Skocz do zawartości

Motorstorm Arctic Edge


Kornolio

Rekomendowane odpowiedzi

No, w końcu jakieś konkrety na PSP. Co raz bardziej tęsknię za tym sprzętem, kiedy DS się kurzy (bo zepsuty :P).

 

Na dodatek Assasins Creed, Little Big Planet, daje czadu!

 

Tylko, że ja nie wierzę w to co nam pokazują i mało tam widać, małe okienko jutjube z jeszcze mniejszym PSP w środku.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Seriws NowGamer, przeprowadził wywiad z Richardem Ogdenem z BigBig Studios, odpowiedzialnym za produkcję Motorstorm: Arctic Edge na PlayStation Portable.

 

Z treści wywiadu dowiadujemy się m.in., że w grze pojawi się 12 tras, dostępnych w dwóch wersjach tak jak ma to miejsce np. w Wipeout czy Ridge Racer. Ponadto trasy nie tylko będą rozgrywane w czystym śniegu ale również nie zabraknie na nich błota :D Co ciekawe podczas jazdy będziemy mogli wybrać drogę do celu, a podczas jazdy mogą nas zaskoczyć różne "dodatki" jak np. niespodziewana lawina :) Do zabawy otrzymamy 24 typy pojazdów, podzielonych na 6 kategorii. Nie zabraknie oczywiście trybu multiplayer, w którym dostępne będą sekcje Festival, Time Attack czy Free-Play, a wszystko to dla 8 graczy.

 

 

 

Źródło : http://psp.nowgamer.com/news/323/motorstor...ctic-edge-qampa

 

Cóż --> będzie grubo :D

Odnośnik do komentarza

nie wiem co masz na mysli ale w tym wypadku ciezko mowic o konwersji skoro obie gry powstaja jednoczesnie na 2 platformy :P

 

tak czy siak ps2 zazwyczaj ma lepszą grafe niz psp, wiec logiczne jest ze tworcy beda chcieli sie pochwalic czyms ladniejszym i pomogą pokazywac screeny ladniejsze udajac ze to ta sama gra :P

Odnośnik do komentarza

Oto mi chodziło, że zwykle gry robione wpierw na PSP a potem przenoszone na PS2 wyglądają tak samo, z lenistwa programistów. Więc nie oczekiwałbym zbytnich fajerwerków w wersji na PS2 w stosunku do PSP. (po to podałem przykłady)

 

 

PS: raven a co to za różnica oO nie rozumiem twojego znaczka a mi chodziło o nierówność =/=.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...