Skocz do zawartości

Motorstorm Arctic Edge


Kornolio

Rekomendowane odpowiedzi

ciezarowki czasem potrafia uratowac trudny wyscig, nie jestem ich fanem ale jak czegos nie moge rpzejsc to biore ciezarowke i taranujac wszystko jade do celu :D

 

chociaz ogolnie najbardziej lubie motory i skutery (quady sie jakos latwo przewracaja) , tyle ze pod koniec kiedy komp caly czas taranuje i zajeżdza droge to serio latwiej jechac ciezarowka bo nie trzeba sie obawiac ze co 2 metry sie o kogoś rozbijesz

 

 

hm zostaly mi chyba 4 wyscigi do konca i zastanwaim sie czy je przejde, jadac na pałe bez rozwalania sie i wybierajac jako tako dobra trace caly czas jest sie 7-8 ...

 

btw jaka jest dla was najgorsza trasaa? mi podczas calej gry najwiecej problemow sprawia "the chasm" niby jest prosta ale pelno wertepów i ciezko jest kogos wyprzedzic na prostej

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No ale frajda jest. Żadnego handicapa, zero litości, no i nie jest poziom jeszcze tak wyżyłowany jak w częściach na duże konsole. Da się przyjemnie pograć. Niestety pojawili się pierwsi oszuści, ale ponoć BigBig nie zamierza tego tak zostawić, a na razie weryfikuje (na forum MS pojawia się info). Zresztą może już te czasy oszustów usunęli.

 

Co do muzyki, to w instrukcji pisze, że musi mieć 256 kb/s i 44.1 khz, ale ja już sam nie wiem jak to ma być.

 

Anyway, MS to dobra gra, z dużą ilością arcade'u i chamskim (bez ogródek) AI. Nie jest też łatwa, nawet jeśli łatwiejsza od wersji z dużych konsol :) Dla tych co nie grali w inne MS-y, to może być nawet hardkor :)

 

Ciężarówki i samochody rajdowe rulez :)

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś interesowało w NEO PLUS Motorstorm: AE dostał 8.2 plusy i minusy obok oceny:

+rozbudowana emocjonująca i fajna gra

- oprawa graficzna nie powala

 

w tym samym NEO PLUS ten sam typ recenzował Gran Turismo i dał 7.3

+grafika samochody,trasy model jazdy

-brak kariery i multiplayera online

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie podziwiam za to, że dobrze widzą. To co dałeś z Motorstorma to jakiś gówniany bullshot, jak dajesz screeny prosto z PSP to dla obu gier.

 

Modele pojazdów w Motorstormie to jakaś kpina, godne są PSX'a a nie konsolki z 333 MHz na pokładzie. Dzięki temu trasa dostała tak dużo szczegółów, które zresztą też nie powalają, mamy tutaj do czynienia z tym samym, co na dużej konsoli: masakryczny motion-blur rozmazuje wszystko i przez to gra wygląda ładniej niż jest.

 

Może Wam się nie podobać Gran Turismo, ale na grafikę nie można złego słowa powiedzieć. Modele samochodów powalają (nie jest to poziom trailerów jednak), trasy jak trasy, puste jak w rzeczywistości (choć miejskei wyglądają dobrze).

Odnośnik do komentarza

typ, kurwens ;] i 8+ a nie 8 ;P

hahaha moglem jednak isc do kibla i zobaczyć kto to pisał a nie z pamieci mowic :P

 

bo gdybym zobaczyl ze to ty to odrazu bym mogl sie pośmiać XDDDD

 

mała dygresja - zdrajco, nie podobalo sie ęgarde? XD

 

a teraz do rzeczy - WTF ? co jest złego w oprawie audio? 90% muzyki za(pipi)iscie trafia w klimat i swietnie sie przy niej zapieprza i mowi to typ ktory na codzin preferuje zupelnie inna muze!

