Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

To teraz Treyarch jest cacy, a IW be :)

 

żałosne, możecie nie trolować tematu? Jak dla was ta gra to takie (pipi) to po co wchodzicie w ten wątek Trole. grajcie dalej w COD4 jak się podoba i tyle. Zdanie looserów z multi g.. obchodzi tych co dalej w to grają.

Przypominam tobie, że to jest forum, gdzie KAŻDY ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Jeżeli tobie to nie pasuje, może to ty nie powinieneś tutaj zaglądać?

 

Przypominam Tobie, że sytuacja, gdzie ktoś przypadkiem wpada na wątek, który go nie dotyczy i dopisuje bzdety, które drażnią ludzi, którzy np. w grę grają i im się bardzo podoba to trolowanie. Tak więc jeżeli Tobie trolowanie wydaje się czymś normalnym to polecam onet.pl.

Każdy już wie, bo mu to piszecie po raz 100, że dla Was gra jest do dupy - tak więc żegnam idźcie pisac posty w wątkach, gier, któe Wam leżą. Obiecuję, że nikt z grających w MW2 nie będzie za wami łąził po forum, żeby wytykać, że gra nie ma prawa się wam podobać.

 

Capito?wielgachny obrazek

 

 

To forum o pc ?

Odnośnik do komentarza

Z tego co kiedyś widziałem to są goście, którzy biorą udział w tych konkursach na najlepszy killcam. Ogólnie cały czas grają i jednocześnie nagrywają filmiki. :)

 

Ostatnio tego pełno się robi w różnych grach.

 

To jakoś tak działa, że TV podłączają do karty telewizyjnej. No i oczywiście pewnie przez takie numery grę można znienawidzić ;). Na szczęście jest ich mało.

Odnośnik do komentarza

jaka jest najlepsza snajperka i dlaczego?

 

barett wydaje sie mocarną armata ale jakoś gdy jej używalem to wiele razy zdażyło mi sie nie zabić jednym strzałem, za to intervention o wiele częśćiej zabija jednym (gdy nie trafie w głowe)

o co chodzi? :P

 

pozostalych 2 jeszcze nie nie odblokowalem wiec nie mialem okazji sprawdzic

 

ktora jest najlepsza?

Odnośnik do komentarza

stara madrosc ktora poznalem w counter strike glosi ze najlepsza jest ta z ktorej najwiecej zabijasz.

 

ja tam uzywam intervention na normal bo mi najbardziej przypadla do gustu i tez mam wrazenie ze jakos ma wieksza moc niz inne (jak jestem w formie to bez mocy obalajacej, jak z forma slabo to z) i m21 ebr na hardcore bo tam zabija 1 strzalem bez mocy obalajacy nawet z tlumikiem. no i ofc z fmj

 

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie najlepsza jest baretta = gram z FMJ (tylko) bez żadnych celowników optycznych itp. (dobiłem z nią do 1 prestiżu) Możesz połączyć to jeszcze ze Stopping Power. Wtedy broń ma największą moc. Ale nie spodziewaj się fraga jak trafisz kogoś w nogi czy brzuch. Fraga masz zawsze jak trafisz powyżej linii brzucha. Ja staram się robić Heady, ale jak nie ma czasu to celuję w punkt poniżej szyi (tam gdzie klatka piersiowa jest najszersza). Wtedy masz 99% pewności, że jeden strzał załatwia sprawę.

 

Tak czy inaczej ta baretta z gry ma się nijak do baretty w rzeczywistości (to armata, z którą nie pobiegasz + ma bardzo długi zasięg)

 

Najsłabsza jest M21 EBR, ale jak się w nią wgrasz to możesz szybko strzelić drugi raz (ma bardzo mały odrzut).

Odnośnik do komentarza

dzięki za odp na temat snajperki

 

 

mam jeszcze jedno pytanie z zupełnie innej beczki

są jakieś problemy gdy mamy polską wersje? problemy w stylu takich jakie mial fallout3 (polska wersja chyba nie obsluguje dodatków, ma problem z patchowaniem? cos tego typu)

 

ogolnie i tak wole angielską, ale też nie chce mi sie jej szukać wiec kupie co bedzie pod reką bo na szczescie głosy sa orginalne

Odnośnik do komentarza

Barrett M82A1 - samopowtarzalny wielkokalibrowy karabin wyborowy.

Beretta 92 - włoski pistolet samopowtarzalny.

Coś ci się nazwy pomieszały...

 

 

Gdzie mi się pomieszały, przecież pisałem cały czas o barett - to a dodaję, żeby gładko słowo wypowiedzieć :)

 

Tak czy inaczej ta snajperka jest fajnie pokazana w akcji w Hurt locker

http://www.youtube.com/watch?v=XEgYrjH_xNw

 

A w grze biega się z nią jak z patykiem :)

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

swoja drogą

jak by ktoś chciał pograć na multi to jestem chetny, moj id to YanoPL

 

 

swoja droga mysalem ze gra z polakami jest fajna ale nie ze wszystkimi, wczoraj trafilem na typa ktory dosłownei caly czas rzucał (pipi)mi i (pipi)ami i pedałami, przy kazdej okazji, jak zabił, jak zdechł, jak ktos spotkał itp szczerze mowiac przez chwile mi to obrzydzlio gre, dobrze ze da sie wyciszać ludzi (chociaż najgorsi są ci co im deadsety trzeszczą i bez przerwy słychac jakieś szumy i trzaski ktore zaklucaja dzwieki z gry)

Odnośnik do komentarza

swoja drogą

jak by ktoś chciał pograć na multi to jestem chetny, moj id to YanoPL

 

 

swoja droga mysalem ze gra z polakami jest fajna ale nie ze wszystkimi, wczoraj trafilem na typa ktory dosłownei caly czas rzucał (pipi)mi i (pipi)ami i pedałami, przy kazdej okazji, jak zabił, jak zdechł, jak ktos spotkał itp szczerze mowiac przez chwile mi to obrzydzlio gre, dobrze ze da sie wyciszać ludzi (chociaż najgorsi są ci co im deadsety trzeszczą i bez przerwy słychac jakieś szumy i trzaski ktore zaklucaja dzwieki z gry)

 

Dzisiaj gralem z gosciem z PL ktory mial ( jak sie pozniej okazalo ) remont w domu.

Dzwiek wiertarki, napierdzielania mlotkiem i jego siarczyste k...y i h..e kiedy go zabili - mute. Ja mam tak, ze jak u kogos sa jakies szumy czy tez trzeszczy w sluchawce to zawze daje mute (inaczej ciezko wychwycic odglosy z gry ). W opcjach mozna tez wyciszyc glosnosc rozmowcy.

A jak chcesz pograc w multi to wbij na ps3liga.pl ;) napewno znajda sie chetni.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

1. Czy w Spec-Ops w trybie coop mozna grac z przypadkowymi graczami, czy tylko z zaproszonymi ?

2. W single, w kazdym levelu sa respawny wrogow?

3. Ktos chetny do pomocy w Spec-Ops na veteranie? Moj nick: konstant

 

ps. Ogolnie, trudna jest platynka w MW2 ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...