Skocz do zawartości

Call of Duty: Modern Warfare 2


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę dobra gra ale bardzo irytująca. Singiel w 1 wieczór ... to smutne, ale na więcej tak intensywnych wrażeń chyba już nie miałem siły(po za tym ciągnęło do multi). Ocena grafy w Extremie to pomyłka(owszem multi nie daje po gałach ale w singlu często moja mina wyglądała tak O_o). O multi wszystko już zostało napisane więc napomknę tylko o tragicznym balansie(koleś zabił mnie wczoraj karabinkiem 1 strzałem w stopę wtf?! nie byłem podgrzany oczywiście) oraz melee, które psuje całą gre. A tak zupełnie na marginesie wczoraj grałem z grupą polaków i weszło 3 kolesi z POL. Rozumiem, że ktoś może być dobry ale afiszowanie się tym jak by się było mistrzem świata przynajmniej jest co najmniej żałosne.(oczywiście nie uogólniam zdania co do wszystkich członków klanu). (pipi) husaria weszła chować się kto może!

Odnośnik do komentarza

pamietam jakiegos kolesia z tagiem POL, wszedl do dominacji i latal z maratonem, waga lekka i komandosem i jechal tylko z noza. staty nie powiem mial niezle (jakies 43-11) ale zapomnial chyba ze tam sie nie gra na fragi tylko jakies flagi lapie. mielismy z niego niezly ubaw bo do ktorego teamu trafial zawsze przegrywal no ale tak to jest jak sie ma jedna osobe straty bo bedzie jak oszolom biegac za fragami.

Odnośnik do komentarza

tak się gra w MW2 :D

 

porażka....

nice. gram w domination codziennie po kilka godzin i jeszcze nie spotkalem tego buildu a jesli spotkalem to nie zauwazylem bo nie robil. 

 

imho po prostu nie jest to tak gamebreaking jak on to maluje i nie masz co tworzyc teori ze "tak sie gra" bo tak sie nie gra.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Musisz dobić do konca tego 70lv. Potem zaczynasz zabawę od nowa. Od pierwszego lvlu. Wszystkie bronie, i osiągnięcia z nimi związane idą się kochac. Pozostają emblematy.

 

I co potem, nic? To czym to się różni od założenia nowego konta.

 

tym się różni że dostajesz inna ikonkę i co drugi lvl prestiżu dostaniesz slota na dodatkową klasę postaci.

Odnośnik do komentarza

http://www.se7ensins.com/forums/modern-warfare-2-glitches/155707-all-modern-warfare-2-glitches-map.html kolejna porcja glitchów i bugów :D

 

swoją drogą paradoks - gra tak zbugowana a tyle milionów zielonych wpłynęło do portfeli producentów :D

 

btw. Gattz - być może tak się nie grało do czasu pojawienia się tego filmiku, chociaż ciężko to stwierdzić czy przeciwnik grający przeciwko Tobie tak nie gra....

Ale coraz częściej spotykam na serwerach ludzi stosujących tą taktykę, co ciekawe znajomy z klanu z ciekawości sprawdził jak to działa w praktyce i ratio miał nieziemskie....

Odnośnik do komentarza

btw. Gattz - być może tak się nie grało do czasu pojawienia się tego filmiku, chociaż ciężko to stwierdzić czy przeciwnik grający przeciwko Tobie tak nie gra....

Ale coraz częściej spotykam na serwerach ludzi stosujących tą taktykę, co ciekawe znajomy z klanu z ciekawości sprawdził jak to działa w praktyce i ratio miał nieziemskie....

 

to czy ktos przekroczyl te 100 fragow jak tworca filmiku twierdzi ze bez problemu sie da tym buildem juz latwo stwierdzic. koles ogolnie sporo przesadzil. zabiliscie kiedys kolesia ktory mial noobtube zanim wystrzelil oba granaty? no wlasnie. moze jeszcze beczmy ze scavenger odnawia granaty. ani harrier ani choppa gunner nie jest taki overpowered jak on tam pokazywal. traktuje to tak samo jak wszelkie filmiki z youtube gdzie kolesie zrzucaja atomowke. trafili sie leszcze i sie udalo i tyle. nie ma co odrazu beczec ze "patrzcie na ten filmik, koles mial nuke i wszystkich zabil. tak sie gra w mw2" skoro udalo mu sie raz na 30 gier czy wiecej.

 

 

i jeszcze "do czasu filmiku", filmik wrzucony zdaje sie 9 stycznia a mamy juz 16. wiec jest to caly tydzien w ktory gralem codziennie po kilka godzin w dominacje gdzie nikt nie przekroczyl nawet 50 fragow z przeciwnikow a co dopiero 100 czy 200. nie twierdze ze tego nie uzywaja, twierdze po prostu ze nie jest to takie "gamebreaking" jak tworca filmiku reklamuje.

 

juz wiekszy problem jest z tymi speedlingami ktore z care package biegaja po calej mapie. (kto nie wie o co chodzi niech nie wie dalej)

 

 

Odnośnik do komentarza

z nami się fajnie gra, są emocje i czasami nawet wyzwiska...