dzwięki samochodow ... hm moze nie sa wybitne ale i tak muzyka je zaglusza :P

uwazam to czepianie sie za bardzo na wyrost :P

 

grafika... coz jak dla mnie to jedna z ładniejszych gier na psp, mimo że to nadal "tylko" psp to jednak jest porzadna

modele samochodow oczywiscie gorsze niż w GT ale przecież są zniszczalne i maja rozne wewnętrzne elementy, nie są tylko jednolitymi, niezniszczalnymi bryłami z przyciemnianymi szybami :P

za to trasy sa o wieeeeele lepsze niz w GT, nie chodzi tylko o "tła" ktore w wiekszosic tras na w GT nie istnieją , ale chociazby textury, to chyba pierwsza gra na psp w jaka gralem w ktorej nie rzygam na widok rozmazanych textur! nie sa moze piękne ale są o wiele ostrzejsze niz w wiekszosci gier na psp, a juz napewno 100 razy lepsze niż textury tras w GT (tam jest tylko totalnie rozmazana trawa..)

nie mowiac juz o śladach opon ktore zostają na cały wyscig (przynajmniej wiekszosc) , a niektore są nwet wklęsłe i wpływają na model jazdy lekkich pojazdów, takie rzeczy to na ps3 moze oczywistosc ale na psp to kosmos

w dodatku 10 samochodw na trasie a nie 4 bryły z gt

 

serio ta gra jest godna zachwytów, zwłaszcza w porownaniu z GT

 

 

PS - nie mowie ze akurat ty uwazasz ze GT jest ładniejsze, tylko tak ogolnie probuje pokazac ze MS kopie dupe GT , przy okazji pokazujac ze nieslusznie sie czepiasz grafy i dzwięku ;p

ps2 - w przeszlosci MS mi nie podchodzil a w GT gralem bardzo sporo, wiec zeby nie bylo ze ejstem fanbojem MS, wrecz przeciwnie

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

swoja droga zastanawiam sie, gdzie wy sie w tym tekscie doszukaliscie pojechania za grafike - ja tam widze cos zupelnie odwrotnego ;)

 

jak dla mnie to ta oprawa graficzna powala i to bardzo, szczegolnie patrzac na inne gry na PSP (vide popularne w tym temacie GT).

 

PS: a tekstu nie czytalem tylko odnosilem sie do przytoczonych zen cytatow, albowiem PE nie kupuje odkad sie stalo multiplatformowe ;b

Edytowane przez =PiT=
Odnośnik do komentarza

swoja droga zastanawiam sie, gdzie wy sie w tym tekscie doszukaliscie pojechania za grafike - ja tam widze cos zupelnie odwrotnego ;)

nawet w minusach przy ocenie napisales ze grafa kuleje ;p

to prawda czasem pojawi sie jakis drogowskaz tuż przed nosem ale to jest psp, i tak zadziwiajace ze ciągnie taka grafe!

 

przeciez takie zeczy powinno sie oceniać przez pryzmat platformy (inaczej 90% gier na DSa miala by ocene za grafe 1-3) , a skoro MS to jedna z najlepiej wygladajacych gier na psp to mimo paru niedoróbek nie powinno sie nazekac skoro i tak jest jedna z najladniejszych

wyglada tak jak byś ją ocenial przez pryzmat wersji z ps3 ;p

Odnośnik do komentarza

swoja droga zastanawiam sie, gdzie wy sie w tym tekscie doszukaliscie pojechania za grafike - ja tam widze cos zupelnie odwrotnego ;)

nawet w minusach przy ocenie napisales ze grafa kuleje ;p

 

az zajrzalem do tekstu:

 

wady: oprawa audio, grafika czasem kuleje

 

a kiedy mamy do czynienia z "czasem" jest wytlumaczone w tekscie ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

no ale wpisales to w minusach! jako wade! grafike w najładniejszej grze na psp wpisales jako wade ;p

co z tego ze czasem kuleje, i tak jest o wiele lepsza niz w innych grach, nie powinna być wadą

w takim wypadku praktycznie wszystkie inne gry na psp powinny miec to wpisane w minusach a przeciez nie mają , chyba nie ma gry na psp w ktorej grafika by czasem nie kulała, w wiekszosci wypadkow kuleje 10 razy bardziej a tego nie wpisują do minusów ;p

 

ktoś kto nie grał moze pmyslec ze grafa jest średnio-ok ... a tymczasem jest jedna z najlepszych na psp

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...