz w odpowiednim trybie to wszyscy się respawnują cały czas.

Odnośnik do komentarza

Wreszcie udalo mi sie przejsc te Favele - prze(pipi)ana sprawa, bo jak sie idzie za wolno to wrogowie ciebie otaczaja i zabijaja, a z kolei jak za szybko, to sie odrazu dostaje kulke w leb od kolesia za winklem / na dachu.

Chociaz ma to taki swoj urok - dzieki temu tworcy zmuszaja gracza do dynamicznej, ale przemyslanej gry. A jaka satysfakcja po ukonczeniu :D

A moment, kiedy sie ucieka po dachach......CUDO !

Nastepny ostry motyw mialem dzisiaj w misji, kiedy trzeba bylo dobiec na czas do lodzi podwodnej - (pipi)icy dostawalem niesamowitej. 2min na takie cos o.O Te checkpointy jakos dziwnie poustawiane byly - przez dany moment przechodzilem wielokrotnie i nie bylo checkpointa, dopiero po xxxxxxxxx probie sie zalaczyl. Niestety nie na wiele to pomoglo, bo dalej bylem zaciety, tyle ze w innym miejscu :P No, ale naszczescie w koncu sie udalo.

 

Jesli chodzi o multi - nigdy nie bylem fanem multi w codzie (uwazalem je najwyzej za dobre), ale zawsze lubilem sobie popykac (zarowno w MW, jak i WaW, kiedy je jeszcze mialem). W MW2 multi jakos bardziej mnie wciagnelo niz w innych czesciach. W zasadzie nie widze powodu do narzekan - jak dla mnie bdb.

Te mutli to jak film Rambo - fajnie, przyjemne, nic niesamowitego, ale wciaga.

Obiektywnie rzecz biorac (z mojego punktu widzenia) multi w Bad Company 2 jest lepsze, aczkolwiek w tym momencie lepiej mnie bawi MW2 (najprawdopodobniej dlatego, bo w bete BC2 naparzalem prawie ze do oporu, wiec MW2 stanowi dla mnie jakas odmiane, nowosc :P).

 

Podsumowujac (jako generalny sceptyk CoDowy) - single miazdy jajca (ucieczka po dachach na favelach, cicha misja na biegunie / whatever, misja snajperska z Pricem, a multi jest naprawde fajny.

 

Moje nadspodziewanie pozytywne odczucia najprawdopodobniej sa podyktowane tym, ze na gierke w ogole nie czekalem, nie wiazalem zadnych nadziei, a moze wrecz bylem nastawiony sceptycznie (szczegolnie po czytaniu coponiektorych opinii) no i dodatkowo tym, ze w ostatnim czasie sporo gralem w gry action adventure / slashery (Bayo, GoW), wiec byla to dla mnie odmiana.

 

Jesli chodzi o grafike, to prezentuje wyzszy poziom niz w World at War - w ruchu prezentuje sie calkiem ladnie (jednakze sa gorsze momenty - chociazby ta mapa w multi z okopami wsrod krzewow, wyglada ona wprost tragicznie).

Poki co gre oceniam na 9/10 lub 9-/10. Naprawde polecam.

 

A dla wszystkich czytajacych moj post mam jedna rade - nie ma co sie napalac na gierki ani wiazac z nimi nadziei. Im wieksze czlowiek ma oczekiwania, tym wieksze prawdopodobienstwo ze sie zawiedzie.

Odnośnik do komentarza

A więc próbowaliśmy ze znajomym zagrać w spec ops MW2 przez internet. Pierwsza przeszkoda - nie mogliśmy się spotkać w lobby. Szybkie wyłączenie firewalla na ruterze i działa. Druga sprawa - odpalamy grę i mega lagi, niegrywalne. Przekierowujemy wszystkie porty na konsole podane na stronie z supportem Activision i cały czas to samo. Dodajemy IP konsoli do DMZ rutera - to samo. Zna ktoś receptę na niegrywalne przez lagi spec ops MW2? Dodam jeszcze, że z żadną grą na PSN nie miałem takich przygód.

Edytowane przez doomny
Odnośnik do komentarza

A więc próbowaliśmy ze znajomym zagrać w spec ops MW2 przez internet. Pierwsza przeszkoda - nie mogliśmy się spotkać w lobby. Szybkie wyłączenie firewalla na ruterze i działa. Druga sprawa - odpalamy grę i mega lagi, niegrywalne. Przekierowujemy wszystkie porty na konsole podane na stronie z supportem Activision i cały czas to samo. Dodajemy IP konsoli do DMZ rutera - to samo. Zna ktoś receptę na niegrywalne przez lagi spec ops MW2? Dodam jeszcze, że z żadną grą na PSN nie miałem takich przygód.

 

A jakie macie lacze (download/upload) ?

Odnośnik do komentarza

Ustawine KSy mam''predator, pawe low i strzelec smigowca '' czasami mam tak ze gdy puszcze pew lowa zrobi mi 2 kilssy nie dostaje strzelca ma ktos tak??? Do ludzi ktorzy mowia ze Mw2 jest bardziej skillowe niz BF sa porostu w duzym bledzie mowie to ja FAN MW2 :P

 

 

 

 

Wie ktos moze jak robic ten glitch za 8killsow ze non stop paczki spadaja???