 

Akurat z "nami" (nie mowie tu o TMD,tylko o grono polakow) osobiscie gra mi sie najgorzej :/ Wszyscy narzekamy na noobtuby,overpowered akimbo shotguny,itp,itd ale jak gram na publicu to trafiaja mi sie gora dwie osoby ktore uzywaja takich rzeczy a jak gram z polakami to kazdy tego wszystkiego uzywa.Dzisiaj gralem tylko z polakami i moj pasek wk*rwienia siegal zenitu.Jeden paradowal z akimbo shotgunami i z drugiego konca mapy jednym strzalem mnie rozwalal.Drugi mial tube i dawaj....ledwo 2 strzaly oddalem a juz leze.Trzeci sk*rwysyn kampil,dobil do 8 killsow z rzedu i ma emergency airdrop.Co mu sie trafilo?Harrier,ciezki helikopter,AC130 i chopper gunner.(tak przy okazji,jak ja wezwe air dropa to mam wiecznie UAV albo counter-UAV a jak sie juz trafi cos lepszego ZAWSZE ktos w ostatniej chwili mnie zabije nawet jesli jestem ukryty poza mapa :/ )Gdzie sie tu teraz ruszyc?Wypusci naraz harriera i helikopter i nie mozna nawet kroku zrobic.Czwarty koles wiecznie mial pigulke jak ja go spotkalem i za chiny nie dalo sie go zabic.Nie wiem czy to ja jestem az takim wielkim n00bem,czy mam takiego pecha czy co.

Odnośnik do komentarza

z nami się fajnie gra, są emocje i czasami nawet wyzwiska...

 

Akurat z "nami" (nie mowie tu o TMD,tylko o grono polakow) osobiscie gra mi sie najgorzej :/ Wszyscy narzekamy na noobtuby,overpowered akimbo shotguny,itp,itd ale jak gram na publicu to trafiaja mi sie gora dwie osoby ktore uzywaja takich rzeczy a jak gram z polakami to kazdy tego wszystkiego uzywa.Dzisiaj gralem tylko z polakami i moj pasek wk*rwienia siegal zenitu.Jeden paradowal z akimbo shotgunami i z drugiego konca mapy jednym strzalem mnie rozwalal.Drugi mial tube i dawaj....ledwo 2 strzaly oddalem a juz leze.Trzeci sk*rwysyn kampil,dobil do 8 killsow z rzedu i ma emergency airdrop.Co mu sie trafilo?Harrier,ciezki helikopter,AC130 i chopper gunner.(tak przy okazji,jak ja wezwe air dropa to mam wiecznie UAV albo counter-UAV a jak sie juz trafi cos lepszego ZAWSZE ktos w ostatniej chwili mnie zabije nawet jesli jestem ukryty poza mapa :/ )Gdzie sie tu teraz ruszyc?Wypusci naraz harriera i helikopter i nie mozna nawet kroku zrobic.Czwarty koles wiecznie mial pigulke jak ja go spotkalem i za chiny nie dalo sie go zabic.Nie wiem czy to ja jestem az takim wielkim n00bem,czy mam takiego pecha czy co.

 

Podziękuj IW za takie fajowe "udogodnienia" dodane do 2giej czesci gry. Mnie rozwala jak ,zanim zdąże wszystich wyciszyć, te cienkie głosiki przed mutacją małolatów i ich zaangażowanie w głosie :biggrin:

 

Naprawdę dobrze, że dziś oddaję tą grę kumplowi. Jest dobra, czasami nawet bardzo(zgrany team) ale ja wolę jednak swobodę i totalna destrukcję. A ta nadejdzie w Marcu.

 

lubisz swobode i totalną destrukcje i bardzo podobala ci sie gra w mutli w MW2? Jesli czekasz na marzec ze wzgledu na BC2, to mam cichą nadzjeje ze nie spotkamy sie na serverach...

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Gadanie z tymi bugami. Każda gra takie ma. już nie pamiętacie bugów MW1 - goście schowani pod podłoga itp. Jakoś ja nigdy ich nie spotykam. Wszyscy grają grzecznie na ile pozwalają im bronie. Znając te wszystkie pomysły nawet do głowy mi nie przychodzi, żeby je stosować.

 

Jak się niektórym ta gra tak nie podoba to czekajcie na BC2. Zobaczycie, że tam też będą tacy, którzy rozbiorą ją na części pierwsze i znajdą bugi, Też będzie kampienie, też będziecie nazywać noobami tych z shootgunami. Inaczej się nie da. To jest shooter i tym się charakteryzuje. Ktoś pisze, że BC2 to nie będzie taka arcadowa gra, potrzebny będzie skill i więcej trafień, żeby ubić. Ktoś inny pisze, że MW2 jest arcadowe bo po jednym strzale w stopę się ginie (pewnie nie zauważył, że wszedł w hc :).

 

Inaczej mówiąc krytycy Mw2 w swoim ujadaniu sami sobie przeczą. Skoro kampienie jest złe, bieganie jest złe to co jest dobre? Takie gadanie sprawia, ze ja już Wam mogę napisać, że BC2 będzie miało takie same "wady" o jakich piszecie. No chyba, że każde przycupnięcie za krzaczkiem będzie karane śmiercią, a każdy bieg w stronę wroga 2 minutowym banem. Inaczej nie nada...

 

Pod tym względem i BC i MW i COd i KZ2 to jedno i to samo. A pryszczatych 13-latków wszędzie spotkacie, bo mówimy tu o konsolach, a nie o hobby strzelankowym na żywo za kupę kasy. Nie jest wadą MW2, że grają w niego dzieci.

 

A tak z innej beczki - najlepszym shooterem w historii jak dla mnie był i jest Wolfenstein: Enemy Territory. Tam multi miał sens - te misje jak np. złoto dla zuchwałych były genialne. Można było biegać pół godziny wokół jednego zadania - jedni robili drudzy psuli. Obecne shootery powinny coś takiego ściągnąć bo ich tryby sa po prostu mało realne. Mnie przynajmniej mało pociąga gra w chowanego przy użyciu karabinu. Tamte misje były dobrze osadzone w konwencji. Pamiętacie to?

Edytowane przez redundantor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...