Skocz do zawartości

Motorstorm Arctic Edge


Kornolio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 164
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

a można mieć OVER 9000 punktow? ogolnie ta liczba chyba nie przypadkowa ;)

 

dziwi mnie to ze w online ratrakami jezdza, mi sie chyba najmniej podoba ten tep, najbardziej motory, skutery i ciezarowki

jak chce miec cos szybkiego i zwrotnego to motor albo skuter

a jak chce taranowac to biore najmocniejsza ciezarowke, a ratrak przeciez jest taki "pośredni" wiec dziwne ze mial by byc najlepszy

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Karierę można uznać za skończoną, gdy nabijesz 9000 punktów. Time Triale możesz robić, ale nie ma konieczności, dopóki nie chcesz odblokować odznaki.

 

Myślałem że po skończeniu wszystkich wyścigów w festiwalu,będzie jakiś filmik z napisami końcowymi,lub informacja wygrania kariery.

 

A bodajże taka się pojawia, nie wiem czy z creditsami, ale o ile pamiętam jeden filmik odblokowuje się po zakończeniu festiwalu. Pewnie ma creditsy.

Odnośnik do komentarza

a można mieć OVER 9000 punktow? ogolnie ta liczba chyba nie przypadkowa ;)

 

dziwi mnie to ze w online ratrakami jezdza, mi sie chyba najmniej podoba ten tep, najbardziej motory, skutery i ciężarówki

jak chce miec cos szybkiego i zwrotnego to motor albo skuter

a jak chce taranowac to biore najmocniejsza ciezarowke, a ratrak przeciez jest taki "pośredni" wiec dziwne ze miał by być najlepszy

 

No liczba nie przypadkowa :P ,zapomniałem że turnieje na zaproszenie nie są wliczane do ogólnych pkt.,wiec myślałem że kariera ma 9600pkt.

Co do ratraków,nie rozumie waszego zdziwienia ten pojazd jest jednym z najlepszych do zaliczania czasów twórców i właśnie online,w 7,8 randze często w najtrudniejszych wyscigach jechałem ratrakiem i wygrywałem wyścig,a innymi klasami pojazdów po wielokrotnych próbach nie mogłem wygrać,wiec coś w tym jest.

Jak grałem w motorstorma i Pacific rifta na Ps3, "duże" pojazdy najczęsciej królowały w online,tak samo jak rekordy w time atack często były bite ciężarówkami lub monsterami.

Odnośnik do komentarza

a można mieć OVER 9000 punktow? ogolnie ta liczba chyba nie przypadkowa ;)

 

dziwi mnie to ze w online ratrakami jezdza, mi sie chyba najmniej podoba ten tep, najbardziej motory, skutery i ciezarowki

jak chce miec cos szybkiego i zwrotnego to motor albo skuter

a jak chce taranowac to biore najmocniejsza ciezarowke, a ratrak przeciez jest taki "pośredni" wiec dziwne ze mial by byc najlepszy

Toć ratraki to obok buggy najlepszy pojazd w tej grze. Dzięki niemu we wszystkich wyścigach online miałem 70% pierwszych miejsc. Są całkiem zwrotne i szybkie, a i nie trzeba się martwić że ktoś staranuje.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Z tego co pamiętam to dopiero w 5,6 randze zaczęło być ciężko,w 3 randze przeciwnicy aż proszą się żeby ich wyprzedzić pierwsze okrążenie jeszcze nawet jadą,ale w następnych zwalniają strasznie więc nawet przy popełnianiu błędów nie powinieneś mieć problemów z zaliczeniem wyścigów do 5rangi.

 

No ale jeżeli chciałeś łatwych,szybkich arcadowych wyścigów do pogrania w 5min. To naprawdę nie trafiłeś z wyborem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Mi się tam poziom trudności podoba, nie tak jak w innych grach, że można grać z zamkniętymi oczami. To że troszkę irytuje cheaterstwo konsoli można jednak uznać za jakiś mały plus, w końcu ludzie tyle narzekają, że gry są krótkie i łatwe, a gdy mają już coś cięższego, to znowu narzekają i narzekają. I jak tu komuś dogodzić :D

 

A tak ogólnie to gra na wielki plus, strasznie wciągająca, dosyć wymagająca, z dobra grafiką i muzą, nic tylko grać i grać (no i niekiedy się pozłościć, ale co to takiego) :P

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

Juz sie mialem zniechecic do tej serii az przestawilem kamere na ta znad maski i teraz to zupelnie inna gra, o wiele lepsza wczuwka i w koncu czuje, ze panuje nad pojazdem.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Juz sie mialem zniechecic do tej serii az przestawilem kamere na ta znad maski i teraz to zupelnie inna gra, o wiele lepsza wczuwka i w koncu czuje, ze panuje nad pojazdem.

 

I poczucie prędkości z trzy raz wyższe :thumbsup:

 

Jak nie 5 biggrin.gif. Gra rzeczywiście wymiata, jednak czegoś jej brakuje. Uważam że prawie dogoniła Flatouta którego uważam za best racer game na psp.

 

To ja odpadam, spodziewalem sie lajtowych wyscigow do pogrania w autobusie.

 

Próbowałem pograć w autobusie (mpk), jednak nasze piekne drogi na to nie pozwoliły. Welcome to Krakow biggrin.gif

Odnośnik do komentarza

Juz sie mialem zniechecic do tej serii az przestawilem kamere na ta znad maski i teraz to zupelnie inna gra, o wiele lepsza wczuwka i w koncu czuje, ze panuje nad pojazdem.

 

I poczucie prędkości z trzy raz wyższe :thumbsup:

 

Jak nie 5 biggrin.gif. Gra rzeczywiście wymiata, jednak czegoś jej brakuje. Uważam że prawie dogoniła Flatouta którego uważam za best racer game na psp.

 

To ja odpadam, spodziewalem sie lajtowych wyscigow do pogrania w autobusie.

 

Próbowałem pograć w autobusie (mpk), jednak nasze piekne drogi na to nie pozwoliły. Welcome to Krakow biggrin.gif

 

Heh, ale mogłeś mieć chociaż wczuwę jak jeździłeś/ wyskakiwałeś po nie równościach w grze to ci trzęsło w relau :D

 

Edit: Co do Flatouta (mam 2 częśći na PS2)- gra jest ZAJE, to dla mnie ogólnie najlepsze wyścigi ever razem z serią Motorstorm :) trochę dalej człapię się burnout i WRC :P

Edytowane przez PRQc
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.