Edytowane przez Bumblebee_PL
Odnośnik do komentarza

Jesli ktos dalej uwaza ze Modern Warfare jest najlepsza strzealanina jaka kiedykolwiek pojawiła sie na konsole to sie grubo myli....to teraz najbardziej zglichowana gra na swiecie....zobaczcie sami...modern warfare to (pipi) i własnie sie skonczyło....http://www.glitcher.net/news.php?news_id=124

ok gdzie sa te glitche? bo pokazales w tym linku to ze mozliwe jest cheatowanie za pomoca modow na pc i x360 ale glitchy nie widze (moze mam jakas inna definicje). na x360 juz byla jakas fala cheaterow ktorzy mieli nieskonczone ammo itp ale na ps3 cos takiego nigdy nie dotarlo. wiec sorki ale jeszcze sie nie skonczylo, skonczy sie w momencie gdy servery beda wygladac tak jak na tym filmiku a IW powie ze nie ma zamiaru tego naprawiac co jak narazie nie nastapilo i dalej moge sie dobrze bawic.

Odnośnik do komentarza

Trzeba miec przerobionego xboxa i zmodowana gre...tak jak kiedys ludzie zrobili z gow 2...filmik jest z wersji na x360...Previously I posted an article showing some new PC hacks that had surfaced allowing some really devastating power through online play. At the time the hacks were for the PC only. I had mentioned for console owners to expect the mods to reach them really soon. That time has finally come....dwa ostatnie zdania to potwierdzaja i komentarze co to tego filmiki na tamtej stronie...

 

Juz o tym pisza na wiekszosci stronach poswieconych grom...http://http://www.product-reviews.net/2010/02/18/modern-warfare-2-god-mode-appears-on-xbox-360-endless-problems-for-iw/

 

http://www.neoseeker.com/news/13168-modern-warfare-2-patch-brings-god-mode-to-xbox-360/

 

http://www.ps3news.com/General-Off-Topic/video-modern-warfare-2-gets-god-mode-and-more-glitches/

http://www.analoghype.com/2010/02/god-mode-and-more-glitch-its-way-to-modern-warfare-2/

Edytowane przez Grigori
nie piszemy post pod własnym postem; od tego jest przycisk 'edycja'
Odnośnik do komentarza

MW2 to jak dla mnie porażka. Wytrzymałem z tą grą ponad miesiąc i sprzedałem, bo mój poziom frustracji i znudzenia był za wysoki. Wybrałem zdrowie psychiczne. :teehee:

COD4 był zdecydowanie lepszy. Zarówno single jak i multi wymiatały. Robiąc MW2 zmarnowali singla i przekombinowali multi. Myślałem, że jak kupię produkt od Infinity Ward to będę usatysfakcjonowany w stu procentach. Myliłem się. Tym razem poszli na kasę i tyle.

Naprawdę liczę na następnego COD, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że nareszcie odwiedzimy Vietnam. :woot: Liczę na wspaniały Vietnamski klimat, M60 i zapach napalmu o poranku! Treyarch nie zmarnuj kolejnego COD'a!

Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Owszem gra na publikach jest totalnie skopana. Nie ma za bardzo sensu tak grać. Jednak na zasadach ligi ESL prywatne mecze robią z tej gry jeden z najlepszych sieciowych FPS'ów. MW2 ma świetny system perków i najlepsze mapy jakie kiedykolwiek miał sieciowy FPS. Bynajmniej dla mnie. Jednak to i tak nie usprawiedliwia masy glitch'ów i faktu że jedynie w grupie znajomych na określonych zasadach da się pograć przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

To teraz Treyarch jest cacy, a IW be :)

 

żałosne, możecie nie trolować tematu? Jak dla was ta gra to takie (pipi) to po co wchodzicie w ten wątek Trole. grajcie dalej w COD4 jak się podoba i tyle. Zdanie looserów z multi g.. obchodzi tych co dalej w to grają.

Przypominam tobie, że to jest forum, gdzie KAŻDY ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Jeżeli tobie to nie pasuje, może to ty nie powinieneś tutaj zaglądać?

Odnośnik do komentarza

To teraz Treyarch jest cacy, a IW be :)

 

żałosne, możecie nie trolować tematu? Jak dla was ta gra to takie (pipi) to po co wchodzicie w ten wątek Trole. grajcie dalej w COD4 jak się podoba i tyle. Zdanie looserów z multi g.. obchodzi tych co dalej w to grają.

Przypominam tobie, że to jest forum, gdzie KAŻDY ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Jeżeli tobie to nie pasuje, może to ty nie powinieneś tutaj zaglądać?

 

Przypominam Tobie, że sytuacja, gdzie ktoś przypadkiem wpada na wątek, który go nie dotyczy i dopisuje bzdety, które drażnią ludzi, którzy np. w grę grają i im się bardzo podoba to trolowanie. Tak więc jeżeli Tobie trolowanie wydaje się czymś normalnym to polecam onet.pl.

Każdy już wie, bo mu to piszecie po raz 100, że dla Was gra jest do dupy - tak więc żegnam idźcie pisac posty w wątkach, gier, któe Wam leżą. Obiecuję, że nikt z grających w MW2 nie będzie za wami łąził po forum, żeby wytykać, że gra nie ma prawa się wam podobać.

 

Capito?wielgachny obrazek

Edytowane przez Grigori
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...